Ak Parti Haberleri
SON DAKİKA

Ak Parti Haberleri

AK Parti Elazığ İl Başkanlığından Elazığ Stadyumu açıklaması

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı tarafından Elazığ’da yeni yapılan stadyumun ismiyle ilgili açıklama yapıldı.

İşte Elazığ’ın kesin seçim sonuçları 

14 Mayıs'ta yapılan 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kesin sonuçları Resmi Gazete'de yayımlandı. Yayımlanan kararla birlikte Elazığ’dan 3 AK Parti, 1 CHP ve 1 MHP milletvekili çıktı. 

Demirbağ, sanayicilerle bir araya gelerek destek istedi 

22, 24 ve 27. Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek turlarını sürdürüyor. 

AK Parti Milletvekilleri 2. tur seçimleri için sahada 

28 Mayıs cumhurbaşkanlığı seçimleri için çalışmalarını sürdüren AK Parti Elazığ Milletvekilleri Prof. Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı ve Mahmut Rıdvan Nazırlı esnaf ve vatandaşlarla buluşarak destek istedi. 

Başkan Şerifoğulları, Doğukent Mahallesi'ni ziyaret etti 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçim çalışmaları kapsamında, AK Parti Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz ile birlikte Doğukent Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

Milletvekili Keleş: 28 Mayıs’ta Türkiye kazanacak

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, 28 Mayıs pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri kapsamındaki çalışmalarını sürdürüyor. 

Zülfü Demirbağ ziyaretlerini sürdürüyor 

22, 24 ve 27. Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimi için çalışmalarına devam ediyor. 

Cevdet Yılmaz, ETSO ve Ticaret Borsası’nı ziyaret etti 

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Eski Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan ve Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ile bir araya geldi. 28 Mayıs cumhurbaşkanlığı seçimlerine değinen Yılmaz, Elazığ, “İlk seçimde tavrını çok net bir şekilde ortaya koydu” dedi. 

Nazırlı: Bizlerle Türkiye Yüzyılı hedefine ortak oldunuz

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Nazırlı ve Elazığ milletvekilleri Erol Keleş ile Ejder Açıkkapı Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimleri öncesinde teşekkür ve destek ziyaretlerini sürdürüyor. 

Başkan Şerifoğulları ve Yıldırım Cumhurbaşkanlığı seçimleri için ziyaretlerini sürdürüyor 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde ziyaretlerine devam etti. 

28. DÖNEM AK PARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI TANER ER: 28 MAYIS’TA CUMHURBAŞKANIMIZ EN YÜKSEK OYU ALACAKTIR

AK Parti Elazığ 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı Taner Er, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 28 Mayıs’ta ikinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde en yüksek oyu alacağını ifade etti.

Demirbağ: Cumhurbaşkanımız ikinci turda seçilecektir 

22, 24 ve 27. dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, seçim sonuçlarını değerlendirerek, kendilerine destek verenlere teşekkür etti. 

Başkan Yılmaz: Elazığ, kararını AK Parti’den yana verdi

Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, 14 Mayıs’ta gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Elazığ’ın kararını Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’den yana kullandığını söyledi.

AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda milletvekili adayları şehrin genelinde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Eski Bakan Yardımcısı Tunç’tan Karakoçan ve Köylerine Ziyaret 

Tarım ve Orman eski Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya ile birlikte Karakoçan, Sarıcan ve köylerde vatandaşlarla bir araya geldi. 

AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda milletvekili adayları şehrin genelinde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda milletvekili adayları şehrin genelinde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Sönmez’den Ak Parti Milletvekili Adaylarına hodri meydan

İYİ Parti’nin Elazığ Milletvekili Adayı 2023 Seçimlerinde en iddialı isimlerinden. Gittiği her yerde, konuştuğu her platformda Elazığ ve ülke gündemine dair konuşmaları ile ilgi ile takip edilen Sönmez,  Elazığ AK Parti milletvekili adaylarına ’’ Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı olarak defalarca yaptığımız çağrı cevapsız kaldı. Bu cevapsızlık muhataplarımızın bu vekil adaylarımızın savunacak ve konuşacak hiçbir şeylerinin kalmadığının ifadesidir.’’ Dedi.

Nazırlı: Türkiye Yüzyılı’nda kadınlarımızın rolü büyük olacak

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı, “Kadınlarımızın desteği ve duasıyla bugünlere geldiğimiz gibi, inşallah Türkiye Yüzyılı'nı da onlarla birlikte inşa edeceğiz.” dedi.

Yanılmaz: Sorumluluğumuzun farkındayız, yapacağımız iş çok

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, çıktıkları bu yolda sorumluluklarının farkında olduğunu ve yapılacak çok işin olduğunu belirtti.

Açıkkapı: Şehrimize fayda sağlayacak her yatırımın takipçisi olacağız

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı, Milletvekili olduğu dönemde Elazığ’a ve Harput’a kazandırdıkları Uluslararası Harput Diyanet Külliyesinin, şehrin kültürel ve ekonomik gelişimine önemli katkı sağladığını belirterek, Elazığ’a faydası olacağına inandıkları bu ve benzeri yatırımların şehre kazandırılması için gereken ne varsa yapacaklarını söyledi.

Öz: Nerede bir terör örgütü varsa Kılıçdaroğlu’nu destekliyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz, seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. 

Özhaseki: 3 tane oy için terör örgütlerine diz çökmüş bir ittifakla karşı karşıyayız

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Elazığ ziyaretinde yaptığı açıklamada; “3 tane oy için terör örgütlerine diz çökmüş bir ittifakla karşı karşıyayız. Her ne kadar saklamaya çalışırlarsa çalışsınlar bu gerçek yüzlerinde ortaya çıkıyor.” dedi.

Prof. Dr. Erol Keleş: Elazığ sahipsiz bir şehir değil

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

Başkan Şerifoğulları: 14 Mayıs’ta sırtını milletine dayayanlar, büyük ve güçlü Türkiye hayali kuranlar kazanacak

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 14 Mayıs Seçimleri'ne sayılı günler kala milletvekili adayları ile birlikte ziyaretlerini sürdürüyor.

Nazırlı: Elazığ, Türkiye Yüzyılına büyük destek verecek

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı, Türkiye Yüzyılının eser ve hizmet siyaseti üzerinden yükseleceğini belirterek; “14 Mayıs’ta Türkiye yüzyılı için yarın değil, hemen şimdi diyen Elazığlı vatandaşlarımız, AK Parti’nin ve onun liderinin davasının yanında olduklarını net bir şekilde gösteriyor.” dedi.

Yanılmaz: Güçlü bir devlet olduğumuzu asrın felaketinde gördük

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, 6 Şubat tarihinde meydana gelen depremlerin ardından yaraların hızla sarıldığını belirterek; “Asrın felaketinden etkilenen 14 milyon insanımızın yaraları güçlü bir ülke olduğumuz için hızla sarılıyor. İnşallah 14 Mayıs’ta gücümüze güç katarak depremzedelerimizin yeni yaşam alanlarına kavuşmasına vesile olacağız” dedi. 

Açıkkapı; Bu millet, kimin yanında olduğunu 14 Mayıs’ta 7’li masaya da 7 düvele de gösterecek

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı, “Kimse milletimizin birliğine, bayrağımızın sembolü olduğu istiklalimize, vatanımızın bütünlüğüne, devletimizin tekliğine göz dikemez. İnşallah 14 Mayıs’ta milletimizle birlikte bu hakikati 7’li masaya da, 7 düvele de bir kez daha ispatlayacağız.” dedi.

Ak Parti Milletvekili Adayı Öz: Önceliğim gençlerle ilgili projeler ve istihdama yönelik projeler

Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz, katıldığı televizyon programında seçim çalışmaları ve siyasi gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Öz, “Öncelikle gençlerle alakalı her projenin içerisinde olacağım. En büyük amacım ise bu şehre istihdam sağlayacak projelerin içerisinde almak.” dedi.

Prof. Dr. Erol Keleş: Sağlık Alanında farklı projelerimiz ve düşüncelerimiz var

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, seçim çalışmalarını sürdürüyor.