Şahin Şerifoğulları Haberleri
SON DAKİKA

Şahin Şerifoğulları Haberleri

Başkan Şerifoğulları, pazar esnafını ziyaret etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, "Gönül Belediyeciliği" ilkesi doğrultusunda sürdürdüğü esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.

Vali Toraman ve Başkan Şerifoğulları, depremzedeleri ziyaret etti 

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ depreminin 3. yılında evlerine yerleşen depremzedeleri ziyaret etti. 

Başkan Şerifoğulları'ndan 24 Ocak Depremi'nin 3. yıl dönümü mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 24 Ocak 2020'de Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin üçüncü yıl dönümünde bir mesaj yayımladı.

Başkan Şerifoğulları: Mübarek Üç Aylara kavuşmanın sevincini yaşıyoruz

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Üç Aylar'ın başlangıcı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı’na vatandaştan yoğun ilgi 

Elazığ Belediyesi tarafından şehre kazandırılan ve 31 Ocak tarihine kadar ücretsiz olarak hizmet sunan Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı, vatandaştan büyük ilgi görüyor. 

Klarnet ustası Mehmet Şerif Çaça için anma programı düzenlendi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın “Geçmişe Vefa İnsanımıza Değer” projesi kapsamında Klarnet Ustası Mehmet Şerif Çaça (Çeçen)’e vefa programı düzenlendi.

Klarnet üstadı Mehmet Şerif Çeçen’e anma programı düzenlenecek

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın “Geçmişe Vefa İnsanımıza Değer” projesi kapsamında mahalli müziğin mihenk taşlarından olan ve Elazığ musikisine önemli katkılar sunan Klarnetçi Mehmet Şerif Çaça (Çeçen), vefatının 7’nci yıl dönümünde anılacak.

Raife babaannenin çağrısına Başkan Şerifoğulları kulak verdi 

Yöresel şivesiyle Elazığlı fenomen Raife Babaanne’nin Elazığspor için yaptığı çağrıya Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları kulak verdi. Başkan Şerifoğulları Elazığspor’a 200 adet kombine bilet alarak destek oldu. 

MÜSİAD 23. Olağan Genel Kurulu yapıldı 

MÜSİAD Elazığ Şubesi’nin 23’inci olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurulda Başkan Tekin Gürkan güven tazeledi. 

Elazığ Belediyesi Spor ve Yaşam Kompleksi inşası sürüyor

Elazığ Belediyesi tarafından yapılan ve sportif anlamda cazibe noktası niteliği taşıyacak olan Spor ve Yaşam Kompleksi inşası hızla ilerliyor.

Şahin Başkanın söz verdiği projeler hayat buldu

Göreve geldiği günden bugüne söz verdiği projeleri bir bir hayata geçiren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları kamuoyunun takdirini topluyor.

ELMİYAD’dan Başkan Şerifoğulları’na teşekkür plaketi

Elazığ Medya, İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği (ELMİYAD), Elazığ Basın Tarihine ışık tutacak olan Basın Müzesi Projesini hayata geçiren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür plaketi verdi. Plaketi ELMİYAD Başkanı Erhan Bahçeci, Basın Müzesinin açılış töreninde Başkan Şerifoğulları’na takdim etti.

Elazığ Basın Müzesi açıldı!

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın 11 ana başlıkta 100 proje içerisinde yer alan Elazığ Basın Müzesi düzenlenen törenle açıldı.

Başkan Şerifoğulları’ndan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Başta Elazığ medyası olmak üzere tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, başarılar diliyorum.” dedi.

Elazığ Basın Müzesi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde açılıyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, ‘Müzeler Şehri Elazığ Projesi’ kapsamında hayata geçirilen Elazığ Basın Müzesi, ziyarete açılıyor.

Elazığ Basın müzesi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde açılıyor 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, ‘Müzeler Şehri Elazığ Projesi’ kapsamında hayata geçirilen Elazığ Basın Müzesi, ziyarete açılıyor. 

Altyapı 3. bölge yapım işi ihalesi gerçekleştirildi

Elazığ İçme Suyu, Kanalizasyon ve Yağmur Suyu Hattı 3. Bölge Yapım İşi ihalesi gerçekleştirildi.

Yeni yılın ilk meclis toplantısı yapıldı

Elazığ Belediye Meclisi Ocak Ayı toplantıları ilk toplantısı ile başladı. Toplantıda gündem maddeleri görüşülerek, karara bağlandı. 

Elazığ Belediyesi 35 otobüs alacak 

Elazığ Belediye Meclisi Ocak Ayı toplantıları ilk toplantısı ile başladı. Toplantıda ayrıca ulaşım sorunun çözüme kavuşturulması amacıyla 35 adet yeni otobüs alımı da yine meclis üyelerinin oyları ile kabul edildi. 

Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı hizmete açılıyor

Elazığ Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 940 araç kapasiteli Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı 3 Ocak Salı günü (Yarın) hizmete sunuluyor.

Başkan Şerifoğulları, gençlerle buluştu

İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi'nde düzenlenen etkinliğe Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları katılarak gençlerle bir araya geldi. 

Başkan Şerifoğulları, Yılın Fotoğrafları oylamasına katıldı 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı. 

İl protokolü OSB’de incelemelerde bulundu 

Elazığ il protokolü Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde bulundu. 

Şerifoğulları’ndan Mekke’nin Fethi'nin yıl dönümü mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, mukaddes şehir Mekke’nin Fethi'nin 1392. yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Şerifoğulları’ndan yeni yıl mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Şehrimiz için birbirinden kıymetli hizmetleri hayata geçirdiğimiz bir yılın ardından yepyeni umutlar ve heyecanlarla 2023 yılını karşılıyoruz. Yeni yılın şehrimiz, ülkemiz ve tüm insanlık için daha güzel daha huzurlu daha müreffeh bir yıl olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Başkan Şerifoğulları: Çevre ve sıfır atık konusuna dikkat çekmek için geri dönüşüm parkı yaptık 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Elazığ Belediyesi Geri Dönüşüm Parkı’nı ziyaret ederek gelinen aşamayla ilgili bilgi aldı. 

Başkan Şerifoğulları üniversite öğrencileriyle bir araya geldi 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi’nin organize ettiği Kürsübaşı etkinliği kapsamında üniversite öğrencileri ile bir araya geldi. 

Başkan Şerifoğulları, belediye çalışmalarını inceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, devam eden belediye çalışmalarını yerinde görmek üzere bir dizi incelemelerde bulundu. Başkan Şerifoğulları’na belediye başkan yardımcıları ve ilgili birim müdürleri de eşlik etti.

Elazığ Belediyesi Asfalt Araştırma Laboratuvar Merkezi hizmete sunuldu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın 11 Ana Başlıkta 100 Projesi arasında yer alan; asfaltta kaliteyi artırmak ve asfalt üretim ile serim maliyetini azaltmak amacıyla kurulan Asfalt Araştırma Laboratuvar Merkezi hizmete sunuldu.

Başkan Şerifoğulları Sosyal Yaşam Merkezi'ni ziyaret etti 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, sosyal donatı ve kullanım alanları ile Hilalkent Mahallesi'nin ihtiyaçlarını karşılayan ve içerisinde muhtarlık, Hayme Ana Kadın Girişim Kooperatifi, spor merkezi, kütüphane ve el sanatları kursları bulunan Hilalkent Sosyal Yaşam Merkezi'ni ziyaret etti.