Sönmez, Fırat Üniversitesi'ni ve Sebze Halini ziyaret etti

Elazığ İYİ Parti Milletvekili Adayı Av. Dr. İrfan Sönmez Fırat Üniversitesi'ni ziyaret etti. Üniversiteli gençlerle ve öğretim görevlileri ile bir araya gelen Sönmez, istişarelerde bulundu.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Ömer Kaya

Üniversiteli gençler tarafından ilgi ile karşılanan Sönmez; “Geleceğe ışık tutacak olan yeni nesil gençlerimizin haklarını koruyacağız, başta mülakat sistemi olmak üzere fakir fukaranın hakkının yenildiği tüm sistemlerin karşısında duracağız.” dedi. 

Sönmez, Fırat Üniversitesi'ni ve Sebze Halini ziyaret etti

ATATÜRK İYİ BİR LİDER AYNI ZAMANDA İYİ BİR SANATÇIYDI

Seçim çalışmalarına devam eden Sönmez, Fırat Üniversitesi Öğretim Görevlisi Rüçhan Keçeci’yi ziyaret etti. Daha önce 2 bin endüstriyel atık malzemeden yaptığı Atatürk portresi ile gündeme gelen Keçeci’nin, atık malzemelerden yaptığı sanat eserlerini ilgi ile inceleyen Sönmez, sanata ve sanatçıya değer verilmeyen toplumların geri kalmış toplumlar olduğunu vurguladı. 

Ziyarette yaptığı eserler ile görenleri hayrette bırakan Keçeci, Atatürk’ün sanata ve sanatçıya verdiği değere değinerek “Atatürk iyi bir lider aynı zamanda iyi bir sanatçıydı.” dedi.

Sönmez, Fırat Üniversitesi'ni ve Sebze Halini ziyaret etti

SÖNMEZ SEBZE HALİNİ ZİYARET EDEREK ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ

Seçim çalışmaları kapsamında birçok alanda esnafla bir araya gelen İYİ Parti Milletvekili Adayı Av. Dr. İrfan Sönmez, Elazığ Sebze Halini ziyaret etti. Yaptığı ziyaretler esnasında esnafın sorunlarını dinleyen ve çözümüne yönelik stratejiler geliştiren Sönmez, “Esnafımızın mahallesi yada bulunduğu yer fark etmiyor. Bildiğim tek şey varsa bu şehirde her sokakta her mahallede her cadde de bulunan tüm esnaflarımız mağdur ediliyor. Ekonomi esnaflarımızın belini bükmüş durumda. Bu kardeşlerimiz akşam evlerine ekmek götürmekte zorluk çekerken Saray Hükümeti bolluk içinde yaşıyor. Burdan söz veriyoruz biz garibanın yanında olacağız, biz emekçinin yanında olacağız.” ifadelerine yer verdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN