Masal Matik Evi ekibi çocuklarla buluştu 

Elazığ Belediyesi Geleneksel Ramazan Etkinliklerinin 18. gününde düzenlenen Masal Matik Evi Ramazan Şöleni gösterisi çocuklardan ve ailelerinden tam not aldı. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Elazığ, Ramazan ayının manevi iklimini ve coşkusunu, Ramazan programlarıyla yaşamaya devam ediyor. Elazığ Belediyesi, Ramazan etkinlikleri kapsamında çocuklara yönelik gerçekleştirdiği etkinliklerle çocukların; eğlenceli bir Ramazan akşamı yaşamalarını sağlıyor. 

Masal Matik Evi ekibi çocuklarla buluştu 

Elazığ Belediyesi tarafından Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen geleneksel Ramazan etkinliklerinin 18. gününde Masal Matik Evi Ramazan Şöleni çocuklara unutulmaz bir Ramazan akşamı yaşattı.

Masal Matik Evi ekibi çocuklarla buluştu 

Masal Matik Evi öğretmenleri ve öğrencilerinin hazırladığı birbirinden güzel gösterilere çocuklarda eşlik etti. Program, günün anısına Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu’nun Masal Matik ekibine Elazığ Belediyesi Çinicilik Kursu'nda el emeği göz nuru yapılan çaydaçıra figürlü tabağın hediye edilmesi ile sona erdi. Aileleriyle birlikte Ramazan etkinliklerine katılan minikler fuar alanında kurulan çocuk etkinlik alanında doyasıya eğlendi. 

Masal Matik Evi ekibi çocuklarla buluştu 

BU AKŞAM ESAT KABAKLI ELAZIĞLILARLA BULUŞACAK 

Elazığ Belediyesi tarafından Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Geleneksel Ramazan etkinliklerine, 29 Mart Cuma günü (Bugün) halk müziği sanatçısı hemşehrimiz Esat Kabaklı konuk olacak.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN