Yeniden Refah Partisi Haberleri
SON DAKİKA

Yeniden Refah Partisi Haberleri

YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın Konya Temaslarına Mkyk Üyesi Mehmet Gül’de Katıldı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın Konya’daki ziyaretlerine MKYK Üyesi Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül’de iştirak etti. 

YRP Merkez ilçede Boydak dönemi

Geçtiğimiz haftalarda yapılan Yeniden Refah Partisi Kongresinde İl Yönetim Kurulu Üyesi seçilerek Halkla İlişkilerde Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Hakan Pamukçu'dan boşalan Merkez İlçe Başkanlığına Sinan Boydak atandı.

Fatih Erbakan'dan ittifak açıklaması

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Milli Görüş prensiplerine uygun hareket iktidar olunduğunda yapılmayacaksa bizim herhangi bir ittifakın içerisinde yer almamızın hiçbir anlamı yok. Görünen o ki bu şartlarda bu temel prensiplere sahip olan tek parti olarak seçimlere tek başımıza gireceğimiz gözüküyor” dedi.

Başkan Ateş, açıklamalarda bulundu 

TÜİK tarafından açılanan enflasyon rakamlarını Değerlendiren Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş, Aralık ayı yıllık enflasyon oranları, hem çalışanlar hem de siyasiler tarafından inandırıcı ve gerçekçi bulunmadığını kaydetti. 

Ateş: Hemşerilerimize sonsuz teşekkürler

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş, Pazar günü yoğun bir katılım ve büyük bir coşku ile gerçekleştirdikleri kongre sonrası teşekkür mesajı yayınladı.

Yeniden Refah Partisi Elazığ il yönetimi belli oldu 

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Ömer Ateş’in, gerçekleştirilen kongrenin ardından il yönetimi belli oldu. 

YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan Elazığ’da 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Elazığ’a geldi. Genel Başkan Erbakan vatandaşlarla bir araya geldi. 

YRP Genel Başkan Vekili Günbey: Garibanların âh'ı inletiyor arşı!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Vekili 54. Hükümet Devlet Bakanı Prof. Dr. Sacit Günbey, gündeme dair açıklamalara bulundu. 

Başkan Ateş: Hemşerilerimizi kongremize bekliyoruz

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın da katılacağı kongreye tüm Elazığlıları davet etti.

YRP Genel Başkanı Erbakan’ın Elazığ programı belli oldu 

Yeniden Refah Partisi il kongresine katılmak üzere 25 Aralık Pazar günü Elazığ'a gelecek olan Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın Elazığ programı belli oldu. 

YRP MKYK Üyesi Gül: Genel Başkanımız Elazığ’a geliyor

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, YRP Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın Elazığ’a gelişiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan Elazığ’a geliyor

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, 25 Aralık Pazar günü Elazığ'a gelerek partisinin il kongresine katılacak. 

Gül: Zararlı alışkanlıkların panzehiri spordur

Yeniden Refah Partisi MKYK üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, Parti yöneticileri ile birlikte mahalle ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Ateş: Maden, zenginlik içinde yokluk yaşıyor

Geçtiğimiz günlerde Ankara Arena'da 2. Genel Kurulunu yapan Yeniden Refah Partisi, il ve ilçelerdeki çalışmalarına hız verdi.

YRP il teşkilatı, MKYK üyeleri ile buluştu

6 Kasım tarihinde gerçekleştirilen yeniden refah partisi olağan büyük Kongresi’nde MKYK üyeliğinde yer alan Elazığlı isimler, il teşkilatı düzenlediği programda bir araya geldi.

Mehmet Gül, yeniden YRP MKYK üyesi oldu

Yeniden Refah Partisi 2. Olağan Büyük Kongresi gerçekleştirildi. Ankara Arena’daki kongreye 81 il, 922 ilçeden teşkilat mensupları katıldı.

Ateş’ten, 2. büyük kongreye davet

Yeniden Refah Partisi 2. Olağan büyük kongresini 6 Kasım pazar günü gerçekleştirecek. 81 ilde il başkanları kongreye yönelik yaptıkları açıklamada kongreye herkesi davet etti.

Başkan Ateş: Başarılı bürokrat kıyımı yapılıyor

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş, görevden alınan Elazığ Şeker Fabrikası müdürünün ilimiz tarımının gelişmesi ve şeker üretimin artışında önemli katkıları olan başarılı bir bürokrat olduğunu dile getirdi.

Erbakan, Elazığ’da vatandaşlarla buluştu 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Bingöl’den Malatya’ya giderken Elazığ'da Yazıkonak Beldesinde bir mola vererek burada partililer ve vatandaşlarla buluştu. Genel Başkan Erbakan yaptığı açıklamada, Elazığ’ın Yeniden Refah Partimize en büyük desteği vereceğine eminiz dedi. 

Başkan Ateş: İrem Derici konseri iptal edilmeli

İlimizde Elazığ Tatlıcılar ve Lokantacılar Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen ve birçok kamu kurumu ve özel firma tarafından desteklenen Salçalı Köfte Festivali kapsamında İrem Derici’nin konser verecek olmasına bir tepki de Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş’ten geldi.

YRP MKYK Üyesi Gül: Bu davaya hizmet etmek onur ve gururdur

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi Mehmet Gül, il başkanlığında yaşanan görev değişikliği nedeniyle bir açıklama yayımladı. Gül, bu davaya hizmet etmenin onurunu yaşadıklarını kaydederek, hizmetleri için Av. Erhun Karakuş’a teşekkür ederek, yeni başkan Ömer Ateş’e başarılar diledi.

Seçimler yaklaştı, siyasi partilerde yarış başladı!

KİMLERİN İSMİ ÖN PLANDA Milletvekili genel seçimlerine 8 ay kala yurt genelinde olduğu gibi Elazığ’da da siyaset hareketlendi. Seçim yaklaştıkça siyasi partilerin ziyaret programlarında yoğunluk yaşanıyor. 

Yeniden Refah Partisi ilçe kongreleri devam ediyor 

Yeniden Refah Partisi Alacakaya, Arıcak ve Kovancılar İlçelerinde kongre gerçekleştirdi. 

Gül: Partimize yoğun teveccüh var

Yeniden Refah Partisi saha ve teşkilat çalışmalarına devam ediyor. 

YRP teşkilatı Mustafapaşa Mahallesi’ni ziyaret etti 

Yeniden Refah Partisi Elazığ il teşkilatı Mustafapaşa Mahalle sakinleri ve Muhtar Yusuf Çakmak ile bir araya geldiler. 

Yeniden Refah Partisi’nden Palu’ya ziyaret 

Yeniden Refah Partisi İl Teşkilatı Palu’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Yeniden Refah Partisi İl Teşkilatı ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Yeniden Refah Partisi İl Teşkilatı, Genel Merkez görevlileri ile birlikte Palu’da esnafı ziyaret edip vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve sorunları dinledi. 

Karakuş: Hasat ücreti artınca ekinler yerde kaldı 

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, tarımdaki sorunlar hakkında açıklamalarda bulundu. 

Gül: Halkımızın tek umudu Yeniden Refah Partisi

Yeniden Refah Partisi saha ve teşkilat çalışmalarına devam ediyor. 

Erbakan, partisinin anketlerdeki oy oranını açıkladı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, katıldığı bir televizyon programında partisinin yapılan anketlerdeki oy oranını açıkladı.

Karakuş: Demirbağ’ın açıklamasını samimi buluyoruz 

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Konya’da katıldığı bir TV programında, milletvekili maaşıyla geçinemediğini ifade etmesinin ardından değerlendirmelerde bulundu. Karakuş, "Milletvekilinin maaşının kendisine zar zor yeteceği açıklamasını samimi buluyoruz" dedi.