Başkan Adayı Septioğlu, çalışmalarını sürdürüyor 

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, seçim çalışmalarının nabzının hızla arttığı bu günlerde esnaf, vatandaş ve sivil toplum kuruluşlarıyla buluşmaya devam ediyor. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu,  esnaf ziyaretleri kapsamında Mimar Faruk Caddesi ve Tahsildar Kasım Yıldız Caddesi esnafıyla buluştu ardından da Hayvan Pazarı esnafıyla bir araya geldi. Septioğlu, sorunları ve beklentileri dinleyerek, “Elazığ 31 Mart’ta Yeniden Refah diyerek, bizim belediyecilik anlayışımızla hak ettiği değere kavuşacaktır” dedi. Elazığ Ziraat Odası Başkanı İbrahim Hacıoğulları’nı ziyaret ederek, şehrin yarınlarına dair istişarelerde bulunan Yeniden Refah Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu mahalle ziyaretlerine ise Aksaray Mahallesi ile devam etti. 

Başkan Adayı Septioğlu, çalışmalarını sürdürüyor 

Coşkuyla karşılanan Başkan Adayı Septioğlu, “Biz bu şehre çivi çakana Allah razı olsun diyoruz ama yolunu şaşırana da yola gel demeyi biliriz. Biz bu memleketin bu toprakların çocukları her zaman doğruyu yapmıştır diyoruz. Elazığ Türkiye’nin kalbidir. Yanlışa tahammül edemez, yanlışın yanında yer alamaz. Günü geldiğinde geçmişte de göstermiştir ki bütün liderlere gerekli cevabı vermiştir. Son 3 dönemde bir güç zehirlenmesi, yanlış yola sapmalar ve gelinen nokta hepimizce malum. Allah insanı muhafaza eylesin güç zehirlenmesinden. Bizler bugüne kadar karınca kadarınca memleketimizin, milletimizin hizmetinde olduk. Bugün en büyük problemimiz kentsel dönüşüm. Nasip olursa ayrım yapmadan bütün mahallelerimizde bu sorunu çözeceğiz. Tabi bunun yanı sıra su sorunumuz var, yol sorunumuz var, ahlak sorunumuz var, çoluk çocuğumuzun sorunları var. Onları düzeltmemiz lazım. İnşallah bütün bu sorunların çözümüne vesile olacağız” diye konuştu.

Başkan Adayı Septioğlu, çalışmalarını sürdürüyor 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN