Milletvekili Keleş'ten sağlık çalışanlarına ziyaret

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, sağlık kurumu ziyaretlerine devam ediyor. AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, sağlık kurumlarına yönelik ziyaretlerine devam ediyor.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Bu kapsamda, Fethi Sekin Şehir Hastanesi ve Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde incelemelerde bulundu.

Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde, Başhekim Doç. Dr. Şüheda Kaya ve ekibiyle bir araya gelen Keleş, hastanenin mevcut çalışmaları ve geleceğe yönelik hedefleri hakkında detaylı bilgiler aldı. misafirperverliklerinden ve hoşsohbetlerinden ötürü teşekkürlerini ileten Keleş, sağlık ekibine başarılar diledi.

Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde gerçekleştirdiği ziyarette de Başhekim Dt. Mustafa Karabulut ve ekibiyle görüşen Keleş, hastanenin faaliyetleri ve planlanan projeler hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Keleş, yaptığı açıklamada, “İlimiz, bölgenin sağlık üssü olma yolunda hızla ilerliyor. Elazığ’ın, sunduğu kaliteli sağlık hizmetleriyle bölgede örnek bir il olmasından dolayı gurur duyuyoruz. Hastane yöneticilerimize ve sağlık çalışanlarımıza özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum,” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN