Spor

Spor Haberleri

Karayolları ve il özel idare sahaları yenilendi 

Elazığ futboluna hizmet eden Karayolları ve İl Özel İdare Spor Tesisi sahaları Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yenilendi. 

Elazığ Stadyumu yapımında son aşamaya gelindi 

Elazığ Stadyumu’nun yapımında son aşamaya gelindi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ve MYS Yol Yapı A.Ş. Yetkilisi Semih Işıkver, çalışmalar hakkında bilgi verdiler. 

Elazığspor seçimli genel kurul yapıyor 

Elazığspor Kulübü’nün olağanüstü seçimli genel kurulu salı günü yapılacak. Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde saat 17:30’da gerçekleşmesi planlanan genel kurul, çoğunluk sağlanmaması halinde 17 Ağustos’ta yapılacak. 

Cemil Döndü, Boks Elazığ temsilcisi oldu

Elazığlı milli boksör ve milli takım boks antrenörü Cemil Döndü, Türkiye Boks Federasyonu tarafından Boks Elazığ il temsilciliği görevine getirildi.   

TBESF Başkanı Elazığ’a geldi!

TBESF (Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu) Başkanı Av. Muaz Ergezen Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesi ziyaretleri kapsamında Elazığ’da çeşitli temaslarda bulundu. 

Elazığspor’un isim sponsoru belli oldu 

Elazığspor yaptığı isim sponsorluğu sonucunda yeni sezona, “Entegre Solar Elazığspor” ismiyle devam edecek. 

Elazığ’da Yaz Spor Okulunun açılışı yapıldı 

Elazığ’da Yaz Spor Okulları ve Engelsiz Spor Okullarının açılış töreni gerçekleştirildi. Törene il protokolü, çocuklar ve aileleri katıldı. 

Başkan Yılmaz Elazığspor’a prim sözünü tuttu

Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, Elazığspor’a prim sözünü tutarak Elazığspor’un hesabına ödemeyi gerçekleştirdi. 

Ücretsiz Yaz Spor Kursları için kayıtlar başladı 

Elazığ Belediyesi, yaz tatilinde çocukların gelişimine katkı sağlamak amacıyla üç ayrı branşta ücretsiz yaz spor kursları başlatıyor. 

Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası başlıyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın girişimleri ve talepleri sonucu şehrimizin ev sahipliği yapacağı 2021-2022 sezonu Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası başlıyor.

Gakgom hele gel piskilet sürek etkinliği düzenlendi 

Türkiye Çevre Haftası dolayısıyla Gakgom Hele Gel Piskilet Sürek etkinliği düzenlendi. 

Kurum ve kuruluşlar arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası başlıyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın girişimleri ve talepleri sonucu şehrimizin ev sahipliği yapacağı 2021-2022 sezonu Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası başlıyor.

Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası tamamlandı 

İl içi yapılan Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası il müsabakaları tamamlandı. 

Elazığ’da 1. Okçuluk Toyu düzenlendi 

Türk Eğitim Sen Elazığ Şubesi tarafından 1. Okçuluk toyu etkinliği düzenlendi. 

Müdür Eren, yeni stadyumla ilgili açıklama yaptı 

Yapımında sona gelinen ve sosyal medyada 16.746 kişi kapasitesli olacağının yanı sıra koltuklarının bordo rengi yerine kırmızı-beyaz olacağı paylaşılan Elazığ Stadyumuyla ilgili açıklama yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet eren tribün kapasitesinin 20.023, koltuklarının ise bordo beyaz ağırlıklı olacağını açıkladı.

Başkan Şerifoğulları’nın Elazığspor aşkı tescillendi

Elazığspor’un Fatsa Belediyespor karşılaşması sonrası ligde kalması Elazığ kamuoyunda büyük sevinç uyandırdı. Birilerinin küme düşeceği gözüyle baktığı Elazığspor ligde kalarak taraftara büyük bir coşku yaşattı.

Şen ola Gakgoş şen ola!

Uzun süredir mücadele ettiği küme düşme hattında hayati galibiyetler elde eden ve son haftaya avantajlı giren bordo-beyazlı ekibimiz, Fatsa Belediyespor’la oynadığı kader maçında galip gelerek ligde kalmayı başardı. 

Elazığ Belediyespor bünyesinde e-spor takımı kuruldu

Gençliğe, spora ve sporcuya destek olmaya devam eden Elazığ Belediyesi, sporu daha geniş kitlelere ulaştırmak adına yeni bir projeyi daha hayata geçirdi.

Gençlik ve Spor Yatırımları Protokol Töreni gerçekleştirildi

Gençlik ve Spor Bakanlığı konferans salonunda Elazığ tarihinin en büyük inşaat protokol imza töreni gerçekleştiriliyor.

Toplam 135 haber.