ELMÜTDER'den Başkan Şerifoğulları'na ziyaret

Elazığ İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Miraç Ayaz ve yürütme kurulu üyeleri Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nı ziyaret ederek sektörün talep ve beklentilerini aktardılar. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Elazığ İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Miraç Ayaz ve Yürütme Kurulu Üyeleri Fatih Baltacı, Sedat Yıldırım ve Yusuf Gürkan sektörle ilgili taleplerini aktarmak ve karşılıklı görüş alış verişinde bulunmak üzere, Elazığ Belediye Başkanı Sayın Şahin Şerifoğulları’nı makamında ziyaret ettiler. 

İmara açılan bölgelerdeki yürütülen çalışmalar, belediyenin yürüttüğü kentsel dönüşüm alanlarındaki çalışmalar ve işbirliği hakkında görüş alış verişi ayrıca gerek özel sektör, gerekse kamuda çalışan müteahhitlerin talep ve beklentileri görüşüldü. Sektörün taleplerini Belediye Başkanı Şerifoğulları’na aktaran Başkan Miraç Ayaz, belediye ile sektörün ve şehrin yararına olacak her türlü işbirliğine hazır olduklarını söyledi. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da müteahhitlik sektörünün canlanması ve özellikle insanların konut sahibi olmasına yönelik atılan her türlü adımı destekleyeceklerini ifade etti.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN