Şahin Şerifoğulları Haberleri
SON DAKİKA

Şahin Şerifoğulları Haberleri

Restorasyon çalışmalarında sona gelindi 

Elazığ Belediyesi tarafından "Hamam Müzesi" olarak Harput turizmine kazandırılacak olan Tarihi Hoca Hasan Hamamı'nın restorasyon çalışmaları büyük oranda tamamlandı. 

Minibüsçüler Sitesi'nin temeli atıldı 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Elazığ’ımızın eksiklerini tamamlama, sorunlarını çözme noktasındaki çalışmalarımızı tüm paydaşlarımızla birlikte kararlılıkla sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi. 

Başkan Şerifoğulları: Kazanan 85 Milyon Türkiye Olmuştur

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde sandık başına giderek milli iradesini sandığa yansıtan vatandaşlara teşekkür ederek, “Kazanan 85 milyon Türkiye olmuştur.” dedi.

Başkan Şerifoğulları, Batı Prestij Konutları sahasında incelemelerde bulundu 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehre kazandırılacak yeni yaşam alanı Batı Prestij Konutları sahasında incelemelerde bulundu. 

Başkan Şerifoğulları, Doğukent Mahallesi'ni ziyaret etti 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçim çalışmaları kapsamında, AK Parti Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz ile birlikte Doğukent Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

Başkan Şerifoğulları ve Yıldırım Cumhurbaşkanlığı seçimleri için ziyaretlerini sürdürüyor 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde ziyaretlerine devam etti. 

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Demir, Başkan Şahin Şerifoğulları’nı ziyaret etti

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Elazığ’da Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı makamında ziyaret etti.

Başkan Şerifoğulları: 14 Mayıs’ta sırtını milletine dayayanlar, büyük ve güçlü Türkiye hayali kuranlar kazanacak

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 14 Mayıs Seçimleri'ne sayılı günler kala milletvekili adayları ile birlikte ziyaretlerini sürdürüyor.

Elazığ'da birlik ve beraberlik buluşması

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları; Elazığ’ı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, milletvekili adayları ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Cumhuriyet Meydanı, Gazi Caddesi ve 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Elazığ, İkinci Meydanına Kavuştu 15 Temmuz Demokrasi Meydanı Ve Yer Altı Otoparkı Hizmete Sunuldu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, şehrin kimliğine değer kazandıran seçim vaatleri arasında yer alan 15 Temmuz Demokrasi Meydanı ve Yer Altı Otoparkı hizmete sunuldu.

Başkan Şerifoğulları: İstikbalimizin korunması ve güçlü bir gelecek için her şeyden önce sağlam bir duruş ve güçlü bir lider diyoruz

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri'ne sayılı günler kala milletvekili adayları ile birlikte ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları’ndan 1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü kutlama mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Elazığ Belediyesi'nin Teknofest’te Desteklediği 2 takım finale yükseldi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın "Genç Beyinler Bilimle Buluşuyor" projesi kapsamında destek verdiği 2 takım bu yıl altıncısı düzenlenen dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST’te farklı kategorilerde finale kaldı.

Başkan Şerifoğulları: İstikametimizi bozmadan milletimiz için istikbalimiz için yolumuza devam etmeliyiz

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, coşkulu bir kalabalığın katılımıyla gerçekleştirilen Ataşehir Mahallesi SKM açılışında yaptığı konuşmada, “Türkiye’nin kaderini tayin edecek 14 Mayıs Seçimleri'nde, Allah’ın izniyle ve milletimizin desteğiyle yeni bir zaferi daha hep birlikte yazacağız.” dedi.

Başkan Şerifoğulları’ndan Ak Parti Skm’ye ziyaret 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları seçim çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Başkan Şerifoğulları ziyaretinde partililerin ve vatandaşların yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılandı.

Başkan Şerifoğulları seçim ziyaretlerini sürdürüyor 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri öncesinde AK Parti Elazığ teşkilatı ve milletvekili adayları ile birlikte saha çalışmalarına devam ediyor. 

Başkan Şerifoğulları personelleriyle bayramlaştı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, merkez hizmet binasındaki birimleri gezerek, personellerle bayramlaştı. 

AK Parti teşkilatı bayramlaşma programında buluştu 

AK Parti teşkilatı bayramın ikinci gününde Ahmet Tevfik Ozan Kültür ve Kongre merkezinde bayramlaştı. 

Başkan Şerifoğulları’ndan bayram ziyaretleri 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ramazan Bayramı dolayısıyla Sevgi Evleri, Hazar Şehit Osman Bozanbaşı Polis Merkezi Amirliği ve görev başında bulunan Belediye personelini ziyaret ederek bayramlarını kutladı. 

Başkan Şerifoğulları esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Albayrak: Elazığ’a yeni minibüsçüler sitesi kazandırılıyor 

Elazığ Esnaf ve Sanatkârlar Karma Oda Başkanı Hakan Albayrak, Elazığ’da yeni bir minibüsçüler sitesi inşa edileceğini açıkladı. 

Şerifoğulları: Vatandaşlarımıza hibe şeklinde kira desteği sunacağız 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Hibe Şeklinde Kira Desteği” sunacaklarını ve konunun altyapısını oluşturduklarını söyledi. 

Elazığ Belediyesi'nin borcu ne kadar?

Elazığ Belediyesi Nisan ayı meclis toplantılarının ikinci oturumunda Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları belediyenin borcunu açıkladı.

Başkan Şerifoğulları, dört yıllık hizmetlerini değerlendirdi 

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin dördüncü yıldönümünde yazılı bir mesaj yayımlayan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, alt yapıdan üst yapıya, kültürden sanata, çevresel yatırımlardan sosyal faaliyetlere, yeşil alan çalışmalarından sportif faaliyetlere her alanda hayata geçirilen çalışmalarını anlattı. 

Başkan Şerifoğulları: Kadrolu işçilerimize zam yaptık 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Hizmet-İş Başkanı Mustafa Bahçeci toplu iş sözleşmesi imzalandı. Başkan Şerifoğulları açıklamasında kadrolu işçilerine yüzde 59 ve yüzde 67 oranında zam yaptıklarını duyurdu. 

Başkan Şerifoğulları’ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları,  18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 108’inci yıl dönümü nedeniyle yayımladığı mesajında, “Ecdadımızın vatan ve millet şuuruyla yazdığı şanlı bir kahramanlık destanı olan Çanakkale Zaferi'nin 108. yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.” dedi.

Başkan Şerifoğulları’nın bir projesi daha hizmete sunuldu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın "11 Ana Başlıkta 100 Proje" kapsamındaki projeleri bir bir hayata geçiyor.

Elazığ Belediyesi İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi inşasına başladı 

Elazığ Belediyesi tarafından İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi inşa çalışmaları başlatıldı. 

Başkan Şerifoğulları’ndan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İl protokolünden Berat Kandili mesajları

Elazığ il protokolü berat Kandili dolayısıyla kutlama mesajları yayımladı.