YRP il teşkilatı, MKYK üyeleri ile buluştu

6 Kasım tarihinde gerçekleştirilen yeniden refah partisi olağan büyük Kongresi'nde MKYK üyeliğinde yer alan Elazığlı isimler, il teşkilatı düzenlediği programda bir araya geldi.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Yeniden Refah Partisi 2’inci Olağan Büyük Kongresini 6 Kasım günü gerçekleştirmişti.

Genel Başkan Fatih Erbakan’ın güven tazelediği kongrede Elazığlı isimler Nurettin Gül, Mesut Yılmaz, Mehmet Tan, Avukat İbrahim Gök ve Mehmet Gül, partinin merkez karar yürütme kurulu üyeliğinde yer alan isimler arasında yer aldı.

Kongrenin ardından Partinin il teşkilatı, MKYK’da yer alan Elazığlı isimlerle düzenlenen programda bir araya geldi.

İl Başkanı Ömer Ateş, Yeniden Refah Partisi’nin milli ve manevi değerleri önceleyen bir parti olduğunu söyledi.

ATEŞ: TEŞKİLAT ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Başkan Ateş, “Yeniden büyük Türkiye’yi kendi kaynakları ile milli modelleriyle kalkınmayı hedefleyen bir parti olan Yeniden Refah Partimizin ikinci olan kongresine 23 otobüs çok sayıda özel araç ve hava yoluyla giden hemşehirlerimiz katılım sağlamıştır. Ben bu çalışmalarda fedakarca çalışan teşkilat üyelerimize teşekkür ediyorum. Yaklaşık 45 gün boyunca aralıksız devam bu çalışmamız gayretimiz partimizin ikinci olağan kongresine de yansıdı ve ilimizden 5 arkadaşımız MKYK üyesi olarak seçildi”  ifadelerini kullandı.

MKYK Üyeleri Nurettin Gül, Mesut Yılmaz, Mehmet Tan, İbrahim Gök ve Mehmet Gül de birçok partinin gerçekleştiremediği bir kongreyi yaptıklarını kaydettiler.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN