Ak Parti Haberleri
SON DAKİKA

Ak Parti Haberleri

Ejder Açıkkapı: Fırsatçılara ceza yağacak 

Yeni kanun teklifinin komisyondan geçtiğini ifade eden AK Parti Elazığ milletvekili Ejder Açıkkapı, önümüzdeki hafta genel kurula gelmesi beklenen teklifle, deprem bölgesindeki fırsatçılara yağacağını ifade etti. 

Milletvekili Keleş'ten müjde!

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, Hazarbaba Kayak Merkezi ile Macera Parkının yenilenmesi için önemli bir adım atıldığını duyurdu...

Açıkkapı: Yeni kanun teklifi vatandaşların yüzünü güldürecek 

TBMM’de görüşülmeye başlanan 80 maddelik yeni kanun teklifine ilişkin açıklama yapan AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, yeni kanun teklifinin, vergi güvenliğinin sağlanması, yatırımcıların Türk lirasına yönelmesi, ülkeye döviz girdisinin sağlanması gibi birçok düzenlemeyi kapsadığını söyledi. 

Fuat Fırat Ünlü AK Parti’den aday adaylığını açıkladı 

AK Parti Yazıkonak Belediye Başkan aday adayı Fuat Fırat Ünlü adaylığını açıkladı. 

AK Parti’de adaylık müracaatları devam ediyor

AK Parti’den aday adayı olan yönetim kurulu üyeleriyle ilgili toplantı yapıldı. Toplantıda konuşan AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti’nin değerler üzerine siyaset yaptığını söyledi. 

Elazığ’da AK Parti'nin temayül yoklaması başladı

Elâzığ’da 31 Mart yerel seçimlerine yönelik hazırlıklarını sürdüren ak parti, aday belirlemede önemli kriterlerden biri olan temayül yoklaması başladı.

Necati Çetinkaya Elazığ’a geldi 

AK Parti Kurucu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Necati Çetinkaya ve Bürokrat - Eğitimci -Yazar Ahmet Balıbey bir dizi programlara katılmak üzere Elazığ’a geldi.   

Kandemir'den Şerifoğulları'na Övgü

Bir dizi gezi ve invelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Elazığ'ın belediyecilik anlamında başarılı işlerin yapıldığı şehirlerden biri olduğunu söyleyerek, yapılan hizmetlerden dolayı başta Şahin Şerifoğulları olmak üzere tüm belediye başkanlarına teşekkür etti.

Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir Elazığ’a geliyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ’a geliyor.

Hasan Murat Öz’e, AK Parti’de önemli görev

Genç yaşta girdiği siyaset sahnesinde başarılı çalışmalara imza atan ve 28. Dönem Elazığ Milletvekili Adayı olan Hasan Murat Öz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

Suphi Özay aday adaylık başvurusunu yaptı

Ak Parti Maden İl Genel Meclis Üyesi Suphi Özay, yeniden Ak Parti Maden İl Genel Meclis üyeliği aday adaylık başvurusu yaptı.

AK Parti’de müracaatlar tamamlandı! Kimler başvuru yaptı?

AK Parti’den Elazığ’da şimdiye kadar kaç aday adayı başvuruda bulundu? İşte merkez dahil tüm ilçelerde başvuru yapan isimler.

NİHAT DOĞAN, YURTBAŞI BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU

AK Parti Yurtbaşı Beldesi kurucuları arasında yer alan Nihat Doğan, Yurtbaşı Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

İbrahim Yıldız resmi başvurusunu yaptı

İbrahim Yıldız, AK Parti’den Ağın Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunu gerçekleştirdi.

AK Parti’de belediye başkan adayları ne zaman açıklanacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, belediye başkanlığı seçimleriyle ilgili, "Memurların istifaları için son tarih 1 Aralık. Onların da durumu netleştikten sonra aralık ayının ortalarına doğru artık adaylarımızı peyderpey açıklamaya başlarız" diye konuştu. 

AK Parti’de istişare toplantısı yapıldı 

AK Parti İl Başkanlığında “Yerel Seçim Süreci ve Teşkilat İçi İstişare Toplantısı” yapıldı. Toplantıda yerel seçimlerle ilgili istişare edildi. 

Aydın Ayaz, AK Parti’den aday adaylığını açıkladı 

Aydın Ayaz, AK Parti’den Yazıkonak Belde Belediye Başkanlığı için aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı. 

Mehmet Nuri Çolak resmi başvurusunu yaptı 

Mehmet Nuri Çolak, AK Parti Kovancılar Belediye Başkan Aday Adaylığı için resmi başvurusunu yaptı. 

Aşağı Holpenk’teki konutların anahtar teslim tarihleri belli oldu 

Elazığ Merkez Mahallelerden Aşağı Holpenk’te hak sahibi olan afetzedelerin konutlarının anahtar teslimleri 20 Kasım 2023- 04 Ocak 2024 tarihleri arasında yapılacak. 

Açıkkapı: 1960 darbesi eğitime de darbe vurdu 

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Milli Eğitim Bakanlığının 2024 yılı bütçesi üzerine konuştu. 

Keleş: Kıbrıslı Türk kardeşlerimizin davasını güçlü şekilde savunacağız 

TBMM’de söz alan AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 40’ıncı kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, cumhuriyetimizin ikinci asrı Türkiye yüzyılı olacağı gibi Türk devletlerinin ve Türk dünyasının da asrı olacaktır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti de Türkiye yüzyılında daha da güçlenerek varlığını sürdürecektir” dedi. 

Demirbağ, üretim tesislerinde incelemelerde bulundu 

22, 24 ve 27. dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Kovancılar’daki bir tekstil firmasında incelemelerde bulundu. 

Açıkkapı: Tarımsal destekleri sürekli arttırdık 

Tarım ve Orman Bakanlığının 2023 yılı bütçe görüşmesinde söz alan AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, tarım alanında eleştirilerde bulunan muhalefete yapılan hizmetleri paylaşarak cevap verdi. 

Elazığ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi’nin yeni yeri belli oldu 

Arkeoloji ve Etnografya Müzesi “Mekteb-İ İdad-İ” Binasında hizmet vermeye başlayacak. 

Keleş: Kuzova Sulama Projesi adım adım ilerliyor 

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş Kuzuova Sulama Projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

AK Parti’de aday adaylık süreci uzatıldı 

AK Parti’de 17 Kasım’da bitecek olan aday adaylığı başvuru süreci 22 Kasım Çarşamba gününe kadar uzatıldı.

Açıkkapı: İçişleri Bakanımıza konuyu bildirdik 

Olaylı Kelkit Hürriyetspor - Elazığspor maçı sonrası AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ile bir görüşme gerçekleştirdi. 

Tahir Öztürk için mevlit okutuldu

Merhum 23. Ve 26. Dönem Ak Parti Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk’ün vefatının 40. günü nedeniyle İzzetpaşa Camisi’nde mevlit okutuldu

Keşir, Elazığ’da teşkilat mensupları ile buluştu 

Elazığ’a gelen AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, ‘Teşkilat Buluşması’ programı kapsamında partilileri ile bir araya geldi. 

Güneykent Mahallesi’nde, Aile Sağlığı Merkezleri’nin yapımına başlandı 

Bizmişen ve Yemişlik bölgelerinde faaliyet sürdürecek olan Aile Sağlığı Merkezleri için yüklenici firma tarafından zemin etüdü ve proje çizimi sürecine başlanıldı.