Başkan Şerifoğulları: Biz, güçlü ve büyük bir aileyiz

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü personelleriyle kahvaltı programında bir araya gelen Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları 'Şehrimiz için gerçekleştirdiğimiz yatırımların hepsinde, sizlerin emek ve alın teri var. Biz, güçlü ve büyük bir aileyiz.' diyerek çalışanlara teşekkür etti.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Göreve geldiği günden itibaren vatandaşlara ve Elazığ’a hizmet etmenin gayreti içerisinde olan, 11 Ana Başlıkta 100 Projeyi hayata geçirmek adına inançla ve aşkla çalışarak şehrin gelecek vizyonuna değer katan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Belediyesi personelleriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları bu kapsamda, Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü çalışanları ile kahvaltı programında buluştu. Birim müdürleri ve personellerin katıldığı buluşmada Başkan Şerifoğulları, Elazığ’a yaptıkları hizmetler nedeniyle çalışanlara teşekkür etti.

Başkan Şerifoğulları: Biz, güçlü ve büyük bir aileyiz

“AZİZ ŞEHRİMİZ ELAZIĞ’IMIZIN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAMAK İÇİN MESAİ MEFHUMU GÖZETMEDEN GAYRET EDİYORUZ”

Programın ardından açıklamada bulunan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları; “Göreve geldiğimiz günden itibaren aziz şehrimiz Elazığ’ımızın gelişimine katkı sağlamak için sizlerle birlikte mesai mefhumu gözetmeden çalışıyor ve gayret ediyoruz. Bugüne kadar Allah’a hamdolsun ki çok güzel işler, çalışmalar ve yatırımlar yaptık. Meydanlar, yer altı otoparkları, kütüphaneler, sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirmeleri, hizmete açtığımız yeni yollar, fuar merkezi gibi altyapıdan üstyapıya, kültürden spora ve her ihtiyaca yönelik birçok kıymetli esere imza attık. Şehrimiz için gerçekleştirdiğimiz bu yatırımların hepsinde sizlerin emek ve alın teri var. Bizler bu işleri tek başımıza değil, siz personellerimizle birlikte el ele, omuz omuza vererek gerçekleştirdik. Bundan sonraki süreçte de yapılacak çok daha büyük işlerimiz var. Biz, güçlü ve büyük bir aileyiz. Rabbim, bu birlikteliğimizi artırsın. Aziz şehrimizi daha güzel yarınlara taşımak için hep birlikte çalışıp, gayret etmeye devam edeceğiz inşallah. Verdiğiniz emekler için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. Rabbim, ayağınızı taşa değdirmesin.” ifadesinde bulundu.

Başkan Şerifoğulları: Biz, güçlü ve büyük bir aileyiz

Sabahın erken saatlerinde gerçekleşen buluşmada Başkan Şerifoğulları, günün anısına personellerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN