Ömer Toraman Haberleri
SON DAKİKA

Ömer Toraman Haberleri

Şampiyon boksörler Vali Dr. Toraman’ı ziyaret etti 

İzmir’de düzenlenen Türkiye Büyük Kadınlar Ferdi Boks Şampiyonasından altın madalyayla dönen Elazığlı boksörler Gizem Özer ve Mihriban Güneri, Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman’ı makamında ziyaret etti. 

Vali Ömer Toraman’dan Regaip Kandili mesajı

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Toraman mesajında şunları söyledi:

Vali Toraman ve Başkan Şerifoğulları, depremzedeleri ziyaret etti 

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ depreminin 3. yılında evlerine yerleşen depremzedeleri ziyaret etti. 

2022 yılı değerlendirme toplantısı yapıldı

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman başkanlığında 2022 yılı değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. 

Vali Toraman, Palu’da vatandaşlarla buluştu 

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman Palu İlçesi’ni ziyaret etti. İlçede incelemelerde bulunan Vali Toraman, kurumları da ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. 

Vali Toraman, Abdullahpaşa Mahallesi’nde yapılan çalışmaları açıkladı 

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, Elazığ depreminin ardından Abdullahpaşa Mahallesi’nde yapılan çalışmaları açıkladı. 

MÜSİAD 23. Olağan Genel Kurulu yapıldı 

MÜSİAD Elazığ Şubesi’nin 23’inci olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurulda Başkan Tekin Gürkan güven tazeledi. 

Vali Toraman’dan ELMİYAD’a Ziyaret

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Elazığ Medya İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneğini ziyaret etti.

Elazığ Basın Müzesi açıldı!

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın 11 ana başlıkta 100 proje içerisinde yer alan Elazığ Basın Müzesi düzenlenen törenle açıldı.

Vali Ömer Toraman’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 

İl protokolü OSB’de incelemelerde bulundu 

Elazığ il protokolü Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde bulundu. 

Vali Toraman: Kırsal kesimde katı atık toplama faaliyetini yaygınlaştırıyoruz 

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, Elazığ’da kırsal kesimde yapılan katı atık toplama faaliyetleri ile ilgili çalışmaları paylaştı. 

ELMİYAD Yönetiminden Vali Toraman’a ziyaret

Elazığ Medya, İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği (ELMİYAD) Başkanı Erhan Bahçeci, Yönetim Kurulu Üyeleri Fırat Öztürk, Kayhan Fazıl Erdem ve Vedat Yetik, Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman’ı makamında ziyaret etti.

Şehrin güvenliği masaya yatırıldı

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman başkanlığında Asayiş ve Güvenlik Koordinasyon Toplantısı ve Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER) Toplantısı gerçekleştirildi. 

Vali Toraman, Şehit İlhanlar’ın kabrini ziyaret etti

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, Elazığlı Şehit İlhanlar ailesinin kabrini ziyaret etti.

Vali Toraman, Keban’da muhtarlarla bir araya geldi 

Elazığ Valisi Ömer Toraman, Keban ilçesinde incelemelerde bulundu. Vali Toraman, Kaymakamlığa yaptığı ziyarette bir süre önce göreve başlayan Kaymakam Yasin Ardıç'a yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. 

İl Özel İdaresi makine parkını güçlendirdi 

İl Özel idaresi, Bitümlü Sıcak Asfalt çalışmalarında kullanılmak üzere, ikinci bir Finişer (Asfalt Serme Makinesi) alarak makine parkını güçlendirmeye devam ediyor. 

Hayvan Mobil Sağlık Ünitesi ve Nakil Aracı hizmete giriyor

Elazığ Valiliği yaptığı açıklamada kırsal kesimlerdeki hayvanların naklini sağlayacak olan “Hayvan Mobil Sağlık Ünitesi ve Nakil Aracı” projesinin hizmet veremeye başlayacağını duyurdu. 

Vali Toraman, DAP idaresi tarafından Elazığ’a verilen proje bütçesini açıkladı 

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından Elazığ’a verilen Bütçenin 15 Milyon 837 bin 212 TL olduğunu açıkladı. 

Vali Toraman ve Başkan Şerifoğulları, Elazığ Stadyumu’nu inceledi 

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Stadyumu’nda incelemelerde bulundu. 

Vali Toraman Bin 164 sosyal konutun anahtar teslim tarihini açıkladı 

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, Elazığ Holpenk’te yapılan bin 164 sosyal konutun anahtar teslimlerinin 19 Aralık Pazartesi günü başlayacağını açıkladı. Vali Toraman, “Pazartesi gününden itibaren bu bin 164 konutun da peyderpey anahtarlarını teslim etmeye başlayacağız” dedi. 

Diyarbakır Heyeti Elazığ Belediyesi Basın Müzesi ve Harput’u gezdi 

Diyarbakır Valisi Ali İhsan Su ve beraberindeki heyet bir takım resmi temaslarda bulunmak üzere Elazığ’a geldi. Elazığ’a gelen heyet Harput ve Elazığ Belediyesi Basın Müzesi’ni ziyaret etti. 

Elazığ’da direksiyon eğitim alanı değişiyor 

Karayolları Trafik Güvenliği Derneği Başkanı Halil Saraç, direksiyon eğitimlerinin verildiği Malatya Caddesi’nde kazaların meydana geldiğini, bu nedenle de direksiyon eğitim alanının Ulukent Mahallesi Tahir Şaşmaz Caddesi olarak değiştirileceğini söyledi. 

Vali Toraman ve Başkan Şerifoğulları’ndan inceleme 

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 2. Organize Sanayi Bölgesi ile Kuzey Çevre Yolu arasındaki bağlantı yolunda incelemelerde bulundu.

Geven Balı tescil belgesini aldı 

Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından lezzeti tescillenen Elazığ Geven Balı düzenlenen törenle tescil belgesini aldı.  Arı Yetiştiricileri Birliğinin Türk Patent ve Marka Kurumuna yapılan başvurusu sonucunda Elazığ Geven Balı markası coğrafi işaretli ürünü olarak tescillendi. 

Vali Toraman açıkladı! 

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman Hazarbaba Kayak Merkezi’nde bin 400 metre uzunluğundaki yeni pistin hizmete girdiğini açıkladı. 

İl Asayiş ve Güvenlik Koordinasyon toplantısı yapıldı 

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman başkanlığında Asayiş ve Güvenlik Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi. 

Yurtbaşı Belediyesi yeni hizmet binasının açılışı gerçekleştirildi

Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz’ın projeleri arasında yer alan yeni belediye hizmet binasının resmi açılışı düzenlenen törenle gerçekleşti.

Atatürk’ün Elazığ'a Gelişinin 85. yıl dönümü programı belli oldu

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Elazığ’a gelişinin 85. Yıl dönümü kutlama tören programı belli oldu.

Camiler ve Din Görevlileri Haftası programı düzenlendi

Elazığ Belediyesi ve İl Müftülüğü tarafından 1-7 Ekim tarihleri arasında kutlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftası programı düzenlendi.  1 - 7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası Nedeniyle Elazığ Belediyesi ve İl Müftülüğü tarafından program düzenlendi. Programa, Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Müftüsü Selami Aydın, kurum müdürleri,  STK temsilcileri ve çok sayıda din görevlisi katıldı. Kültür Park Mamurat'ül Aziz Toplantı Salonunda düzenlenen program, Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı.