Şahin Şerifoğulları Haberleri
SON DAKİKA

Şahin Şerifoğulları Haberleri

Başkan Şerifoğulları: Kadrolu işçilerimize zam yaptık 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Hizmet-İş Başkanı Mustafa Bahçeci toplu iş sözleşmesi imzalandı. Başkan Şerifoğulları açıklamasında kadrolu işçilerine yüzde 59 ve yüzde 67 oranında zam yaptıklarını duyurdu. 

Başkan Şerifoğulları’ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları,  18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 108’inci yıl dönümü nedeniyle yayımladığı mesajında, “Ecdadımızın vatan ve millet şuuruyla yazdığı şanlı bir kahramanlık destanı olan Çanakkale Zaferi'nin 108. yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.” dedi.

Başkan Şerifoğulları’nın bir projesi daha hizmete sunuldu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın "11 Ana Başlıkta 100 Proje" kapsamındaki projeleri bir bir hayata geçiyor.

Elazığ Belediyesi İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi inşasına başladı 

Elazığ Belediyesi tarafından İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi inşa çalışmaları başlatıldı. 

Başkan Şerifoğulları’ndan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İl protokolünden Berat Kandili mesajları

Elazığ il protokolü berat Kandili dolayısıyla kutlama mesajları yayımladı.

Başkan Şerifoğulları: Millet Bahçesi’ni hemşerilerimizin hizmetine sunacağız 

Elazığ Belediye Meclisi 2022 Ekim ayı toplantılarında Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü’nün Malatya yoluna taşınarak mevcut yerine millet bahçesi yapılacağını duyurmuştu. 

Elazığ Belediyesi 500 müstakil konut inşa edecek!

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Mart ayı meclis toplantısında müjdeli bir haber verdi. Elazığ Belediyesi Türkiye’de bir ilke imza atarak Kentsel Dönüşüm yasasına göre binasını yenilemek isteyen vatandaşlara 75 bin TL destek verilecek. 

Başkan Şerifoğulları, itfaiye personelini ziyaret etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 6 Şubat'ta meydana gelen ve asrın felaketi olarak tanımlanan deprem sonrası Malatya’da fedakârca çalışan Elazığ İtfaiyesi personelini ziyaret etti. Başkan Şerifoğulları, “İtfaiye personelimiz her zaman yüz akımız olmuştur.” dedi. 

Başkan Şerifoğulları depremin ardından şehir genelinde incelemelerde bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, merkez üssü Kahramanmaraş olan toplam 11 ili etkileyen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki deprem felaketinin ardından Elazığ’daki çalışmalarını sürdürüyor.

Vali Toraman ve Başkan Şerifoğulları Palu İlçesi’nde incelemelerde bulundu 

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Palu ilçesine giderek, incelemelerde bulundular. 

Başkan Gürkan: ‘Gakgoş’ kardeşlerimiz, Elazığ Belediye Başkanımız gece gündüz demeden yanımızda oldular 

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Kahramanmaraş merkezli depremden ağır bir şekilde etkilenen Doğanşehir ilçesinde depremzedeleri ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Başkan Gürkan, “Elazığ yolu açıktı. Sağ olsun ‘Gakgoş’ kardeşlerimiz, Elazığ Belediye Başkanımız gece gündüz demeden bütün fırınlarını ve iş yerlerini açarak, bizlere ekmek, su ve yemek sevkiyatını sağlamıştır” dedi. 

Başkan Şerifoğulları: Elazığlı esnaflarımıza hayırlı olsun 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’ın Mücbir Sebep Uygulaması kapsamına alınmasında emeği geçenlere teşekkür ederek Elazığlı esnaflara hayırlı olması temennisinde bulundu. 

Başkan Şerifoğulları’ndan, Miraç Kandili mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Şerifoğulları mesajında şunları kaydetti:

Başkan Şerifoğulları, deprem bölgesinde incelemelerde bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, merkez üssü Kahramanmaraş olan ve toplam 10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki deprem felaketinin 8. gününde de depremin en fazla etkilediği illerden biri olan kardeş şehir Malatya’da incelemelerini ve çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Şerifoğulları’nın çağrısına Elazığlılardan büyük destek geldi

Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli olan ve 10 ilde de etkisi şiddetli bir şekilde hissedilen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin yaraları sarmak için Elazığ tek yürek oldu.

Başkan Şerifoğulları: Vakit birlik olma vakti 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremin ardından birlik çağrısında bulundu. 

Elazığ Belediyesi ilimizin sıfır atık belgesini almaya hak kazandı

Gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir çevre bırakmak hedefiyle çalışmalarını sürdüren Elazığ Belediyesi, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın Sıfır Atık Mevzuatı’nda yer alan tüm kriterlerini yerine getirerek ilimizin Sıfır Atık Belgesini almaya hak kazandı.

Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı ücret tarifesi belli oldu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın vizyon projeleri arasında yer alan Cumhuriyet Meydanı ve Yer Altı Otoparkı 3 Ocak tarihinde vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

Elazığ Belediyesi 35 yeni otobüs alacak 

Elazığ Belediye Meclisi Ocak Ayı toplantıları ilk toplantısı ile başladı. Toplantıda ayrıca ulaşım sorunun çözüme kavuşturulması amacıyla 35 adet yeni otobüs alımı da yine meclis üyelerinin oyları ile kabul edildi. 

Kursiyer Kadınlar Elazığ Belediyesi’nin proje alanlarını gezdi

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Kadın Yaşam Merkezi’nde eğitim gören kadın kursiyerler Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın vizyon projeleri arasında yer alan ve tamamlanarak vatandaşın hizmetine sunulan bazı proje alanlarını gezdiler.

Başkan Şerifoğulları, pazar esnafını ziyaret etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, "Gönül Belediyeciliği" ilkesi doğrultusunda sürdürdüğü esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.

Vali Toraman ve Başkan Şerifoğulları, depremzedeleri ziyaret etti 

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ depreminin 3. yılında evlerine yerleşen depremzedeleri ziyaret etti. 

Başkan Şerifoğulları'ndan 24 Ocak Depremi'nin 3. yıl dönümü mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 24 Ocak 2020'de Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin üçüncü yıl dönümünde bir mesaj yayımladı.

Başkan Şerifoğulları: Mübarek Üç Aylara kavuşmanın sevincini yaşıyoruz

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Üç Aylar'ın başlangıcı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı’na vatandaştan yoğun ilgi 

Elazığ Belediyesi tarafından şehre kazandırılan ve 31 Ocak tarihine kadar ücretsiz olarak hizmet sunan Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı, vatandaştan büyük ilgi görüyor. 

Klarnet ustası Mehmet Şerif Çaça için anma programı düzenlendi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın “Geçmişe Vefa İnsanımıza Değer” projesi kapsamında Klarnet Ustası Mehmet Şerif Çaça (Çeçen)’e vefa programı düzenlendi.

Klarnet üstadı Mehmet Şerif Çeçen’e anma programı düzenlenecek

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın “Geçmişe Vefa İnsanımıza Değer” projesi kapsamında mahalli müziğin mihenk taşlarından olan ve Elazığ musikisine önemli katkılar sunan Klarnetçi Mehmet Şerif Çaça (Çeçen), vefatının 7’nci yıl dönümünde anılacak.

Raife babaannenin çağrısına Başkan Şerifoğulları kulak verdi 

Yöresel şivesiyle Elazığlı fenomen Raife Babaanne’nin Elazığspor için yaptığı çağrıya Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları kulak verdi. Başkan Şerifoğulları Elazığspor’a 200 adet kombine bilet alarak destek oldu. 

MÜSİAD 23. Olağan Genel Kurulu yapıldı 

MÜSİAD Elazığ Şubesi’nin 23’inci olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurulda Başkan Tekin Gürkan güven tazeledi.