Gürsel Erol'a Elazığ örgütünden güçlü destek 

Milletvekili olarak seçildiği günden bugüne şehrin menfaatlerini ön planda tutan Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol'a Elazığ örgütünden tam destek geldi.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

41 yıl sonra Cumhuriyet Halk Partisi’nin Elazığ’dan Milletvekili çıkarmasının Gürsel Erol’un başarısı olarak nitelendiren parti örgütleri bu başarının 14 Mayıs’ta da devam edeceğine inandıklarını söylediler.

GÜRSEL EROL’A ELAZIĞ ÖRGÜTÜNDEN TAM DESTEK 

Meclis kürsüsü başta olmak üzere her fırsatta Elazığ’ın menfaatlerini ön planda tutan bir anlayışla hareket eden Milletvekili Gürsel Erol’a Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ il örgütünden tam destek geldi. 

Elazığlıların sevgisine ve güvenine mazhar olan Erol’u bir dönem daha mecliste görmek isteyen vatandaşlar Millet İttifakı’nın Elazığ’da güçlü bir oy alacağını da ifade ediyorlar. 

ELAZIĞ BAKANLIK İSTİYOR

Millet İttifakı’nın Elazığ da büyük bir başarı sergileyeceğini ifade eden vatandaşlar yıllardır Elazığ’ın bakana hasret kaldığını belirterek, 14 Mayıs’ta bu özlemin sona ereceğine inandıklarını da sözlerine ekliyorlar.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN