GSİM Ekipleri depremzedelerin yaralarını sarmayı sürdürüyor

Gençlik ve Spor Elazığ İl Müdürlüğü ekipleri, Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremin ardından vatandaşların yaralarını sarmaya devam ediyor. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelleri depremin ilk gününden bugüne kadar eksiksiz tüm personelleriyle çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gençlik ve Spor il Müdürlüğü personelleri depremin vurduğu Adıyaman ve Malatya illerinde çalışmalarına son sürat devam ediyor. 

GSİM Ekipleri depremzedelerin yaralarını sarmayı sürdürüyor

6 Şubat tarihinde meydana gelen depremin merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan ve birçok ilimizi etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin birçok ilde yıkımlara sebebiyet vermesi sonucu ilk anda il Müdürlüğü bünyesinde çalışan şube müdürleri, personeller, Gençlik merkezi liderleri ve gönüllüleri atağa geçerek uykusuzluk, açlık, yorgunluk demeden azimle merhametle koordineli bir şekilde yardım malzemelerini toplayarak Malatya ve Adıyaman illerimizdeki depremzedelerimize bizzat götürerek teslim ettiler.

GSİM Ekipleri depremzedelerin yaralarını sarmayı sürdürüyor

13 kişiden oluşan ekip Adıyaman’da 10 kişiden oluşan ekip Malatya’da olacak şekilde deprem illerine giderek depremzedelere yardım malzemelerini dağıtarak yanlarında olarak destek oldular ve olmaya devam ediyorlar.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN