Milletvekili Bulut'tan Raife Babaanne'ye ziyaret 

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Sosyal medyada Raife Babaanne olarak tanınan Elazığ'ın fenomen babaannesini ziyaret etti. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ’da vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Milletvekili Bulut, son olarak kentteki ziyaretleri kapsamında sosyal medyada Elazığ’a özgü sözleri ile Elazığlıların sevgisini kazanan Raife Babaanne’yi evinde ziyaret ederek sohbet etti. Allah bağışlaya vekilimiz hoştur diyen Raife Babaanne, Bulut’un size Cumhurbaşkanımızın selamını getirdim demesi üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik olarak da “kendisini severiz çoluk çocuğumuzun sahibidir” dedi. 

Milletvekili Bulut'tan Raife Babaanne'ye ziyaret 

Milletvekili Bulut’un ziyaretin dolayı oldukça mutlu olan Raife Babaanne, kendisine has üslubu ile Bulut’a mani söyledi. Samimi ve sıcak geçen sohbet sonrası açıklama yapan Bulut, “Samimiyeti, içtenliği, zarafeti ve bilgeliğiyle ünlü sosyal medya fenomeni Raife Babaanne’yi evinde ziyaret ettik. Kendisine hayır ve bereket dolu bir ömür diliyorum” dedi.

Milletvekili Bulut'tan Raife Babaanne'ye ziyaret 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN