Fatih Erbakan Haberleri
SON DAKİKA

Fatih Erbakan Haberleri

YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın Konya Temaslarına Mkyk Üyesi Mehmet Gül’de Katıldı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın Konya’daki ziyaretlerine MKYK Üyesi Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül’de iştirak etti. 

YRP Merkez ilçede Boydak dönemi

Geçtiğimiz haftalarda yapılan Yeniden Refah Partisi Kongresinde İl Yönetim Kurulu Üyesi seçilerek Halkla İlişkilerde Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Hakan Pamukçu'dan boşalan Merkez İlçe Başkanlığına Sinan Boydak atandı.

Fatih Erbakan'dan ittifak açıklaması

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Milli Görüş prensiplerine uygun hareket iktidar olunduğunda yapılmayacaksa bizim herhangi bir ittifakın içerisinde yer almamızın hiçbir anlamı yok. Görünen o ki bu şartlarda bu temel prensiplere sahip olan tek parti olarak seçimlere tek başımıza gireceğimiz gözüküyor” dedi.

Elazığ’da şehit aileleri için anlamlı program 

Anadolu Şehit ve Gazi Aileleri Federasyonu Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen programda şehitlerimizin aileleri bir araya geldi. 

Ateş: Hemşerilerimize sonsuz teşekkürler

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş, Pazar günü yoğun bir katılım ve büyük bir coşku ile gerçekleştirdikleri kongre sonrası teşekkür mesajı yayınladı.

YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan Elazığ’da 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Elazığ’a geldi. Genel Başkan Erbakan vatandaşlarla bir araya geldi. 

Başkan Ateş: Hemşerilerimizi kongremize bekliyoruz

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın da katılacağı kongreye tüm Elazığlıları davet etti.

YRP Genel Başkanı Erbakan’ın Elazığ programı belli oldu 

Yeniden Refah Partisi il kongresine katılmak üzere 25 Aralık Pazar günü Elazığ'a gelecek olan Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın Elazığ programı belli oldu. 

YRP MKYK Üyesi Gül: Genel Başkanımız Elazığ’a geliyor

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, YRP Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın Elazığ’a gelişiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan Elazığ’a geliyor

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, 25 Aralık Pazar günü Elazığ'a gelerek partisinin il kongresine katılacak. 

Mehmet Gül, yeniden YRP MKYK üyesi oldu

Yeniden Refah Partisi 2. Olağan Büyük Kongresi gerçekleştirildi. Ankara Arena’daki kongreye 81 il, 922 ilçeden teşkilat mensupları katıldı.

Erbakan, Elazığ’da vatandaşlarla buluştu 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Bingöl’den Malatya’ya giderken Elazığ'da Yazıkonak Beldesinde bir mola vererek burada partililer ve vatandaşlarla buluştu. Genel Başkan Erbakan yaptığı açıklamada, Elazığ’ın Yeniden Refah Partimize en büyük desteği vereceğine eminiz dedi. 

Erbakan, partisinin anketlerdeki oy oranını açıkladı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, katıldığı bir televizyon programında partisinin yapılan anketlerdeki oy oranını açıkladı.

YRP MKYK Üyesi Mehmet Gül: Yeniden Refahın baraj problemi yok

Yeniden Refah Partisi Genel Merkez MKYK Üyesi Mehmet Gül, her hafta sonu farklı bir ilde teşkilat çalışmalarına katılım sağlıyor. 

YRP Merkez İlçe Başkanlığı’ndan mahalle ziyaretleri

Yeniden Refah Partisi Merkez İlçe Başkanı Hakan Pamukçu ve beraberindeki heyet Rızaiye Mahallesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. İftar sonrası mahalle temsilcisi ile birlikte ziyaretlerini sürdüren heyet, YRP Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan'ın selamlarını ve Ramazan Bayramı tebriklerini iletti.

Çiller, Erbakan'la ittifak mı yapacak

Yeniden siyaset sahnesine geri döneceği, bunu da kendisinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın istediği iddia edilen Tansu Çiller'in başına geçeceği parti belli oldu. O partinin genel başkanı istifa etti. Çiller'in Fatih Erbakan'ın Yeniden Refah Partisi ile ittifak kuracağı öne sürüldü.

Fatih Erbakan’dan ‘Sedef Kabaş’ açıklaması

Yeniden Refah lideri Erbakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaretten tutuklanan Gazeteci Sedef Kabaş’a ilişkin, “Gazeteci hanımefendinin ifadelerini asla tasvip etmiyoruz, doğru bulmuyoruz. Çok yakışıksız, çok çirkin ifadeler kullanmışlar,  işi çok ileri götürmüşler. Bu ifadeler sadece Sayın Cumhurbaşkanına değil, başka siyasetçi devlet adamına da asla söylenmemesi gereken ifadelerdir.” dedi. 

Erbakan, Yurtbaşı Beldesi ve Baskil’i gezdi 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, İl Başkanı Erhun Karakuş ve il yönetiminin eşliğinde Yurtbaşı Beldesi ve Baskil İlçesi’ni gezdi. Şehit Fethi Sekin’in de kabrini ziyaret eden Genel Başkan Erbakan, karayolu ile Malatya’ya gitti. 

Genel Başkan Erbakan, Detay Dergisi’ni inceledi

Bir dizi programlara katılmak üzere Elazığ’a gelen Yeniden Refah Partisi Dr.Fatih Erbakan, Detay Dergisi’nin 29’uncusu sayısını inceledi.

YRP Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan ‘Milletimiz Bizi Hiçbir İttifaka Yakıştırmıyor!’

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Elazığ’da basın kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

Erbakan, Elazığ’a geliyor

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr.Fatih Erbakan Elazığ'a geliyor.

Gök ‘Elazığ'ın Makûs Talihini Yenmesi İçin Mevcut İktidar Değişmeli’

Elazığ'ın sevilen simalarından avukat, işadamı ve siyasetçi İbrahim Gök ile Detay Dergisi okuyucuları için bir söyleşi gerçekleştirdik. Meslek hayatına başladığı ilk günden bugüne yaşamından kesitlere yer verdiğimiz söyleşide, Gök ile Elazığ'ın yakın siyasi geçmişini ve bugününü konuştuk. Milli Görüş geleneğinden gelen ve şimdilerde Yeniden Refah Partisi'nde siyasi yaşamını sürdüren Gök, 30 yıllık meslek hayatında birçok badire atlattığını, her daim mazlumun yanında yer aldığını belirtti.

Genel Başkan Erbakan ile MKYK Üyesi Gül, Van'da esnafı ziyaret etti

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Yeniden Refah Partisi olarak milli görüşün 50 senelik geçmişinde olduğu gibi yeni dönemde de bölge insanının Van halkının derdine derman olacağımıza inanıyoruz." dedi.

Fatih Erbakan ‘Aşı karşıtı, modern tıp karşıtı değiliz bunu şiddetle reddediyoruz’

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan , düzenlediği basın toplantısında, aşı karşıtı ve modern tıp karşıtı olmadıklarını; faz aşamalarını tamamlamış, ruhsatları alınmış aşıları, kendilerine ve çocuklarına yaptırdıklarını, karşı olduklarını şeyin mRNA teknolojisiyle üretilmiş içinde çok tehlikeli Grafen maddesi taşıdığı kanıtlanmış ve hücrenin çekirdeğine etki edip oradaki genetik yapıyı değiştirmesi ve bozması muhtemel olan faz aşaması tamamlanmamış Phizer-Biontech benzeri teknolojideki aşılar olduğunu vurguladı.

Mehmet Ceyhan'dan tepki geldi!

Siyasetçi Fatih Erbakan'ın söyledikleriyle yeniden tartışmaya açılan aşıların 3 kulaklı 5 gözlü yaratıkların doğmasına ve insanların maymunlaşmasına yol açtığı iddialarına Mehmet Ceyhan isyan etti.

Genel Başkan Erbakan’dan DETAY’a Tam Not

Geçtiğimiz hafta sonu Karakoçan İlçe Kongresi’ne katılmak üzere ilimize gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Detay Dergisi’nin 26. Sayısını inceledi.

Genel Başkan Erbakan Elazığ’dan Memnun Ayrıldı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan partisinin Karakoçan 1.olağan kongresine katılmak üzere Elazığ’a geldi. Erbakan Elazığ’da partilileri tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Tek listeyle gidilen kongrede mevcut Başkan Mehmet Karaboğa güven tazelerken, kongrede açıklamalarda bulunan Dr. Erbakan, Elazığ aynen birinci 40 yılda olduğu gibi ikinci 40 yılda da hünkar mahfili olacağını açık bir şekilde gösterdi” dedi.

Erbakan İçin Hazırlıklar Başladı

Yeniden Refah Partisi Elazığ Teşkilatı, Genel Başkanları Fatih Erbakan’ın Elazığ programı için hazırlıklara başladı.