Milletvekili Keleş, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş Aksaray ve Hicret Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, Hicret Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Mahalle muhtarlığında gerçekleştirilen toplantıda, mahalle sakinlerinin talep ve önerileri dinlendi.

Prof. Dr. Keleş, toplantıda yaptığı konuşmada, vatandaşların sorunlarına çözüm bulma noktasında yoğun çaba gösterdiklerini belirtti ve ev sahipliği ve katılımlarından ötürü Muhtar Murat Gülbasan ile mahalle sakinlerine teşekkürlerini iletti.

Milletvekili Keleş, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Aynı gün içinde bir diğer programını Aksaray Mahallesi’nde sürdüren Prof. Dr. Keleş, burada devam eden TOKİ konut projesi alanını ziyaret etti. İnşaat alanında incelemelerde bulunan heyet, şantiye yetkililerinden güncel bilgiler alarak projenin ilerleme durumu hakkında bilgi sahibi oldu. Prof. Dr. Keleş, projenin bölge halkına sağlayacağı faydalar hakkında değerlendirmelerde bulunarak, çalışmaların hızla devam ettiğini vurguladı.

Prof. Dr. Erol Keleş, Elazığ’da yürüttüğü saha çalışmalarıyla vatandaşların talep ve ihtiyaçlarını doğrudan dinlemeye ve çözüm üretmeye devam ediyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN