Gülşah Altaş Haberleri
SON DAKİKA

Gülşah Altaş Haberleri

Gülşah Altaş haberleri, haber editörü Gülşah Altaş tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Milletvekili Erol, Konyada'da Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun Arkasında

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Konya'ya giderek birçok ziyaret ve temaslarda bulundu. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol da eşlik etti.

Yunus Evliyaoğlu TV SEN genel başkanlığına seçildi 

Televizyon Yayıncıları İşveren Sendikası (TVSEN) Olağan Genel Kurulunda Kanal 23 ortaklarından, Kanal 23 Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Evliyaoğlu, Genel Başkanlığa seçildi. 

Bakan Dönmez duyurdu! Elektrikte indirim sinyali

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, şubat ayı itibarıyla toptan elektrik fiyatlarında yüzde 15-16 seviyesinde bir gerilemenin olabileceğini belirtti.

ETSO Ocak ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi 

ETSO Ocak Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya katılan KOSGEB İl Müdürü Şaban Yaşa kurumun destekleri ile ilgili oda üyelerini bilgilendirdi. 

Elazığ Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü değişti

Resmi Gazete’de yayımlanan karar ile Aile ve Sosyal Hizmetler Elazığ İl Müdürlüğü görevine Aydın Polat atandı. 

10 bin polis alımı yapılacak 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan kararnameye göre Emniyet Genel Müdürlüğü'ne toplam 10 bin kişilik polis kadrosu açıldı. 

Milletvekili Demirbağ’dan, Müsiad ve Genç Asriad'a ziyaret

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, yönetimi ve Genç ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Musa Alperen Namlı ve yönetimiyle bir araya geldi.

Ödüllü Atık Pil Toplama Kampanyası düzenleniyor 

Elazığ Belediyesi’nce “ödüllü atık pil toplama” kampanyası gerçekleştirilecek. 

Doğalgaza yüzde 17,22 indirim yapılacak 

Şubat itibarıyla elektrik üretim amaçlı gazın satış fiyatında yüzde 16,67, sanayi kuruluşlarında ise yüzde 13,30 ila 17,22 arasında indirime gidildi. 

Bahçeci’ye yeni görev

Geçtiğimiz aylarda yapılan olağan genel kurul sonucu Hizmet-İş Sendikası Elazığ Şube Başkanı seçilen Mustafa Bahçeci, bu göreviyle birlikte Hak-İş Konfederasyonu Elazığ İl Başkanlığı görevine atandı.

Fırat EDAŞ’tan büyük başarı           

Sorumluluk bölgesinde bulunan Malatya, Elâzığ, Tunceli ve Bingöl illerinde, sürdürülebilir ve kaliteli enerji arzını sağlamak adına çalışmalarına devam eden Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. (Fırat EDAŞ), teknik ve teknik olmayan kayıp olan yerleri tespit ederek kayıp kaçak oranını 2022 yılında bir önceki yıla göre yüzde 1 puan daha düşürdü. 

Elazığ’dan Çad’a kurban bağışı 

İstanbul Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları Başkanı Hakan Aktaş öncülüğünde Çad’da Elazığ adına kurban kesildi. 

Başkan Şerifoğulları, pazar esnafını ziyaret etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, "Gönül Belediyeciliği" ilkesi doğrultusunda sürdürdüğü esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.

AK Parti Elazığ Kadın Kolları’ndan Regaip Kandili programı 

AK Parti Elazığ Kadın Kolları Regaip Kandili dolayısı ile Mevlit programı düzenledi. Programda konuşan AK Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver İsveç’te gerçekleştirilen eylemi hatırlatarak Kur’an-ı Kerim’in yakılmasına tepki gösterdi. 

Tarihi Harput- Hüseynik Yolu’nda çalışmaların yüzde 85’i tamamlandı

Elazığ Belediyesi tarafından Harput Mahallesi ve Hüseynik Mahallesi arasındaki ulaşımı sağlayan Şeher Yolu'nda çalışmalar devam ediyor.

Şampiyon boksörler Vali Dr. Toraman’ı ziyaret etti 

İzmir’de düzenlenen Türkiye Büyük Kadınlar Ferdi Boks Şampiyonasından altın madalyayla dönen Elazığlı boksörler Gizem Özer ve Mihriban Güneri, Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman’ı makamında ziyaret etti. 

Toplam 5070 haber.