Milletvekili Demirbağ, Raife Babaanne ile bir araya geldi 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, sosyal medya fenomeni 86 yaşındaki Raife Babaanne ile bir araya geldi. 'Allah, Cumhurbaşkanımızı başımızdan eksik etmesin' diyen Raife Erdem Milletvekili Demirbağ'dan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a selamlarını iletmesi isteğinde bulundu. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Muhammed Fatih Akarsu

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Elazığ’daki temaslarını sürdürdü. Milletvekili Demirbağ bu kapsamda, sosyal medyada fenomen olan 86 yaşındaki Raife Babaanne ile bir araya geldi. 

Milletvekili Demirbağ, Raife Babaanne ile bir araya geldi 

ERDEM: ALLAH CUMHURBAŞKANIMIZA GÜÇ, KUVVET VERSİN 

Elazığ’ın öz şivesini kullanan nadir insanlardan biri olan Raife Babaanne lakaplı Raife Erdem, Milletvekili Demirbağ’a ziyareti için teşekkür ederek; “Allah, Cumhurbaşkanımızı başımızdan eksik etmesin. Allah Cumhurbaşkanımıza güç, kuvvet versin” dedi. 

Milletvekili Demirbağ, Raife Babaanne ile bir araya geldi 

RAİFE BABAANNE, MİLLETVEKİLİ DEMİRBAĞ’DAN İSTEKTE BULUNDU 

Raife Babaanne ayrıca Milletvekili Zülfü Demirbağ’dan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a selamlarını iletmesi isteğinde bulunarak; “Milletvekilimiz Cumhurbaşkanımıza selamlarımızı iletsin” İfadesinde bulundu. AK Parti Elazığ Milletvekili Demirbağ da, “Büyükleri ziyaret etmemiz önemli. Onlar bir tarih. Geçmişten günümüze kadar yaşadıkları tecrübeler itibarıyla, ağzı dualı büyüklerimizi ziyaret ederek, onları unutmamamız lazım. Büyüklerimizi Allah başımızdan eksik etmesin. Büyüklerimizin duasına ihtiyacımız var” diye konuştu.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN