Aktaş, Emniyet ve Jandarma ekipleri ile bir araya geldi

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Aktaş, Elazığ Valisi Doç. Dr. Ömer Toraman ile birlikte karakolları gezerek, Emniyet güçlerinin hem Polis Haftalarını hem de Bayramlarını kutladı

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Memleketi Elazığ’a gelen İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Aktaş, Vali Doç. Dr. Ömer Toraman, Emniyet Müdürü Adnan Karayel ile birlikte bir dizi temaslarda bulundu.

Temasları kapsamında Hazar Şehit Osman Bozanbaşı Polis Merkezi Amirliği’ni ziyaret eden Bakan Yardımcısı Aktaş ve beraberindeki heyet, kahraman polislerin 10 Nisan Polis Haftasını ve Ramazan Bayramlarını tebrik ederek, bir süre sohbet etti.

Aktaş, Emniyet ve Jandarma ekipleri ile bir araya geldi

Çocukların küçük yaşta trafik kurallarını öğrenebilmeleri amacıyla kurulan Trafik Eğitim Parkı ziyaret eden Aktaş, ardından Elazığ Valisi Doç. Dr. Toraman, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Evren ve İl Emniyet Müdürü Adnan Karayel ile birlikte Hankendi Jandarma Karakolu ile Yol Kontrol Uygulama Noktasını ziyaret etti.

Ülkenin güvenliği ve huzuru için görev yapan kahraman Jandarmalar bir araya gelen Bakan Yardımcısı Aktaş, bayramlarını kutladı, şehrin güvenliği ve asayişi ile ilgili bilgiler aldı.

Ramazan Bayramında trafik kazaları sonucu meydana gelebilecek can kaybı ve yaralanmaların önüne geçebilmek için yoğun mesai harcayan ekiplere teşekkür eden Bakan Yardımcısı Aktaş, Bayram tedbirleri kapsamında yapılan yol kontrol denetimlerine katılarak vatandaşlara hayırlı yolculuklar dileyerek, trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN