Gürsel Erol Haberleri
SON DAKİKA

Gürsel Erol Haberleri

Milletvekili Erol’dan Regaip Kandili mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol, Regaip Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Erol: 82 milyon yurttaşımız Elazığ'daydı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 24 Ocak 2020 Depreminin 3'üncü yıldönümü nedeniyle yayımladığı mesajda, 'O gece Türkiye'mizin her köşesinden 82 milyon yurttaşımız Elazığ'daydı, Elazığ'ımızın acısını paylaştı' dedi.

Milletvekili Erol: Elazığ’da seçime tek başımıza girmeliyiz

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, FOX TV ekranlarında İlker Karagöz’ün hazırlayıp sunduğu ‘Çalar Saat’ programına konuk oldu. Milletvekili Erol, gündeme dair önemli açıklamalarda bulunarak, Elazığ’da partisinin oy oranını artırmak adına mücadele ettiklerini kaydetti.

İsveç’teki provakasyona Milletvekili Erol’dan tepki

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclis Üyesi ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İsveç’te Türk Büyükelçiliği önünde gerçekleştirilen provokatif eyleme tepki gösterdi.

Milletvekili Erol’dan Şampiyon Gizem Özer’e tebrik telefonu

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Türkiye Büyük Kadınlar Boks Şampiyonası final müsabakasında rakibini nakavt ederek şampiyon olan milli sporcu Gizem Özer’i arayarak tebriklerini iletti.

Milletvekili Erol, Adana’da temaslarda bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, bir dizi ziyarete katılmak üzere Adana’ya gitti.

MEB Tarihinin En Büyük Yatırımı Elazığ’da Hızla Yükselemeye Devam Ediyor

Elazığ’da meydana gelen 24 Ocak 2020 depreminin ardından Milli Eğitim Bakanlığı’nın en büyük yatırımlarından birisi olan ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kentte inşasına başlanan okulda çalışmalar devam ediyor. 

Milletvekili Erol, İktidara geldiğimizde projeleri değiştireceğiz

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclis Üyesi ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, iktidara geldiklerinde Elazığ’da deprem nedeniyle inşa edilecek köy evlerinin projelerini değiştirerek Manavgat’taki evler gibi 2 katlı evlerin yapılacağını söyledi. Erol ayrıca yapımı tamamlanan evlerde de bazı düzenlemeler yapacaklarını açıkladı.

Milletvekili Erol: Elazığ’a Bakanlık İstiyorsanız Millet İttifakına Oy Verin 

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 15 Şubat’tan sonra il teşkilatının şehrin dört bir tarafında seçim çalışmalarına başlayacağını ifade etti. Türkiye’de seçime hazır olan tek ilin Elazığ olduğuna dikkat çeken Milletvekili Erol, propaganda materyallerinin de hazır olduğunu belirtti.

Milletvekili Erol’dan Elazığlı Öğrencilere 40 Bin Adet Eğitim Seti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclis Üyesi ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol öncülüğünde Elazığ’da ilk ve ortaöğretim düzeyinde eğitim gören öğrencilerin istifade etmesi amacıyla 40 bin eğitim seti dağıtılacak.

Elazığ’a yeni okul

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) tarafından yapılacak olan okul alanında incelemelerde bulundu.

Milletvekili Erol: İddiamız Elazığ’ın sokaklarında milletvekili olarak değil bakan olarak gezmek 

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, il yönetimi ile birlikte ilçe ve beldelerde temaslarda bulundu. Erol’un son durağı ise 10 Ocak Gazeteciler Gününde açılan basın müzesi oldu. 

Milletvekili Erol: İktidarımızda Elazığ sahipsiz değil örnek alınan şehir olacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. 

Milletvekili Erol, enflasyon verilerini değerlendirdi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol TÜİK’in açıkladığı enflasyon verilerini değerlendirdi.

Milletvekili Erol, sağlık çalışanları ve emniyet güçlerinin yeni yılını kutladı

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, yılbaşı dolayısıyla görevleri başında olan emniyet ve sağlık çalışanlarının yeni yılını tebrik etti.

Milletvekili Erol: 2023’te Millet İttifakı’nın iktidarıyla insanımız refaha kavuşacak

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, yeni yıl mesajı yayımladı. Milletvekili Erol, yeni yılın sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dileyerek mesajında şu görüşlere yer verdi:

Erol: Genel Başkanımızı Cumhurbaşkanı adayımız olarak görmek istiyoruz

*Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Cumhurbaşkanlığı adaylığı için nitelik ve vasıfları CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nda gördüklerini söyledi*.

Milletvekili Erol, yılın son Pazar gününü mezarlık ziyaretlerine ayırdı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, yılın son Pazar gününde, kaybettiği aile fertlerinin ve arkadaşlarının kabirlerini ziyaret etti.

Mansur Yavaş Elazığ'a geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un girişimleriyle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın Elazığ'da yaptıracağı okulun temel atma töreni yapılacak.

Milletvekili Erol: 2023’te CHP iktidar, AK Parti muhalefet koltuğunda oturacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) konuştu.

Milletvekili Erol Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin inşaatını gezdi 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, yapımı devam eden Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin inşa çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldılar. 

Milletvekili Erol: Sağlık Bakanlığı, Elazığ’a Müfettiş gönderecek

Eski CHP İl Başkanı Ethem Gülbay’ın oğlunun vefat etmesinin ardından yaşanan süreçle ilgili CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, açıklama yaptı. Erol, merhum Cem Burak Gülbay’ın vefatında aksaklıkların olup olmadığının araştırılması için Sağlık Bakanlığı’ndan müfettiş talep ettiklerini söyledi.

Kılıçdaroğlu ve Erol’dan, Gülbay’a başsağlığı telefonu 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, oğlunu kaybeden önceki dönem CHP Elazığ İl Başkanı Ethem Gülbay'ı telefonla arayarak başsağlığı dileklerini ilettiler. 

Kılıçdaroğlu: Gürsel Erol, Elazığ’da toplumu kucaklayan politika izliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Merkezi’ndeki makamında Elazığlı gazetecileri ağırladı, Milletvekili Erol'un yaptığı çalışmalardan övgüyle bahsetti.

Milletvekili Erol: Bu çocuk istismarıdır insanlık ayıbı, zihniyet sapkınlığıdır

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'dan İsmailağa Cemaati'nde yaşanan 6 yaşındaki kızını, imam nikahıyla evlendirdiği ve çocuğun cinsel istismar olayına tepki.

Erol: Ak Parti iktidarında Elazığ afet değil mağduriyet bölgesi oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Rize’nin ardından Düzce’nin de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasıyla afet bölgesi ilan edilmesinin ardından açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Erol, kayıtsız kalmadı 160 günde 160 engel aşıldı 

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, her daim vatandaşların ve engelli bireylerin yanında olmaya devam ediyor. 

Milletvekili Erol, çağrıda bulundu!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, emniyet mensuplarının haklarının iyileştirilmesi için çağrıda bulundu.

CHP heyetinden İzmir’de Elazığ çıkarması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, hem Elazığ’da hemşehrileriyle hem de diğer illerde Elazığlılar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu ve Milletvekili Erol'dan başsağlığı telefonu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, hayatını kaybeden Zeki Sekin'in ailesini arayarak başsağlığı dileklerini ilettiler.