Ak Parti Haberleri
SON DAKİKA

Ak Parti Haberleri

AK PARTİ eski Milletvekili Tahir Öztürk Hayatını Kaybetti

23. ve 26. dönem Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk Ankara'da kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan Tahir Öztürk'ün hayatını kaybettiği öğrenildi.

Açıkkapı: Elazığ’ımızın Gururu Azerbaycan’da 

İpek Yolu Roket Takımı, TEKNOFEST ve T3 Vakfının Azerbaycan'daki 74.Uluslararası Astronot Kongresine katıldı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti Elazığ Miletvkeiki Ejder Açıkkapı, Elazığ'ımızın gururu İpek Yolu Roket takımımız can Azerbaycan'da diyerek kongreye katılan gençleri tebrik etti. 

AK Parti Elazığ Milletvekilleri, Bakan Ersoy’a Sorunları İletti 

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Erol Keleş, Ejder Açıkkapı ve Mahmut Rıdvan Nazırlı, Bakan Ersoy'u ziyaret etti. 

ELSAD Eylül ayı istişare toplantısını gerçekleştirdi 

ELSAD’ın düzenlediği eylül ayı İstişare Toplantısı’nın konuğu Ak Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı oldu. Toplantıda özellikle deprem sürecinde derneğin yaptığı ve bundan sonra yapacağı çalışmalar üzerinde duruldu. 

Açıkkapı ve Nazırlı, Ağın’da vatandaşları dinledi 

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Ejder Açıkkapı ve Mahmut Rıdvan Nazırlı, Ağın ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi. 

Milletvekili Nazırlı, Demokrasi ve Güvenlik ile Bilim ve Teknoloji Komisyonu toplantısına katıldı

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı'nın da aralarında bulunduğu Türk Heyeti, NATO Parlementer Asemblesi'nin Almanya'da düzenlediği 'Demokrasi ve Güvenlik ile Bilim ve Teknoloji Komisyonu' toplantısına katıldı.

Milletvekili Keleş, Elazığ’da ziyaretlerini sürdürdü 

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Yardımlaşma Derneği ile Şehrülaziz El-Aziz Engelsiz Sosyal Yaşam ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti. 

Tanıtım Videosu Büyük Beğeni Topladı

2019 Yerel seçimlerinde AK Parti’den Elazığ Belediye Başkanı seçilen Şahin Şerifoğulları, hizmet dönemi içerisinde gerçekleştirdiği hizmetleri ve projeleri, tanıtım programı ile Elazığ kamuoyu ile paylaşacak.

Başkan Gürkan, bölgenin sorunlarını Milletvekili Keleş’e iletti 

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş Elazığ Çemişgezekliler Derneği Başkanı Gürkan Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

AK Parti teşkilatı engelli bireylerle buluştu 

AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı ve AK Parti İl Engelliler Koordinasyon Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantı ile engelli bireylerin sorun ve talepleri dinlendi. 

Işık Yolu Köyü’nde muhtarlar ile istişare toplantısı yapıldı

Elazığ AK Parti Merkez İlçe Başkanlığının Muhtar Buluşmaları toplantıları ışık yolu köyünde yapıldı.

Başkan Akın siyasi partileri ziyaret etti 

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, siyasi partileri ziyaret etti.  Ziyaretinde Elazığ’daki siyasi rekabetin yanı sıra birlik ve dayanışmanın da önemini vurgulayan Abdullah Akın, AK Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Yeniden Refah Partisi ve İYİ Parti'yle görüşmeler gerçekleştirerek “Kardeşlik” mesajı verdi. 

Palu Der, sorunlarının çözümü için bir araya geldi 

Palu Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Genişletilmiş Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı.  Palu’ya yapılması gereken hizmetlerin görüşüldüğü istişare toplantısına AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş ve İl Başkanı Şerafettin Yıldırım da katılım sağladı. 

Bakan Kacır, Elazığ’da 

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Elazığ’a geldi... Ziyaretlerine AK Parti İl Başkanlığından başlayan Bakan Kacır toplantıda yaptığı açıklamada, Elazığ’daki işletmelere 150.000 TL’den 400.000 TL’ye kadar finansman desteği sağlayacaklarını açıkladı. 

Gençler merakla bekliyor! Vergisiz telefon düzenlemesi hangi markalarda olacak? 

Gençlere vergisiz telefon düzenlemesinde detaylar netleşiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan dün yaptığı açıklamada "Sözlerimizin arkasındayız" derken, AK Parti il başkanları toplantısında konunun gündeme geldiği öğrenildi. Kritik toplantıda söz konusu indirimin hangi telefonlara yapılacağının masaya yatırıldığı ve Erdoğan'a bilgi verildiği öğrenildi. İşte gençlere vergisiz telefon düzenlemesi kapsamında olması beklenen markalar ve modeller...

AK Parti teşkilatı muhtarları dinledi 

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, il ve merkez ilçe teşkilatı kurum müdürleri ile birlikte Baskil’e bağlı köy muhtarlarının sorunlarını dinledi. 

AK Parti olağanüstü kongresinin tarihi belli oldu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, AK Parti olağanüstü kongresinin 7 Ekim'de yapılacağını söyledi.

Nazırlı, alabalık üreticileriyle bir araya geldi 

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, Keban'da alabalık üreticileriyle bir araya geldi. 

Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş ELMİYAD’ı ziyaret etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, Elazığ Medya, İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği’ni (ELMİYAD) ziyaret etti.

Öztürk ailesinin acı günü 

AK Parti Elazığ 23 ve 26. dönem Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk’ün eşi Prof. Dr. Mualla Öztürk hayatını kaybetti. 

AK Parti teşkilatı eğitim toplantısında buluştu 

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı'nın öncülüğünde düzenlenen teşkilat içi eğitim toplantısının üçüncüsü gerçekleştirildi. 

Milletvekili Keleş, Bakan Koca İle görüştü! 

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, Elazığ’da sağlık alanındaki eksiklikleri Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya anlattı. Milletvekili Erol görüşme sonrası yaptığı açıklamada Eski Asker Hastanesinin tekrar hizmete gireceğini ve Yıkılan Sigorta Hastanesi'nin yerine toplum sağlığı merkezinin kurulacağını açıkladı. 

Memura yapılacak seyyanen zam belli oldu

En düşük memur maaşının 22 bin liraya yükseltilmesini de içeren kanun teklifi TBMM Başkanlığına sunuldu. AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler "Teklifimiz toplam 17 maddeden oluştu. Teklifle seyyanen net 8 bin 77 lira artış öngörüyoruz. En düşük memur maaşı 22 bin 17 lira olacak" dedi. 

Keleş’ten, hububat alımları ile ilgili açıklaması 

AK Parti Elazığ Milletvekili Erol Keleş, hububat alımları ile ilgili açıklamada bulundu. 

Milletvekili Prof. Dr. Keleş açıklamalarda bulundu 

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, Elazığ’ın gündemiyle alakalı açıklamalarda bulundu. Milletvekili Keleş, depremden sonra yapılan TOKİ konutların memnuniyetle karşılandığını söyledi. 

AK Parti Milletvekilleri il genelinde temaslarını sürdürdü 

AK Parti Elazığ Milletvekilleri; esnaf ve sivil toplum kuruluşu ziyaretleri gerçekleştirdi. Milletvekilleri, DSİ 9. Bölge Müdür Yardımcısı Hacı Akgül’den de Kuzova Pompa İstasyonu’nda gerçekleştirilen yenileme çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. 

AK Partili vekilden vefa ziyaretleri

14 Mayıs 2023 seçimlerinin hemen ardından çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayan AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, hafta sonu gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerinin yanı sıra teşkilat içerisinde görev alan kişileri de evlerinde ziyaret ederek, vefa örneği sergiliyor…

Nazırlı, Keban ilçesini ziyaret etti 

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı’nın "Elazığ için nöbetteyim" programının bu defaki durağı Keban ilçesi oldu. İlçe halkıyla bir araya gelen Milletvekili Nazırlı vatandaşlarla çay eşliğinde hasbihal edip, taleplerini dinledi. 

Başkan Dumandağ’a ziyaretler sürüyor 

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş ve AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Ticaret Borsaları Konsey Üyeliği'ne yeniden seçilen Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ile bir araya geldi. 

AK Parti'den flaş açıklama! 

Milyonlarca memur ve memur emeklisinin gözü kulağı Temmuz ayında yapılacak maaş zammında. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "En düşüm memur maaşı 22 bin TL olacak" vaadi nedeniyle umutlu bekleyiş sürüyor. AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, yeni dönemde Meclis'e verecekleri ilk kanun teklifinin en düşük memur maaşının 22 bin TL olarak düzenlenmesi olacağını duyurdu.