Milletvekili Demirbağ, Baskil Demirlibahçe köyünü ziyaret etti 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Baskil'e bağlı Demirlibahçe Köyü'nde vatandaşlarla bir araya geldi. 'Milletvekilimiz Demirbağ, kalbimizde…' diyen Demirlibahçe Köy Muhtarı Şevki Ceylan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milletvekili Demirbağ'a teşekkür etti. Milletvekili Zülfü Demirbağ ise 'Baskil için üzerimize düşeni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz' ifadesinde bulundu. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’daki temaslarını sürdürüyor. Milletvekili Demirbağ bu kapsamda, Baskil’e bağlı Demirlibahçe Köyü’nü ziyaret etti. Milletvekili Zülfü Demirbağ, Baskil İl Genel Meclisi Üyesi Turgay Aksoy, Düğüntepe Köyü Muhtarı Kenan Özdemir ve vatandaşlar ile birlikte Demirlibahçe Köy Muhtarı Şevki Ceylan’ın evine konuk oldu. 

Milletvekili Demirbağ, Baskil Demirlibahçe köyünü ziyaret etti 

CEYLAN: SN. VEKİLİMİZ SIK SIK BASKİL’E GELİYOR 

Milletvekili Demirbağ’ın sık sık Baskil ilçesini ziyaret ettiğini ifade eden Köy Muhtarı Şevki Ceylan; “Sn. Vekilim kalbimizde… Sn. Vekilimiz daha önce de Baskil’e geliyordu. Şu anda da depremden dolayı sık sık ilçemizi ziyaret ediyor. Kendileri Baskil’e gelmediği zaman da kalbi Baskil için atıyor. Hem Sn. Cumhurbaşkanımız hem de Sn. Milletvekilimiz depremden dolayı hem ilçemiz, hem ilimiz, hem de ülkemiz için çok aktif şekilde çalışıyor. Sn. Cumhurbaşkanımıza. Sn. Milletvekilimize ve İl Genel Meclisi Üyemize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

Milletvekili Demirbağ, Baskil Demirlibahçe köyünü ziyaret etti 

DEMİRBAĞ: BASKİL İÇİN ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPIYORUZ VE YAPMAYA DA DEVAM EDECEĞİZ 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ise; “Baskil ilçemize depremlerden sonra önemli ölçüde depremzede vatandaşlarımız geldi. Önceki haftalarda Baskil’de depremzede vatandaşlarımızı ziyaret ederek bir araya gelmiştik. Bugün de Demirli Bahçe Köyü’ndeyiz. Kendilerinden Allah razı olsun, yakın ilgi ve alakalarından dolayı. Ben Milletvekili olarak hiçbir ilçemizi ayırmıyorum. Çünkü Milletvekilleri, ilin Milletvekilidir. Kaldı ki eskiden mühendis olarak görev yaptığım dönemlerde Baskil’in hemen hemen bütün köylerinde hizmetlerimiz oldu. Baskil için üzerimize düşeni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Baskilli hemşehrilerimizin sorunlarına çözüm bulmaya devam edeceğiz inşallah” ifadesinde bulundu.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN