Bağımsız Aday Prof. Dr. Açık, çınarlarımızı unutmadı

Elazığ Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, bayram ziyaretleri kapsamında hemşehrileri ile kucaklaşmaya devam etti.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Milletvekili Adayı Açık’ın, Ramazan Bayramının ilk gününde ilk adresi Elazığ Gazi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi oldu. 

Huzurevinde kalan yaşlılarımızın ellerini öpen, onların bayramlarını kutlayan Prof. Dr. Açık, çay sofralarının konuğu oldu…

Açık’ı evlatları gibi karşılayan yaşlılar, ilk günden yalnız bırakılmamanın mutluluğunu yaşadılar. 

Bağımsız Aday Prof. Dr. Açık, çınarlarımızı unutmadı

“PROF. DR. AÇIK, GÜVENLİK GÜÇLERİNİN BAYRAMINI KUTLADI”

Yaşlılarımızla sohbet eden onlarla keyifli dakikalar geçiren Elazığ’ın Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, bayramda görevi başında olan güvenlik güçlerini de ziyaret etti. 

Bağımsız Aday Prof. Dr. Açık, çınarlarımızı unutmadı

Vatandaşların huzur ve güven içerisinde bir bayram geçirmeleri için Bahçelievler Polis Kontrol Noktası ile Hankendi Jandarma Kontrol Noktasında görev yapan güvenlik güçlerini ziyaret eden Prof. Dr. Açık, ekiplerin bayramlarını tebrik etti

Bağımsız Aday Prof. Dr. Açık, çınarlarımızı unutmadı

Bayramın ilk gününde Gazi Huzur Evindeki yaşlıları ziyaret edip, hayır dualarını aldıklarını ardından da kahraman güven güçlerini ziyaret ettiğini ifade eden Prof. Dr. Yasemin Açık, “6 Şubat’ta yaşanan Kahramanmaraş depreminin ardından buruk bir bayram geçiriyoruz. Bir yanımızda hüzün yaşarken, bir yandan da acıların dinmesi amacıyla elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu vesilesi ile bir kez daha depremde hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve ülkemize de başsağlığı ve sabır diliyoruz. Umut ediyoruz ki, gelecek bayramlar acısız ve huzurlu olsun. Hemşehrilerimin de bu vesile ile bayramını kutluyorum” dedi. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN