Yeniden Refah Partisi Haberleri
SON DAKİKA

Yeniden Refah Partisi Haberleri

YRP Heyetinden ETSO’ya ziyaret 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Muhasip ve Mali İşler Başkanı Mehmet Altınöz, beraberindeki heyet ile birlikte Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan’ı ziyaret etti. Ziyaretinde gündeminde şehrin ekonomisi vardı. 

Yeniden Refah Partisi il divan toplantısı yapıldı 

Yeniden Refah Partisi’nin İl Divan Toplantısı Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz’ün katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantının gündeminde 31 MART’TA yapılacak yerel seçimlerin hedefleri vardı. 

YENİDEN REFAH PARTİSİ MKYK ÜYESİ GÜL: PARTİMİZ, ÜLKEMİZ İNSANINA UMUT OLDU

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi Mehmet Gül, 23 Kasım 2018 tarihinde ‘Temiz Geçmiş, Sağlam Gelecek’ sloganıyla kurulan Yeniden Refah Partisi’nin kuruluşunun 5. Yıldönümünde bir mesaj yayımladı. 

Yeniden Refah Partisi İl Divan Toplantısı gerçekleştirildi 

Yeniden Refah Partisi İl Divan Toplantısında konuşan İl Başkanı Ömer Ateş, partilerinin her geçen gün büyüdüğünü ve güçlendiğini kaydetti. 

Erbakan'dan İsrail ve ABD'ye yaptırım uygulansın çağrısı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Gazze'de devam eden saldırılar nedeniyle İsrail ve ABD'ye yaptırım uygulanması çağrısında bulundu.

Yeniden Refah Partisi il divan toplantısı yapıldı 

Elazığ’da Yeniden Refah Partisi İl Divan toplantısı yapıldı. 

YRP Elazığ İl Gençlik Kolları, saha faaliyetleri sıralamasında birinci oldu 

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Gençlik Kolları, Saha faaliyetleri kapsamında Ağustos ayının en iyi performans gösteren gençlik kolları olarak birinci sırada yer aldı. 

Genel Başkan Erbakan’dan vefa ziyareti

Malatya’daki temaslarının ardından Elazığ’a gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, YRP MKYK Üyesi Mehmet Gül’ü işyerinde ziyaret etti. 

Erbakan, Yazıkonak’ta vatandaşlarla buluştu 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Malatya’dan Bingöl’e giderken Elazığ'da Yazıkonak Beldesinde bir mola vererek burada partilileri ve vatandaşlarla buluştu. 

Başkan Akın siyasi partileri ziyaret etti 

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, siyasi partileri ziyaret etti.  Ziyaretinde Elazığ’daki siyasi rekabetin yanı sıra birlik ve dayanışmanın da önemini vurgulayan Abdullah Akın, AK Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Yeniden Refah Partisi ve İYİ Parti'yle görüşmeler gerçekleştirerek “Kardeşlik” mesajı verdi. 

Yeniden Refah Partisi’nin il divan toplantısı yapıldı 

Yeniden Refah Partisi İl Divan Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda yerel seçimler için yapılacak hazırlıklar görüşüldü. 

YRP, ilçe divan toplantılarını gerçekleştirdi 

Yeniden Refah Partisi, Karakoçan Ve Kovancılar’da Genişletilmiş İlçe Divan Toplantılarını tamamladı. Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Ömer Ateş, yapılacak olan yerel seçimlerden partilerinin başarı ile çıkacağına inandıklarını söyledi.

YRP, Pertek Köprüsü için kanun teklifi vermeye hazırlanıyor 

Yeniden Refah Partisi Elazığ il başkanlığı, Elazığ’ın en önemli problemlerinden olan Pertek Köprüsü’nün yapımını meclise taşımaya hazırlanıyor. Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Ömer Ateş yaptığı açıklamada, “22 yıldan beri söz verildiği halde yapılamayan Pertek Köprüsünün yapılacağına dair açıklamalar kamuoyunda karşılık bulmamıştır” dedi. 

YRP Sivrice ilçe kongresini gerçekleştirdi 

Yeniden Refah Partisi Sivrice İlçe kongresini gerçekleştirdi. Tek liste ile gidilen kongrede Başkan Güven Yıldız güven tazeledi. 

YRP Gençlik Kolları’ndan farkındalık çalışması

YRP Elazığ Gençlik Kolları piknik alanlarına atılan plastik poşetleri topladı.

Yeniden Refah Partisi’nde bayramlaşma programı 

Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığı’nda bayramlaşma programı düzenlendi. 

Karaboğa görevden alındı 

Yeniden Refah Partisi Karakoçan İlçe Başkanı Mehmet Karaboğa görevden alındı. 

Kovancılar Yeniden Refah’ta bayrak değişimi 

Yenden Refah Partisi Kovancılar İlçe Başkanlığında görev değişikliği yaşandı. Başkan Hayri Uğur bayrağı Mustafa Şahin’e devretti. 

Suat Kılıç, YRP'ye geçti

Bir dönem Gençlik ve Spor Bakanlığı da yapan Suat Kılıç, AK Parti'den ayrılarak Yeniden Refah Partisi'ne geçti. Kılıç'a rozetini Fatih Erbakan taktı.

YRP MKYK Üyesi Mehmet Gül: Yeniden Refah Mecliste 

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, 14 Mayıs seçim sonuçlarının ilimiz ve ülkemiz adına hayırlı olmasını dileyerek, partilerinin seçimden büyük bir zaferle çıktığını belirtti.

Yeniden Refah Partisi Mkyk Üyesi Mehmet Gül: “Chp’nin Milliyetçliği Demirtaş’ı Serbest Bırakmak”

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi Mehmet Gül, CHP milletvekili Gürsel Erol’un milliyetçilik değerlendirmesine örnek olarak verdiği Kıbrıs Barış harekâtının gerçek kahramanı olan merhum başbakan Prof. Necmettin Erbakan’ı anmamasına tepki gösterdi.

YRP MKYK Üyesi Mehmet Gül: Elazığ mitingi coşkuyla geçti

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın katılımıyla gerçekleşen Elazığ Mitinginin coşkuyla geçtiğini kaydetti. 

Erbakan, Elazığlılara seslendi 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Cumhuriyet Meydanı’ndan Elazığlılara seslendi. 

Elazığ, liderini bekliyor!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Elazığ’a geliyor. 14 Mayıs seçimlerine kısa bir süre kala ülke genelindeki mitinglerini sürdüren Erbakan, 5 Mayıs Cuma günü saat 17’de Hünkar Mahfili Elazığ’da düzenlenecek olan mitinge katılacak.

YRP MKYK Üyesi Mehmet Gül: Sandıklarda patlama yapacağız

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, seçim çalışmalarının yoğun bir şekilde geçtiğini ifade ederek Elazığ’da gezmedik mahalle, cadde ve sokak bırakmayacaklarını kaydetti.

Yeniden Refah Partisi’nden bayramlaşma töreni

Yeniden Refah Partisi Elazığ teşkilatı bayramlaşma programı düzenledi. 

Gök, Yeniden Refah Partisi Milletvekilliği adaylığından çekildi 

Yeniden Refah Partisi Elazığ ikinci sıra milletvekili adayı Av. İbrahim Gök milletvekilliği adaylığından çekildi. 

YRP Elazığ Milletvekili adayları tanıtıldı 

Ankara’da gerçekleştirilen Yeniden Refah Partisi Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’nda 28. dönem Elazığ milletvekili adayları tanıtıldı. 

Elazığ'ın başarılı ve genç siyasetçisi aday listesinde

İlimizin başarılı siyasetçilerinden iş insanı Salih Satıcı, Yeniden Refah Partisi Elazığ Milletvekili Adaylarının içerisinde yer aldı.

YRP MKYK Üyesi Gül: Milli Görüş Meclis’e 

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, 14 Mayıs’ta Milli Görüş kadrolarının meclise gireceğini kaydetti.