HAKSİAD Elazığ Şube Başkanı Avcı STK temsilcileriyle bir araya geldi 

Hak Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Burhan Avcı ve beraberindeki heyet Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan ve ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Abdulkerim Yılmaz'ı ziyaret ettiler. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Hak Sanayici ve İş Adamları Derneği (HAKSİAD) Başkanı Burhan Avcı ve beraberindeki ekip, ETSO Başkanı İdris Alan, MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan ve ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Abdulkerim Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. HAKSİAD Elazığ Şube Başkanı Burhan Avcı, STK’lara yaptığı ziyarette deprem konusunda işadamları ve bağlı oldukları kurumlar olarak neler yaptıklarını ve ileride neler yapabilecekleri konusunda fikir alışverişinde bulundu. Başkan Avcı, öncelikli gündemlerinin Kahramanmaraş merkezli depremde, depremzedelere yardımı daha da yoğunlaştırılması gerektiğini, çünkü zaman geçtikçe sahada olan yardımların azalma riski ile karşı karşıya olduğunu belirtti. 

Ramazan Ayına birkaç hafta kaldığını belirten Başkan Avcı, “HAKSİAD Elazığ Şubesi olarak bizler, ETSO Başkanı Sayın İdris Alan, MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Sayın Tekin Gürkan ve ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Sayın Abdulkerim Yılmaz`ı makamında ziyaret ettik. Önümüzdeki süreçte depremin yaşandığı bölgede yardımlarda bir azalma riski oluşabileceği ve bu konuda birlikte neler yapabiliriz konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Çok verimli görüşmeler oldu. Tüm başkanlarıma kamuoyu önünde teşekkür ederim. 11 ayın sultanı ve rahmet ayı olan Ramazan ayına girmek üzereyiz. 11 ilde bulunan depremzede kardeşlerimize yardımlarımızı daha bir yoğunlaştırmak için bunun bir fırsat olduğunu ve yardımlarımızı yoğunlaştırma konusunda mutabık kaldık. Çünkü şu an deprem bölgelerinde sürekli depremzedelere yardım eden yardım kuruluşlarını desteklemek herkesten önce iş adamları olarak bizim görevimizdir” ifadelerini kullandı.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN