TÜGVA'nın Kitap Kurdu Yarışması'nın lansmanı yapıldı 

TÜGVA Elazığ İl Temsilciği tarafından 'Kitap Kurdu Yarışması' projesinin lansmanı yapıldı. Lasnman toplantısında öğrencilere kitaplar dağıtılarak kitap tanıtımı yapıldı. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Muhammed Fatih Akarsu

Türkiye Gençlik Vakfı’nın projelerinden biri olan "Kitap Kurdu Yarışmasının" lansmanı gerçekleşti. Kitap Kurdu Yarışması projesi kapsamında Türkiye Gençlik Vakfı Elazığ İl Temsilciği tarafından, Şehit Nadir İpek Orta Okulu’nda gerçekleşen lansmana çok sayıda öğrenci katıldı. Öğrencilerle ücretsiz imzalı kitap hediye edildi. Kitapların tanıtımı yapıldı. 

Programda konuşan TÜGVA Elazığ İl Temsilcisi Muhammed Sacit Ataş, amaçlarının öğrencilerin daha donanımlı eğitim almalarına destek sunmak olduğunu söyledi. Ataş, “Sizlerin daha kaliteli daha bilinçli ve her alanda daha donanımlı bir şekilde eğitim alabilmenize destek sunmak. Sizler okulunuzda kıymetli hocalarımızın vermiş olduğu eğitimle iyi bir şekilde hayat hazırlanıyorsunuz fakat bizlerin de amacı okul dışında ihtiyaç duyduğunuz kültürel anlamda, sportif anlamda ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek” dedi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN