Dost Meclisi'nin konuğu Milletvekili Keleş oldu

Müsiad Elazığ Şubesi tarafından gerçekleştirilen Dost Meclisi Toplantısının konuğu AK Parti Elazığ Milletvekili Erol Keleş oldu.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

AK Parti Elazığ Milletvekili Erol Keleş, Müsiad Elazığ Şubesi tarafından gerçekleştirilen Dost Meclisi Toplantısına katıldı.

Dost Meclisi'nin konuğu Milletvekili Keleş oldu

Toplantıyla ilgili bir açıklama yapan Müsiad Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan; “Milletvekilimiz Sn. Prof. Dr. Erol Keleş ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz Dost Meclisi Toplantımızda şehrimizin kalkınması, gelişmesi ve daha iyi yerlere gelmesi noktasında ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda yapılması gerekenler hakkında istişarelerde bulunduk. Siyaset-İş Dünyası işbirliğini en yüksek seviyede tutarak bu birlikteliği şehrimizin geneline yaymaya gayret göstereceğiz. Hiç şüphesiz Toplumların değişmesi ve dönüşmesi, o bölgedeki her insanın üzerindeki taşın altına ellerini koyacakları yükle doğru orantılı. İşte biz bu anlayışla görevimizi yapmaya çalışıyoruz. Siyaset-İş Dünyası işbirliğini en yüksek seviyede tutarak bu birlikteliği şehrimizin geneline yaymaya gayret göstereceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle toplantımıza katılarak bizleri onurlandıran değerli Milletvekilimize üyelerim adına teşekkür ediyor, şehrimizin gelişimi için yapacakları çalışmalarda başarılar diliyorum.” Dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN