Zülfü Demirbağ Haberleri
SON DAKİKA

Zülfü Demirbağ Haberleri

Milletvekili Demirbağ, muhtarlarla bir araya geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ Muhtarlar Derneği Başkanı Ayhan Atlan, Elazığ Merkez Köy Muhtarlar Derneği Mahmut Ergün, yönetimi ve STK temsilcileriyle bir araya geldi.

Elazığ’daki hak sahipleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür etti

24 Ocak Elazığ depreminin ardından inşa edilen köy konutları ve TOKİ konutlarındaki vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ; “Bu Milletin, mazlum insanların, Müslümanların umudu olan liderimiz Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Allah başımızdan eksik etmesin inşallah.” dedi. Konutlarından memnun olduklarını ifade eden hak sahibi vatandaşlar ise; “Allah, Cumhurbaşkanımızın ömrünü uzatsın.” İfadesinde bulundu. 

Milletvekili Demirbağ, şampiyonu tebrik etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Türkiye Büyük Kadınlar Boks Şampiyonası final müsabakasında rakibini nakavt ederek şampiyon olan Elazığ Belediyespor Boksörü, Milli Sporcumuz Elazığlı Gizem Özer'i evinde ziyaret ederek, tebrik etti.

Çiçek Teyze: Cumhurbaşkanımızı çok seviyorum

Güneykent Mahallesi (Yemişlik) TOKİ konutlarında ikamet eden Çiçek Özen’i ziyaret eden AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ 24 Ocak Elazığ Depreminde hayatını kaybeden vatandaşları rahmetle andı. 78 yaşındaki Çiçek Teyze ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisini dile getirerek; “Cumhurbaşkanımızı çok seviyorum. Cumhurbaşkanımız böbreğimi, ciğerlerimi istesin veririm ona. Cumhurbaşkanımız herkesin babasıdır. Allah kendisini, evladını bağışlasın, yar ve yardımcısı olsun.” dedi.

Başkan Turan Kurnaz güven tazeledi 

Harput Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi genel kurulunda mevcut başkan Turan Kurnaz güven tazeledi. 

Demirbağ: Kapalı olan 115 köy yolumuz ulaşıma açıldı 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, gece saatlerinde başlayan yoğun kar yağışından dolayı ulaşıma kapanan Elazığ’daki 115 köy yolunun, 57 araç ve 96 personelle Elazığ İl Özel İdaresi ekiplerinin yoğun ve gayretli çalışmaları neticesinde ulaşıma açıldığını ifade etti.

Milletvekili Demirbağ OSB’deki mobilya üretim tesislerinde inceleme yaptı 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Erenler Mobilya ve Tüfenkçi Mobilya’nın üretim tesislerinde incelemede bulunarak yetkililerden bilgi aldı. Milletvekili Demirbağ: “Elazığ ekonomimize ve istihdama katkı sunan işletmelerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. 

Milletvekili Demirbağ: Milletimiz bu oyunu bozacaktır

2023’e Doğru Şehir Buluşmaları kapsamında Tunceli ve Mazgirt ilçelerinde çeşitli temaslarda bulunan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, 2023 seçimlerinin önemine değinerek, muhalefeti eleştirdi. 6’lı Masa’nın hala aday çıkartamadığını vurgulayan Milletvekili Demirbağ; “Beceriksiz, ayakları sallanan bir masa var karşımızda. Ben bu masaya 6’lı değil, 7’li masa diyorum. Çünkü sallanan ayaklardan birinde Biden, FETÖ, PKK ve HDP var. Sayın Cumhurbaşkanımızın karşısında tartıya çıkacak hala bir aday bile yok. Milletimiz bu oyunu bozacaktır.” dedi.  

Milletvekili Demirbağ ziyaretlerini sürdürüyor 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, yaklaşık 40 mühendis ile bir araya geldi. Milletvekili Demirbağ, fiber optik ve altyapı üzerine hizmet veren genç mühendislerin taleplerini dinlerken, Elazığ Müftüsü İrfan Üstündağ, Fırat Elektrik Dağıtım AŞ Müdürü Müjdat Çelik ve Elazığ Çemişgezekliler Derneği Başkanı Gürkan Öztürk ve yönetimiyle de bir araya geldi. 

Demirbağ: Elazığ’a 95 Milyon TL hibe desteği sağlandı 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, TKDK Elazığ İl Koordinatörlüğü tarafından 2022 yılında 95 Milyon TL hibe ödemesi gerçekleştirildiğini ve böylece 42 il içinde Elazığ'ın 4. İl konumunda yer aldığını ifade etti. 

Milletvekili Demirbağ, yetkililerden bilgi aldı

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, toplam 2 bin kişi kapasiteli olacak Şahinkaya Camii ve Yatılı Kız Kur'an Kursu inşa çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Milletvekili Demirbağ, gençlerle buluştu 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, ortaokul ve lise eğitimini sürdüren gençlerle bir araya geldi. Ataşehir Mahallesi’ndeki gençlerin taleplerini dinleyen Milletvekili Demirbağ, “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan riyasetinde Türkiye Yüzyılı’nda ARGE’ye, yazılıma, savunma sanayisine verilen önem ve son gelişmelerle birlikte istikbalde Ülkemiz; gençlerimizden büyük şeyler bekliyor. Gençlerimizin de gayretleriyle Ülkemiz süper güçlerle yarışacak hale gelecektir. Bu yüzden gençliğimizin önemi büyük” dedi. 

Elazığ’da şehit aileleri için anlamlı program 

Anadolu Şehit ve Gazi Aileleri Federasyonu Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen programda şehitlerimizin aileleri bir araya geldi. 

Demirbağ: Huzur içerisinde yaşıyorsak bunu şehitlerimize borçluyuz

Şehit Aileleri Federasyonu tarafından düzenlenen programda konuşan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ; “Şehitlerimiz olmasaydı bugün milletçe huzur içinde yaşayamazdık. Benim de kayınpederim şehit düştü. Kıymetli şehit ailelerimize böyle evlatlar yetiştirdikleri için saygılar sunuyor, bütün şehitlerimizi rahmetle anıyorum” dedi. 

Milletvekili Demirbağ, OSB yolunda inceleme yaptı

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, yenileme çalışmaları devam eden Yazıkonak-Yurtbaşı Organize Sanayi Bölgesi yolunda incelemelerde bulundu. Milletvekili Demirbağ, yenilenecek olan yolun bölgeye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Milletvekili Demirbağ Palu’da incelemelerde bulundu 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ve beraberindeki heyet, Palu ilçesinde yapımı tamamlanan yollarla, yapımı devam eden yatırımları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. 

Milletvekili Demirbağ: Elazığ’ımıza hayırlı olsun 

Elazığ için 6. bölge teşviklerinden yararlanma süresinin 2 yıl daha uzatılmasının Elazığ’a hayırlı olması temennisinde bulunan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, ayrıca 1 Ocak 2023 tarihi itibarıyla Ankara- Elazığ arası uçak sefer sayılarının artacak olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

Demirbağ, üreten Elazığlı kadınlarla bir araya geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Hayme Ana Üreten Kadın Girişimciler Kooperatifi’nde kooperatif üyeleriyle bir araya geldi. Milletvekili Demirbağ, el emeği ürünleri üreterek aile ekonomilerine katkı sağlayan kadınları tebrik ederek başarılar diledi.

Milletvekili Demirbağ: Eli kanlı terör örgütleri olmasa, süper güç olurduk 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti grubu adına konuşma yaptı.  Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bütçe görüşmeleri sürüyor. Görüşmelerde AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, AK Parti grubu adına açıklamalarda bulundu. Milletvekili Demirbağ; “Şayet ABD beslemesi FETÖ, PKK, PYD ve DAEŞ gibi eli kanlı terör örgütleri olmamış olsa, süper güçlerle yarışacak duruma gelirdik.” ifadesinde bulundu.

Milletvekili Demirbağ OSB’deki üretim tesislerini gezdi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Hazır Beton üretim tesislerinde incelemelerde bulundu. 

Milletvekili Demirbağ, muhtarlarla istişare toplantısında bir araya geldi 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Elazığ Muhtarlar Derneği'nde muhtarlarla, Elazığ’ın mahallelerine yönelik taleplerin değerlendirildiği istişare toplantısı gerçekleştirdi. 

Demirbağ, öğrenci yurdunda incelemelerde bulundu

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, İlim ve Hayra Hizmet Vakfı’na ait TOKİ marifetiyle yapılan yeni öğrenci yurdundaki çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Milletvekili Demirbağ; “Yeni öğrenci yurdumuzun, Elazığ’ımıza ve vakfımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi. 

Milletvekili Demirbağ, OSB'de incelemelerde bulundu

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, hafta sonu ziyaretleri kapsamında Sezer Kuru Gıda Üretim Tesisleri'nde incelemelerde bulundu.

AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantıları düzenlendi 

AK Parti İl Teşkilatı; Palu, Kovancılar’da ilçe danışma meclisi toplantıları düzenledi. 

Elazığ, Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci’yi ağırlayacak

Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, bir dizi temasta bulunmak üzere Elazığ’a gelecek.

Demirbağ, Cumhur İttifakına olan ilgi artarak devam ediyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’daki temaslarını sürdürdü.

Küçük Ecrin ve Babası Adana’da son yolculuğuna uğurlanacak

İstanbul İstiklal Caddesi’nde meydana gelen patlamada Hayatını kaybedenlerden Elazığlı Yusuf Meydan ve kızı Ecrin Meydan Adana’da düzenlenecek olan cenaze töreninde son yolculuklarına uğurlanacaklar. 

Milletvekili Demirbağ Palu ilçesini ziyaret etti 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Palu’da yapımı devam eden 40 kişi kapasiteli Palu Yatılı Kız Kur’an Kursu’nun yakın bir zamanda hizmete açılarak, öğrenci kabulüne başlayacağını müjdeledi. Milletvekili Demirbağ ayrıca, Palu giriş ve hastane yolu tamamlandığını duyurdu. 

Demirbağ’dan Palu-Der’e ziyaret

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’daki ziyaretlerine devam ediyor.

Milletvekili Demirbağ ziyaretlerini sürdürüyor 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Arıcak İlçesi ve Erimli Beldesi esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.