YRP İl Divan Toplantısı gerçekleşti

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanlığının Ocak ayı il divan toplantısı gerçekleştirildi. Gündemde 14 Mayıs seçimlerinin yer aldığı toplantıda partiye katılım sağlayan yeni üyelere rozetleri takıldı. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Muhammed Fatih Akarsu

Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığının Ocak ayı il divan toplantısı yoğun katılımla gerçekleştirildi. Siyasi çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirten Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş, 14 Mayıs seçimlerine hazır olduklarını ve meclise girmeyi amaçladıklarını söyledi. 

YRP İl Divan Toplantısı gerçekleşti

ATEŞ: ELAZIĞ SAHİPSİZ, GERÇEKTEN SAHİPSİZ 

Başkan Ömer Ateş, “Değerli kardeşlerim ülkemizdeki ağır yük ve vebali biliyoruz. Milli görüşü ulaştıramadığımız her bir hemşehrimizin vebali boynumuzdadır. Bu şuur ve bilinçle sahada olacağız. Kendi içlerindeki problemleri dahi çözmekten aciz her kafadan bir ses çıkan 6’lı masanın ülkeyi nasıl bir kaosa sürükleyeceğini şimdiden görmek bir kehanet değil. Birbirlerine olmadık hakaretleri eden siyaseti olduğu gibi toplumu da kutuplaştıran, geren iki ittifakla karşı karşıyayız. Biri 20 yıllık iktidar sonunda halkımızı perişan etmiş, aileyi ve toplumu ifsat etmiş bir karneye sahiptir. Diğer tarafta ise Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı olmak ve birkaç milletvekili çıkarabilmek adına tüm ilke ve değerlerinden uzaklaşmış liderleri görüyoruz. 

YRP İl Divan Toplantısı gerçekleşti

TAN: BÜTÇE AÇIĞI 659 MİLYAR TL 

YRP MKYK Üyesi Mehmet Tan, “2021 yılı bütçe açığımız 201 milyar TL, 2022 yılı 461 Milyar TL, 2023 yılı bütçesi mecliste kabul edildi ve Cumhurbaşkanımız da imzaladı. Bütçe açığı 659 Milyar TL. söyleyin 2023’te 659 milyar TL bütçe açığıyla karışışınıza çıkan Türkiye yüzyılına mühür vurabilir mi?. Maden’deki Bakır ihalesini alan konu kapanmıştır niye Danıştay kararını verdi ve imtiyazlı holdinge devredilecek bizde diyoruz ki kanunlara aykırı verilecek olan bir karar belki onların kalemlerine imza atarken kabul görmüştür ama yüreklerinde hapistir, milletin duygusunda hapistir yok hükmündedir bizim için de yok hükmündedir geldiğimiz zaman da zaten bu bozulacak” dedi. 

YRP İl Divan Toplantısı gerçekleşti

Partiye katılan yeni üyelere rozetleri Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş tarafından takıldı. Yeniden Refah Partisi İl Yönetim Kurulu Üyesi Onur Karabulut ve Gençlik Kolları İl Başkanı Furkan Yusuf Yılmaz’a da üye çalışmalarından dolayı plaket takdim edildi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN