Başkan Adayı Duran'dan gündemi sarsacak proje

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran, sıklıkla vurgu yaptığı halk belediyeciliğinin ilk projesini duyurdu.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Seçim çalışmalarını son hızla sürdüren CHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran, sahada hem esnafı hem de vatandaşı dikkatle dinleyerek halk odaklı belediyeciliğin temelini bizzat halkı dinleyerek sahada atıyor. Bu kapsamda sıklıkla halk odaklı belediyeciliğe vurgu yapan Başkan Adayı Duran’ın ilk somut projesi heyecan yarattı.

EMEKLİLERİMİZE DESTEK OLACAĞIZ

Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran, ilk projesini: “Geçtiğimiz gün, Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan, emeklilere verilecek zam miktarını açıkladı. Gerçekten böyle bir ekonomik ortamda ekstra verilen yüzde 5’lik bir zam oranının müjde gibi duyurulmasını şaşkınlıkla karşıladık. Biz sahadayız. Esnafımızın, vatandaşımızın, emeklimizin sesini çok yakından duyuyoruz. Burada bir tepki var. Çığ gibi büyüyen bir tepki bu. Bu tepkiye duyarsız kalmamız mümkün değil. Bu doğrultuda bir proje açıklamak istiyoruz ve buradan sözünü veriyorum. Elazığ’da belediyeyi kazandığımız gün ilk çalışmamız emekli vatandaşlarımıza maddi destek olacak. Açlık sınırının altında maaş alan ve sosyal yardım alma hakkı olan emeklilerimize her ay maddi destek sağlayacağız” sözleriyle duyurdu.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN