İHH'dan yetim ve muhtaç ailelere kıyafet yardımı 

Elazığ İHH İnsani Yardım Derneği tarafından yeni başlayan eğitim öğretim yılı öncesinde bin yetim ve muhtaç aileye kıyafet yardımında bulunuldu. 

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Her eğitim yılı öncesinde yetim ve muhtaç ailelerin öğrencileri için kıyafet yardımı gerçekleştiren Elazığ İHH İnsani Yardım Derneği tarafından bu yıl da geleneksel olarak kıyafet yardımı yapıldı. Elazığ İHH İnsani Yardım Derneği Kadın Birimi tarafından organize edilen etkinlikte kıyafetler ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı. 

İHH'dan yetim ve muhtaç ailelere kıyafet yardımı 

Elazığ İHH İnsani Yardım Derneği Kadın Biriminden yapılan açıklamada “Eğitim öğretim sezonunun başladığı şu günlerde öğrencilerimizin kıyafet ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

İHH'dan yetim ve muhtaç ailelere kıyafet yardımı 

Her yıl yaptığımız bu çalışmayı bu yıl da tekrarlamış bulunuyoruz. İHH olarak zorlaşan ekonomik koşullarda ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin yanlarında olmaya devam edeceğiz. Yaklaşan kış öncesi kış kampanyası ile süreç devam edecektir. Bizler İHH ailesi olarak veren el ile alan el arasındaki hayır köprüsü olmaya devam edeceğiz. Allah hayırseverlerden razı olsun” ifadelerine yer verildi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN