Fatih Erbakan Haberleri
SON DAKİKA

Fatih Erbakan Haberleri

Genel Başkan Erbakan’dan vefa ziyareti

Malatya’daki temaslarının ardından Elazığ’a gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, YRP MKYK Üyesi Mehmet Gül’ü işyerinde ziyaret etti. 

Erbakan, Yazıkonak’ta vatandaşlarla buluştu 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Malatya’dan Bingöl’e giderken Elazığ'da Yazıkonak Beldesinde bir mola vererek burada partilileri ve vatandaşlarla buluştu. 

Suat Kılıç, YRP'ye geçti

Bir dönem Gençlik ve Spor Bakanlığı da yapan Suat Kılıç, AK Parti'den ayrılarak Yeniden Refah Partisi'ne geçti. Kılıç'a rozetini Fatih Erbakan taktı.

YRP MKYK Üyesi Mehmet Gül: Yeniden Refah Mecliste 

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, 14 Mayıs seçim sonuçlarının ilimiz ve ülkemiz adına hayırlı olmasını dileyerek, partilerinin seçimden büyük bir zaferle çıktığını belirtti.

YRP MKYK Üyesi Mehmet Gül: Elazığ mitingi coşkuyla geçti

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın katılımıyla gerçekleşen Elazığ Mitinginin coşkuyla geçtiğini kaydetti. 

Erbakan, Elazığlılara seslendi 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Cumhuriyet Meydanı’ndan Elazığlılara seslendi. 

Elazığ, liderini bekliyor!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Elazığ’a geliyor. 14 Mayıs seçimlerine kısa bir süre kala ülke genelindeki mitinglerini sürdüren Erbakan, 5 Mayıs Cuma günü saat 17’de Hünkar Mahfili Elazığ’da düzenlenecek olan mitinge katılacak.

YRP Elazığ Milletvekili adayları tanıtıldı 

Ankara’da gerçekleştirilen Yeniden Refah Partisi Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’nda 28. dönem Elazığ milletvekili adayları tanıtıldı. 

YRP MKYK Üyesi Gül: Milli Görüş Meclis’e 

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, 14 Mayıs’ta Milli Görüş kadrolarının meclise gireceğini kaydetti. 

YRP MKYK Üyesi Mehmet Gül Diyarbakır Ve Van’da temayül yoklamalarına katıldı

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, Diyarbakır ve Van illerinde gerçekleşen temayül yoklamalarına katılarak başkanlık yaptı.

Yeniden Refah Partisi Cumhur İttifakı’na katıldı 

Yeniden Refah Partisi, 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan seçimlerde Cumhur İttifakı’na katılma kararı aldı. 

Satıcı: Vatandaşlarımızın partimize teveccühü çok yüksek

Yeniden Refah Partisi Elazığ Milletvekili Aday Adayı Salih Satıcı, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak genel seçimlerde Yeniden Refah Partisinin çok iyi bir oy alacağına inandıklarını ifade ederek “Vatandaşlarımız, Genel Başkanımız Fatih Erbakan’ı ve ekibini kötü gidişatı kurtaracak tek yol olarak görüyor” dedi.

Erbakan: Herhangi bir ittifaka dâhil olmayacağız 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan yaptığı açıklama, 14 Mayıs'ta yapılacak seçimde "Herhangi bir ittifaka dahil olmayacağız" ifadeleri kullandı. 

Fatih Erbakan'dan son dakika açıklamalar!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 2023 Genel Seçimleri öncesi ittifaklar hakkındaki kararını açıklıyor.

Yeniden Refah Partisi, Cumhurbaşkanı adayını açıkladı

Yeniden Refah Partisi, Genel Başkan Fatih Erbakan'ın Cumhurbaşkanı adayı olduğunu açıkladı.

Erbakan, deprem bölgelerinde incelemelerde bulundu

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Türkiye’yi yasa boğan deprem bölgelerine ziyaretlerini sürdürüyor.

Erbakan, Elazığ’a geliyor

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, deprem bölgesindeki ziyaretlerinin ardından 18 Şubat Cumartesi günü Elazığ’a gelecek.

YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın Konya Temaslarına Mkyk Üyesi Mehmet Gül’de Katıldı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın Konya’daki ziyaretlerine MKYK Üyesi Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül’de iştirak etti. 

YRP Merkez ilçede Boydak dönemi

Geçtiğimiz haftalarda yapılan Yeniden Refah Partisi Kongresinde İl Yönetim Kurulu Üyesi seçilerek Halkla İlişkilerde Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Hakan Pamukçu'dan boşalan Merkez İlçe Başkanlığına Sinan Boydak atandı.

Fatih Erbakan'dan ittifak açıklaması

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Milli Görüş prensiplerine uygun hareket iktidar olunduğunda yapılmayacaksa bizim herhangi bir ittifakın içerisinde yer almamızın hiçbir anlamı yok. Görünen o ki bu şartlarda bu temel prensiplere sahip olan tek parti olarak seçimlere tek başımıza gireceğimiz gözüküyor” dedi.

Elazığ’da şehit aileleri için anlamlı program 

Anadolu Şehit ve Gazi Aileleri Federasyonu Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen programda şehitlerimizin aileleri bir araya geldi. 

Ateş: Hemşerilerimize sonsuz teşekkürler

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş, Pazar günü yoğun bir katılım ve büyük bir coşku ile gerçekleştirdikleri kongre sonrası teşekkür mesajı yayınladı.

YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan Elazığ’da 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Elazığ’a geldi. Genel Başkan Erbakan vatandaşlarla bir araya geldi. 

Başkan Ateş: Hemşerilerimizi kongremize bekliyoruz

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın da katılacağı kongreye tüm Elazığlıları davet etti.

YRP Genel Başkanı Erbakan’ın Elazığ programı belli oldu 

Yeniden Refah Partisi il kongresine katılmak üzere 25 Aralık Pazar günü Elazığ'a gelecek olan Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın Elazığ programı belli oldu. 

YRP MKYK Üyesi Gül: Genel Başkanımız Elazığ’a geliyor

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Gül, YRP Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın Elazığ’a gelişiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan Elazığ’a geliyor

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, 25 Aralık Pazar günü Elazığ'a gelerek partisinin il kongresine katılacak. 

Mehmet Gül, yeniden YRP MKYK üyesi oldu

Yeniden Refah Partisi 2. Olağan Büyük Kongresi gerçekleştirildi. Ankara Arena’daki kongreye 81 il, 922 ilçeden teşkilat mensupları katıldı.

Erbakan, Elazığ’da vatandaşlarla buluştu 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Bingöl’den Malatya’ya giderken Elazığ'da Yazıkonak Beldesinde bir mola vererek burada partililer ve vatandaşlarla buluştu. Genel Başkan Erbakan yaptığı açıklamada, Elazığ’ın Yeniden Refah Partimize en büyük desteği vereceğine eminiz dedi. 

Erbakan, partisinin anketlerdeki oy oranını açıkladı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, katıldığı bir televizyon programında partisinin yapılan anketlerdeki oy oranını açıkladı.