Toplumu kutuplaştırmak bize ne sağlar?

CHP Genel Başkanı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'nun İlimizi ziyareti öncesi açık hava reklamlarında yansıtılan manşetler günün konusu oldu.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

CHP Milletvekili Sn. Gürsel Erol’un AK Parti İl Başkanlığını hedef göstermesi sonrasında AK Parti İl Başkanı Sn.Şerafettin Yıldırım’ın billboardların kendilerince asılmadığını ifade etmemesi olayın biraz daha büyümesine sebep oldu.

Sosyal medyada klavye savaşları ile olayın daha da büyümemesi herkesin isteğidir. Onlarca telefon ve gelen birçok mesajla AK Parti üyeliklerini sildiren insanların olduğunu hatırlatmak isterim. 

Buradan soruyorum ana muhalefet partisi liderinin Elazığ ziyareti bu şehrin menfaatine değil midir? 

Geçmişte merhum Mesut Yılmaz’a yumurta fırlatan provakatörleri unutmamışken Elazığ’ın misafirperverliğini göstermek bize yakışmaz mıydı?

Dili, dini rengi ne olursa olsun bizler tüm inançlara kapımızı açan bir inancın temsilcileri değil miydik? 

Şimdi ne oldu da birden kendimizden olmayana saldırmaya başladık.

Hayır, Elazığ Cumhuriyet tarihi boyunca her daim misafirperver duruşu ile anılmış bundan sonra da böyle kalacaktır.

Toplumu kutuplaştırmak gelen misafiri yermek asla bir Elazığ duruşu olamaz!

Açık hava reklamları konusunda ilgili firmanın da behemehal bu afişlerin kimin tarafından astırıldığını bildirmesi de kaçınılmazdır.

Vesselam …
 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Ömer | 22 Eylül 2022 18:21

    Tebrikler Gülşah Hanım. Maalesef bazı Elazığlı hemşehrilerimiz halen provakasyona devam ediyorlar. Gerçek Elazığlılar buna müsaade etmeyecektir. Provakasyonlar ters tepecektir. Keşke üst düzey devlet görevlilerimiz de Elazığımıza yapılan bu eğitim yatırımına sahip çıksalardı ve misafirlerimize Elazığımızın misafirperverliğini gösterselerdi…

BUNLARA DA BAKIN