Elazığ Belediyesi Haberleri

Elazığ Belediyesi Haberleri

İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi yapım işi ihalesi gerçekleştirildi 

Elazığ Belediyesi tarafından en kapsamlı çevre yatırımı olarak hayata geçirilecek İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi Yapım İhalesi gerçekleştirildi. İhalede en düşük teklifi 523 milyon 523 bin 523 TLile Ziver Holding verdi. 

İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi ihalesi gerçekleştirilecek 

Elazığ Belediyesi tarafından en kapsamlı çevre yatırımı olarak hayata geçirilecek İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi Yapım İhalesi, yarın saat 11.00’de gerçekleştirilecek.

Elazığ Belediyesi’nden Gardaş Türküler konseri

Elazığ Belediyesi, sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında düzenlediği etkinliklerine devam ediyor.

Elazığ Belediyesi, Engelsiz Yaşam Merkezi açılıyor

Elazığ Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Engelsiz Yaşam Merkezi, resmi açılış töreni 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde gerçekleştirilecek.

Elazığ Belediyesi Gençlik Korosu, yeni yeteneklerini bekliyor

Elazığ Belediyesi; halk müziğini yaygınlaştırmak, yeni nesillere sevdirmek ve yaşatmak adına Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Gençlik Korosu’na gönüllü olarak katılacak genç yetenekler arıyor.

Başkan Şerifoğulları, kursiyerlere katılım belgelerini verdi 

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme ve Eğitim Merkezi (EBEGEM)'de vatandaşlara yönelik düzenlenen eğitimler devam ediyor. 

Elazığ Belediyesi’nden klarnet ustası Yusuf Kamaç’a vefa 

Elazığ musikisine önemli katkılar sunan Klarnetçi Yusuf Kamaç, vefatının 25’inci yıl dönümünde anıldı. 

Elazığ Belediyesi’nden İlk Yardım Ve Temel Yaşam Desteği semineri 

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeline ve vatandaşlara, meydana gelebilecek kazalara erken ve bilinçli müdahalelerin yapılabilmesi amacıyla “İlk Yardım ve Temel Yaşam Desteği” semineri verdi.

Başkan Şerifoğulları, Cemiloğlu Parkı'nda incelemelerde bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Belediye tarafından yapımı devam eden projelerin inşa çalışmalarını yerinde görmek ve gelinen aşamaya ilişkin bilgi almak üzere bir dizi incelemelerde bulundu.

Başkan Şerifoğulları’ndan 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Yurdumuzun dört bir yanında büyük bir özveri ve aşkla aydınlık ve güçlü yarınlarımızı inşa eden kıymetli öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyor, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.” dedi.

Elazığ Belediyesi, klarnet üstadı Yusuf Kamaç’a anma programı düzenleyecek

Elazığ Belediyesi, "Musiki Çınarlarına Vefa" programları kapsamında mahalli müziğin mihenk taşlarından olan ve Elazığ musikisine önemli katkılar sunan Klarnetçi Yusuf Kamaç’ı, vefatının 25’inci yıl dönümünde gerçekleştireceği anma programı ile yâd edecek.

Elazığ Belediyesi, yolcu dostu otobüs duraklarını hizmete sunuyor

Başkan Şerifoğulları’nın Ulaşım Projeleri Bir Bir Hayata Geçiyor

İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi ihalesi 6 Aralık’ta

Elazığ Belediyesi İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi Yapım İhalesi, 6 Aralık'ta gerçekleştirilecek.

Bakan Kirişci Elazığ Belediyesi’ni ziyaret etti 

Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, Elazığ Belediyesi’ni ziyaret etti.

Madde ve Medya Bağımlılığından Kurtulma Semineri düzenlendi 

Elazığ Belediyesi’nde Engelsiz Yaşam Merkezi'nde engelli bireylere ve ailelerine yönelik “Engelli Hakları” konulu seminer düzenlendi. 

Engelsiz Yaşam Merkezi'nde eğitimler devam ediyor

Elazığ Belediyesi tarafından Hicret Mahallesi İyilik Evi'nde eğitim gören öğrencilere "Madde ve Medya Bağımlılığından Kurtulma" konulu bir bilgilendirme semineri düzenlendi.

İşte meydan, işte başkan

Hayal edilemeyenleri gerçeğe dönüştüren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vizyonu, projeleri ve çalışkan kişiliği ile Elazığ’ı yepyeni bir şehir yapma yolunda ilerliyor.

Elazığ Belediyesi, otobüs sefer güzergâhlarını yeniden düzenledi

Elazığ Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, vatandaşların ulaşımını rahat sağlaması amacıyla bazı bölgelerde otobüs sefer güzergâhlarını yeniden düzenledi.

Özel bireylerden anlamlı etkinlik

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Engelsiz Yaşam Merkezi’ndeki özel gereksinimli bireyler, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 84’üncü yıl dönümünde kendilerinin hazırlayıp sundukları özel bir program ile andılar.

Başkan Şerifoğulları'ndan 10 Kasım mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 84. yıl dönümünde bir mesaj yayımladı.

Elazığ Belediyesi larva ile mücadele çalışmalarını sürdürüyor

Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri; kış aylarında karasinek, sinek ve diğer vektörlerin üreme noktaları olan mazgallar, rögarlar ve çöp konteynerleri ile durgun sularda ilaçlama çalışmalarını artırdı.

Yeni imar yolunda çalışmalar tamamlandı

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Doğukent Mahallesi, Salıbaba ve Sanayi Mahallelerini birbirine bağlayan güzergâhtaki yol çalışmalarını tamamladı.

Elazığ Belediyesi’nden duyuru

Elazığ Belediyesi tarafından yürütülen şehir merkezi altyapı yenileme çalışmaları kapsamında 5 Kasım Cumartesi ve 6 Kasım Pazar günü Zübeyde Hanım Caddesi kısmen trafiğe kapatılarak trafik akışı alternatif güzergahlar üzerinden sağlanacak.

Yeni imar yolunda çalışmalar tamamlandı

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Aksaray Mahallesi ile Güney Çevre Yolu bağlantısını sağlayan yeni imar yolunun yapım çalışmalarını tamamladı.

Elazığ Belediyesi’nden aile içi iletişim semineri

Elazığ Belediyesi Aile Danışma ve Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen “Aile İçi İletişim” konulu seminer yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Elazığ Belediye Meclisi Toplantıları devam ediyor 

Elazığ Belediye Meclisi Kasım Ayı toplantıları ikinci oturumu ile devam etti. 

Dijital Kütüphane ilk yılında 175 bin ziyaretçi ağırladı

Elazığ Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Dijital Kütüphanesi, hizmete sunulduğu ilk yıl 175 bin ziyaretçiyi ağırlayarak önemli bir eğitim hizmeti gerçekleştirmeye devam ediyor.

Elazığ Belediyesi altyapı çalışmalarına devam ediyor

Elazığ Belediyesi’nin şehrin problemini çözüme taşıyan altyapı yenileme çalışmaları, belirlenen program çerçevesinde devam ediyor. 

Elazığ Belediyesi suya yüzde 40 zam yaptı!

Elazığ Belediyesi Kasım Ayı meclis toplantıları başladı. Meclis Başkan Vekili Aydın Kara başkanlığında yapılan toplantıda, Elazığ’da suya zam yapılması kararlaştırıldı.

Elazığ Belediyesi Halk Korosu Konserine davet

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Elazığ Belediyesi Halk Korosu, ilk konserini vermeye hazırlanıyor.