TÜMKİAD Elazığ Şubesi'nden örnek davranış 

Tüm Kalkınma İş Adamları ve Girişimciler Derneği Elazığ Şube Başkanı Osman Özçelik, Cumhuriyetin 100. Yılı dolayısıyla bir etkinlik düzenleyerek sevgi evlerinde yaşayan çocukların kışlık ihtiyaçlarını karşıladı. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

TÜMKİAD Elazığ Şubesi Cumhuriyetin 100. Yılında anlamlı bir davranışa imza attı. TÜMKİAD Elazığ Şubesi, Cumhuriyetin 100. Yılında sevgi evlerinde yaşayan çocukların kışlık ihtiyaçlarını karşıladı. 

ÖZÇELİK: ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİNE IŞIK TUTACAKTIR 

TÜMKİAD Elazığ Şube Başkanı Osman Özçelik yapılacak her türlü yardımın çocukların geleceğine ışık tutacağını söyleyerek, “TÜMKİAD olarak, Cumhuriyetimizin 100. yılında geleceğimize yön verecek umudumuz olan sevgi evlerinde yaşayan çocuklarımızın kışlık ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla buradayız. Devletimizin şefkatli ellerinde büyüyen bu yavrularımız bizim umut kaynağımızdır. İnanıyorum ki yapılacak her türlü yardım, bu çocuklarımızın geleceğine ışık tutacaktır. Tüm vatandaşlarımızın duyarlı olup sevgi evlerinde kalan çocuklarımıza el uzatmalarını ve onların yüzündeki tebessümü görmelerini gönülden arzuluyorum. Ayrıca, TÜMKİAD ailesi olarak çocuklarımızın her daim yanında olduğumuzu da belirtmek isterim. Tebessümün bedava olduğunu söyleyen Tebrizi'nin güzel bir sözü vardır: "Tebessüm alanı mutlu eder, veren üzmez." Bu anlamda, iş dünyası olarak daima bu ülkenin evlatlarına sahip çıkmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN