Milletvekili Demirbağ, şampiyonu tebrik etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Türkiye Büyük Kadınlar Boks Şampiyonası final müsabakasında rakibini nakavt ederek şampiyon olan Elazığ Belediyespor Boksörü, Milli Sporcumuz Elazığlı Gizem Özer'i evinde ziyaret ederek, tebrik etti.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ Belediyespor Boksörü, Milli Sporcumuz Gizem Özer ve Antrenörü Cemil Döndü ile bir araya geldi.

Milletvekili Demirbağ, Türkiye Büyük Kadınlar Boks Şampiyonası final müsabakasında rakibini nakavt ederek şampiyon olan Özer ve Antrenörü Döndü’yü tebrik etti. 

Milletvekili Demirbağ, şampiyonu tebrik etti

GİZEM ÖZER; “MİİLETVEKİLİMİZ DEMİRBAĞ’A ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Elazığlı Gizem Özer; “Bu turnuva bizim için çok önemliydi. 2024 Paris Olimpiyatlarının bir ön elemesi gibiydi ve gerçekten çok zorlu maçlar yaptım. Çok önemli isimleri eledim. Bu turnuvada altın madalya aldım. Çok umutlu bir şekilde inşallah Paris Olimpiyatları için çalışmaya başlayacağız. İnşallah Cemil hocamla birlikte Paris’te de ilimizi, ülkemizi temsil etmek nasip olur. Sayın Vekilimiz Zülfü Demirbağ’a da çok teşekkür ediyorum. Buraya kadar gelerek bizleri onore ettiler. Çok teşekkürler.” dedi.

Milletvekili Demirbağ, şampiyonu tebrik etti

MİLLETVEKİLİ DEMİRBAĞ; “2024 PARİS OLİMPİYATLARINDA DERECE BEKLİYORUZ”

Milletvekili Demirbağ da; “Gizem hanım kızımızın başarısıyla ben de çok mutlu oldum ve gururlandım. Türkiye şampiyonu olmasının ötesinde arzumuz, 2024 Paris Olimpiyatlarında kendisinin şampiyon olarak ve ya iyi bir dereceyle dönmesidir. Başarısından ötürü biz Elazığ milletvekili olarak gurur duyduk ancak Olimpiyatlarda derece alırsa Ülke olarak gururlanmış olacağız. Olimpiyatlarda kendisinden derece bekliyorum. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” ifadesinde bulundu. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN