Gürsel Erol Haberleri
SON DAKİKA

Gürsel Erol Haberleri

Milletvekili Erol: Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu ile Cumhurbaşkanı Yardımcılarını karşıladı

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün Malatya’da gerçekleştirdiği programlara eşlik ederek, Genel Başkanları ve Büyükşehir Belediye Başkanlarını karşıladı.

Milletvekili Erol: Elazığ’da kötü yapı stoku yıkılsın 

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde kurulan Meclis Araştırma Komisyonu Başkanlığı’na depreme dirençli yapı stokunun oluşturulması ve kentsel dönüşüm uygulamalarının etkinliğinin artırılması için alınması gereken tedbirlerle alakalı öneride bulundu. 

Gürsel Erol'dan Muharrem İnce'ye adaylıktan çekil çağrısı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Memleket Partisi'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'den Kılıçdaroğlu lehine çekilmesi için çağrı yaptı.

Milletvekili Gürsel Erol: 13’üncü Cumhurbaşkanımız Sayın Kılıçdaroğlu Olacak

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol, Millet İttifakı’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 13’üncü Cumhurbaşkanı olacağını belirterek, ülke ve Elazığ adına hayırlı olmasını diledi.

Milletvekili Erol, Deprem bölgesi Hatay’da

CHP Parti Meclisi Üyesi ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Cumhuriyet Halk Parti Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun görevlendirmesi ile deprem bölgesi Hatay’da Kültür Varlıklarındaki son durumu incelemek üzere görevlendirildi.

Milletvekili Erol: Palu’da 2004 yılında yapılan binaların incelenmesini istiyoruz 

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 2004 yılında Elazığ’ın Palu İlçesi’nde yapılan konutlarla ilgili açıklamalarda bulundu. 

Milletvekili Erol Baskil’de depremzedelerle bir araya geldi 

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, meydana gelen depremler sonrasında Baskil’e sığınan depremzedeleri ziyaret etti. 

Milletvekili Erol, Bingöl, Palu, Karakoçan ve Kovancılar’da incelemelerde bulundu 

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran ile birlikte Karakoçan, Palu ve Kovancılar ilçeleri ile Bingöl ilinde bir dizi incelemelerde bulundu. 

Erol: Hasar tespitinizi bir an önce yaptırın 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığlılara hasar tespitlerini bir önce yaptırmaları çağrısında bulundu. 

Milletvekili Erol: Elazığ'ı lojistik merkez yapabiliriz

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ’ın afet bölgesi ilan edilmesinin fırsata çevrilerek bundan sonraki süreçte olası afetlere karşı Elazığ’ın lojistik merkezi haline getirilebileceğini söyledi.

Milletvekili Gürsel Erol’dan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a çağrı!

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a çağrıda bulundu. Erol, Elazığ’ın gelecek yıllarda çok daha ağır bedeller ödememesi için deprem riskine karşı bir önleyici tedbir olarak acilen Genel Hayata Etkili Afet Bölgesi ilan edilmesi gerektiğini söyledi.

CHP Milletvekili Gürsel Erol: Vatandaşın sabrı kalmadı! Elazığ afet bölgesi ilan edilmeli

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol Türkiye Büyük Millet Meclisinde basın toplantısı düzenledi. Erol, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ile Elbistan ilçelerinde meydana gelen depremlerde yaşamlarını kaybeden vatandaşlara Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır ve başsağlığı diledi.

Milletvekili Erol: Elazığ, Bingöl ve Tunceli de Afet Bölgesi ilan edilmeli 

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 6 Şubat depreminin 10 değil 11 ilde etkili olduğunu, Elazığ’da da yurttaşların günlerdir evlerine giremediğini belirterek, “Mağduriyetlerin olmaması için Elazığ mutlaka ama mutlaka afet bölgesi ilan edilmeli. Hatta deprem riski olan Bingöl ve Tunceli de afet bölgesi ilan edilmeli. Önleyici tedbirler alınmalı. Eğer bugün önleyici tedbirler alınmış olsaydı ne Maraş ne Adıyaman ne Malatya ne de Hatay bu haldeydi" dedi. 

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu deprem bölgesi Malatya’da

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ile Elbistan ilçeleri olan 7,7 ve 7,6 şiddetindeki deprem sonrasında incelemelerini sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Malatya’da incelemelerde bulundu.

Milletvekili Erol: 10 ile tanınan hak Elazığ’a da verilmeli

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer ve CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde yatan depremzedeleri ziyaret etti. Yıkımın başladığı Gazi Caddesi’ni gezen Milletvekili Erol, Elazığ’ın hala riske açık bir kent olduğunu söyledi.

Milletvekili Erol, Gazi Caddesi ve Üniversite Hastanesinde incelemelerde bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İl Başkanı Coşkun Çağlar Duran ile birlikte Gazi Caddesi’nde incelemelerde bulundu ve ardından Fırat Üniversitesi Hastanesini ziyaret etti.

Milletvekili Erol, her kışın baharı vardır!

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Fırat Gazetesi’nde yer alan ucuz et kuyrukları haberi karşısında üzüldüğünü belirterek konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Erol’dan atama eleştirisi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ Aile Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne atanan Aydın Polat’ın, yeniden Bingöl’e görevlendirmesine tepki gösterdi.

Gürsel Erol, Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelerek Elazığ’da seçim kampanyası ve hazırladıkları kitapçıkla ilgili bilgi verdi.

Milletvekili Erol, Konyada'da Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun Arkasında

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Konya'ya giderek birçok ziyaret ve temaslarda bulundu. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol da eşlik etti.

Milletvekili Erol’dan Regaip Kandili mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol, Regaip Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Erol: 82 milyon yurttaşımız Elazığ'daydı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 24 Ocak 2020 Depreminin 3'üncü yıldönümü nedeniyle yayımladığı mesajda, 'O gece Türkiye'mizin her köşesinden 82 milyon yurttaşımız Elazığ'daydı, Elazığ'ımızın acısını paylaştı' dedi.

Milletvekili Erol: Elazığ’da seçime tek başımıza girmeliyiz

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, FOX TV ekranlarında İlker Karagöz’ün hazırlayıp sunduğu ‘Çalar Saat’ programına konuk oldu. Milletvekili Erol, gündeme dair önemli açıklamalarda bulunarak, Elazığ’da partisinin oy oranını artırmak adına mücadele ettiklerini kaydetti.

İsveç’teki provakasyona Milletvekili Erol’dan tepki

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclis Üyesi ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İsveç’te Türk Büyükelçiliği önünde gerçekleştirilen provokatif eyleme tepki gösterdi.

Milletvekili Erol’dan Şampiyon Gizem Özer’e tebrik telefonu

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Türkiye Büyük Kadınlar Boks Şampiyonası final müsabakasında rakibini nakavt ederek şampiyon olan milli sporcu Gizem Özer’i arayarak tebriklerini iletti.

Milletvekili Erol, Adana’da temaslarda bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, bir dizi ziyarete katılmak üzere Adana’ya gitti.

MEB Tarihinin En Büyük Yatırımı Elazığ’da Hızla Yükselemeye Devam Ediyor

Elazığ’da meydana gelen 24 Ocak 2020 depreminin ardından Milli Eğitim Bakanlığı’nın en büyük yatırımlarından birisi olan ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kentte inşasına başlanan okulda çalışmalar devam ediyor. 

Milletvekili Erol, İktidara geldiğimizde projeleri değiştireceğiz

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclis Üyesi ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, iktidara geldiklerinde Elazığ’da deprem nedeniyle inşa edilecek köy evlerinin projelerini değiştirerek Manavgat’taki evler gibi 2 katlı evlerin yapılacağını söyledi. Erol ayrıca yapımı tamamlanan evlerde de bazı düzenlemeler yapacaklarını açıkladı.

Milletvekili Erol: Elazığ’a Bakanlık İstiyorsanız Millet İttifakına Oy Verin 

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 15 Şubat’tan sonra il teşkilatının şehrin dört bir tarafında seçim çalışmalarına başlayacağını ifade etti. Türkiye’de seçime hazır olan tek ilin Elazığ olduğuna dikkat çeken Milletvekili Erol, propaganda materyallerinin de hazır olduğunu belirtti.

Milletvekili Erol’dan Elazığlı Öğrencilere 40 Bin Adet Eğitim Seti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclis Üyesi ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol öncülüğünde Elazığ’da ilk ve ortaöğretim düzeyinde eğitim gören öğrencilerin istifade etmesi amacıyla 40 bin eğitim seti dağıtılacak.