Meral Akşener Haberleri
SON DAKİKA

Meral Akşener Haberleri

Altılı masanın adayı belli oluyor

2023’te siyasette kesin olacak diyebileceğim şeyler var diyen Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, altılı masanın adayını açıklayacağı tarihi duyurdu.

Bomba kulis! Altılı Masa'nın adayı o isim mi?

Altılı Masa'nın cumhurbaşkanı adayıyla ilgili canlı yayında flaş iddia! Kemal Kılıçdaroğlu, kendi adaylığı konusunda Meral Akşener'i ikna edemezse, Kılıçdaroğlu ve Akşener birlikte Ali Babacan'ı aday gösterecekmiş.

Akşener, Cumhurbaşkanı adayı mı oluyor! 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'le ilgili bomba kulis. Altılı Masa'nın toplanacağı 14 Kasım günü Meral Akşener, İYİ Parti İl Başkanları tarafından cumhurbaşkanı adayı olarak gösterilecek. İddia canlı yayında Barış Yarkadaş'tan geldi.

Esen, Akşener'in danışmanı oldu

Geçmişte MHP'de siyaset yapan, son yıllarda İyi Parti Elazığ İl teşkilatının oluşmasında etkin rol üstlenen Av. Veysel Esen İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in danışmanlığına atandı.

Gürgözeler’den Genel Başkan Akşener’e ziyaret 

İYİ Parti İl Başkanı Servet Gürgözeler İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir araya geldi.

Gürgözeler: İlçelerimiz ve köylerimizde her an sahadayız 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile geçtiğimiz günlerde iftar programına katılan İl Başkanı Servet Gürgözeler açıklamalarda bulundu. 

İYİ Parti yönetiminde deprem! 

İYİ Parti yönetiminde adeta deprem oldu. Meral Akşener, İYİ Parti'nin 2 numaralı koltuğunu Koray Aydın'dan aldı ve teşkilatları kendine bağladı. Yavuz Ağıralioğlu Genel Başkan Yardımcılığı görevinden alındı. İşte İYİ Parti Başkanlık Divanı'nda yapılan o değişiklikler.

İşte Millet İttifakı'nın adayı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti lideri Meral Akşener'in son görüşmede Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı konusunda anlaşmaya vardıkları iddia edildi. Anlaşmaya göre, Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı adayı, Meral Akşener fiili başbakanlık görevini yerine getirmek üzere birinci cumhurbaşkanı yardımcısı olacak.

Ersoy Dede'den ortalığı karıştıracak iddia!

İSTANBUL kar altında mahsur kalmışken Ekrem İmamoğlu'nun balıkçıda 3 saat yemek yemesi, sözcüsü Murat Ongun'un kayak tatile gönderilmesi ve o fotoğrafların servis edilmesinin arkasında Kemal Kılıçdaroğlu'nun olduğu iddia edildi. İşte TRT Ana Haber sunucusu Ersoy Dede'nin ortalığı karıştıracak iddiasının ayrıntıları...

AK Parti'den istifa etti İYİ Parti'ye geçiyor! 

Nevşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden Rasim Arı, dün de AK Parti üyeliğinden istifa etmişti. Arı'nın İYİ Parti'ye geçeceği ve seçimlerde İYİ Parti'den Nevşehir belediye Başkanı adayı olacağı iddia edildi.

Akşener’den Demirbağ’a ‘Beslenme Uzmanı Milletvekili ’benzetmesi

Partisinin meclis grubunda konuşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaları eleştirdi.

Ercan ‘İYİ Parti’nin yükselişi devam edecek’

İş insanı İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Yüksel Ercan, Genel Başkan Meral Akşener’in Bingöl ve Elazığ’da hakla buluşma programları ve ziyaretlerinin oldukça yoğun, verimli ve partilerinin halkın umudu olma yolunda yükselişini devam ettirdiğini göstermesi açısından başarılı olduğunu kaydetti. 

Akşener'den Lütfü Türkkan değerlendirmesi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti'nin haftalık grup toplantısında gündemi değerlendiriyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabine toplantısı sonrası video yayınlaması üzerine Akşener de video yayınlayarak hükümeti hedef aldı.

Lütfü Türkkan görevden alındı

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'ın, Bingöl ziyaretinde Meral Akşener'i protesto eden şehit yakını bir vatandaşın boynuna sarılıp küfür etmesi tepkilere neden oldu.

Olmadı Sayın Türkkan!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Bingöl ziyareti sırasında bir şehit yakınının tepkisi karşısında ağır sinkaflı küfür eden Genel Başkan Yardımcısı Lütfü Türkkan’a tepkiler dinmiyor.

Millet İttifakı'ndan bomba plan

Cumhurbaşkanının sembolik yardımcısının başbakan gibi görev yapacağı Millet İttifakı'nın planıyla ilgili yazı kaleme alan Ahmet Hakan, "Bu plan bir karmaşa ve kaos planı edasındadır." dedi.

Başkan Or’dan, Elazığlılara davet

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Mevlüt Or, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Elazığ’a gelişi ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

Meral Akşener’in Elazığ programı belli oldu 

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ’a Gelecek Olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Elazığ programı iptal olmuştu. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, çeşitli temaslarda bulunmak üzere 5 Kasım Cuma günü Elazığ’a gelecek. 

Babacan ve Davutoğu da Millet İttifakı'na katılıyor!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun baş başa görüşmesinden “güçlü Millet İttifakı” vurgusu çıktı. Son kulis bilgisine göre, DEVA Partisi ve Gelecek Partisi de Millet İttifakı içinde yer almak için harekete geçti...

Milletvekilleri Erol ve Şaroğlu bilgi verdi, Meral Akşener Grup toplantısında konuştu

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu’un dile getirdiği feribotların yetersizliği konusunu İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Grup toplantısında gündeme getirdi.

Erdoğan'dan Meral Akşener'in sözlerine tepki

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisini Netanyahu'ya benzeten Meral Akşener'e çok sert tepki gösterdi.

Optimar'dan bomba anket!

OPTİMAR'ın Nisan ayı anketinden dikkat çeken sonuçlar çıktı. En büyük sürpriz ise İYİ Parti'ye çıktı... Meral Akşener, partisinin o oranını yüzde 16'larda gösterse de ankette baraj atında kaldı. İYİ Parti, HDP'nin ardından 5. parti durumuna düştü. Ankete göre vatandaşın en büyük sorunu ise ekonomi... Onda da Cumhur ve Millet İttifakı partisi seçmeni farklı düşünüyor. İşte Optimar anketinden bomba sonuçlar...

Meral Akşener Elazığ’da