Başkan Adayı Şekerdağ'dan Sebze Hali esnafına ziyaret

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ali Şekerdağ, Sebze Hali esnaflarını ziyaret etti. Esnafları tek tek gezen ve kendileriyle sohbet eden Şekerdağ, komisyonculara bol kazançlar temenni etti.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu ziyarette Başkan Adayı Ali Şekerdağ, ilimiz ekonomisine değer katan Sebze Hali esnafının sorunlarını bildiklerini ve çözümü noktasında ellerinden gelen gayreti sarf edeceklerini kaydetti.

Başkan Adayı Şekerdağ'dan Sebze Hali esnafına ziyaret

Esnaf gezisi sonrasında kısa adı ELSEMKOM olan Elazığ Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği’ni ziyaret eden Başkan Adayı Şekerdağ, Başkan Rıza Gündüz ile bir araya geldi. Dernek Başkanı Gündüz, Elazığ TSO Başkan Adayı Şekerdağ’a başarılar dileyerek, ziyareti dolayısıyla teşekkür etti.

Başkan Adayı Şekerdağ'dan Sebze Hali esnafına ziyaret

ŞEKERDAĞ: ESNAFIMIZLA İÇ İÇE OLACAĞIZ

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ali Şekerdağ, seçimi kazanmaları halinde esnafla sürekli iç içe olacaklarını belirterek, esnafın sıkıntılarını bildiklerini kaydetti. Şekerdağ, şehrin tüm sorunlarını karşılıklı istişarelerle çözüme kavuşturmak adına çalışmalarını sürdüreceklerini sözlerine ekledi. Başkan Adayı Şekerdağ, Cumartesi günü gerçekleşecek olan seçimlere katılımın yüksek oranda olmasını dilediklerini belirterek, sarı oy pusulasıyla seçime katılacaklarının altını çizdi. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN