SON DAKİKA

Spor

Spor Haberleri

Şampiyon boksörler Vali Dr. Toraman’ı ziyaret etti 

İzmir’de düzenlenen Türkiye Büyük Kadınlar Ferdi Boks Şampiyonasından altın madalyayla dönen Elazığlı boksörler Gizem Özer ve Mihriban Güneri, Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman’ı makamında ziyaret etti. 

Milletvekili Erol’dan Şampiyon Gizem Özer’e tebrik telefonu

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Türkiye Büyük Kadınlar Boks Şampiyonası final müsabakasında rakibini nakavt ederek şampiyon olan milli sporcu Gizem Özer’i arayarak tebriklerini iletti.

Şehir Stadyumu için uygunluk belgesi alınamadı 

Elazığ’da yapılan Yeni Şehir Stadyumu, TFF yetkililerinin incelemesinin ardından karşılaşma oynanması için uygunluk belgesi alamadı. 

Elazığ Stadyumu enerjisini kendi üretecek 

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, aralarında yeni şehir stadyumunun da olduğu gençlik ve spor il müdürlüğü bünyesindeki tesislerde güneş enerji sistemi oluşturmak için bakanlığa proje sunduklarını belirtti. 

Elazığ Stadyumu görücüye çıkıyor 

Elazığ Yeni Şehir Stadyumu görücüye çıkıyor. Perşembe günü TFF yetkilileri tarafından denetlenecek stadyumda maç oynanıp-oynanmayacağıyla ilgili karar verilecek. 

Raife babaannenin çağrısına Başkan Şerifoğulları kulak verdi 

Yöresel şivesiyle Elazığlı fenomen Raife Babaanne’nin Elazığspor için yaptığı çağrıya Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları kulak verdi. Başkan Şerifoğulları Elazığspor’a 200 adet kombine bilet alarak destek oldu. 

ES Elazığspor’da transfer tahtası açıldı

ES Elazığspor’da, 1 yıldır kapalı olan transfer tahtası yapılan girişimler sonucu açıldı.

Ömer Faruk Gökçe hayatını kaybetti 

Elazığspor’un ve Türk Futbolunun Önemli Eski Futbolcularından ve Teknik Adamlarından Ömer Faruk Gökçe vefat etti. 

Yıldız Hentbolcular kupalarına kavuştu 

Elazığ’da düzenlenen Okul Sporları Yıldızlar Hentbol Kız-Erkek Müsabakaları 96 sporcunun katılımı ile tamamlandı. 

Vali Toraman ve Başkan Şerifoğulları, Elazığ Stadyumu’nu inceledi 

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Stadyumu’nda incelemelerde bulundu. 

Karayolları ve il özel idare sahaları yenilendi 

Elazığ futboluna hizmet eden Karayolları ve İl Özel İdare Spor Tesisi sahaları Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yenilendi. 

Elazığ Stadyumu yapımında son aşamaya gelindi 

Elazığ Stadyumu’nun yapımında son aşamaya gelindi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ve MYS Yol Yapı A.Ş. Yetkilisi Semih Işıkver, çalışmalar hakkında bilgi verdiler. 

Elazığspor seçimli genel kurul yapıyor 

Elazığspor Kulübü’nün olağanüstü seçimli genel kurulu salı günü yapılacak. Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde saat 17:30’da gerçekleşmesi planlanan genel kurul, çoğunluk sağlanmaması halinde 17 Ağustos’ta yapılacak. 

Cemil Döndü, Boks Elazığ temsilcisi oldu

Elazığlı milli boksör ve milli takım boks antrenörü Cemil Döndü, Türkiye Boks Federasyonu tarafından Boks Elazığ il temsilciliği görevine getirildi.   

TBESF Başkanı Elazığ’a geldi!

TBESF (Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu) Başkanı Av. Muaz Ergezen Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesi ziyaretleri kapsamında Elazığ’da çeşitli temaslarda bulundu. 

Elazığspor’un isim sponsoru belli oldu 

Elazığspor yaptığı isim sponsorluğu sonucunda yeni sezona, “Entegre Solar Elazığspor” ismiyle devam edecek. 

Elazığ’da Yaz Spor Okulunun açılışı yapıldı 

Elazığ’da Yaz Spor Okulları ve Engelsiz Spor Okullarının açılış töreni gerçekleştirildi. Törene il protokolü, çocuklar ve aileleri katıldı. 

Başkan Yılmaz Elazığspor’a prim sözünü tuttu

Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, Elazığspor’a prim sözünü tutarak Elazığspor’un hesabına ödemeyi gerçekleştirdi. 

Ücretsiz Yaz Spor Kursları için kayıtlar başladı 

Elazığ Belediyesi, yaz tatilinde çocukların gelişimine katkı sağlamak amacıyla üç ayrı branşta ücretsiz yaz spor kursları başlatıyor. 

Toplam 145 haber.