ES Elazığspor Kulübü'nden Prof Açık'a teşekkür

Elazığspor Kulübü Karşıyaka maçının konaklama giderlerini karşılayan ELİKAD Başkanı, İş İnsanı Prof. Dr. Yasemin Açık'a teşekkür etti. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Muhammed Fatih Akarsu

Elazığspor‘un ilk yarının son haftasında deplasmanda oynadığı Karşıyaka maçının konaklama giderleri iş insanı Prof. Dr. Yasemin açık tarafından karşılandı. 

PROF. DR. AÇIK KONAKLAMA GİDERLERİNİ KARŞILADI 

Geçmiş dönemlerde Elazığspor Kulübünde Asbaşkanlık ve ikinci başkanlık görevlerinde bulunmuş olan, görev almadığı dönemlerde de bordo beyazlı kulübün yaşamış olduğu sıkıntılar da her daim ekonomik olarak destek veren iş insanı ve ELİKAD Başkanı Prof. Dr. Açık, son olarak Elazığspor’un ilk yarının son karşılaşmasında İzmir’de Karşıya ile oynadığı maçın konaklama giderlerini karşıladı. Elazığspor Kulübü de yayınlamış olduğu mesajda katkı ve desteklerinden dolayı iş insanı Prof. Dr.Yasemin Açık’a teşekkür etti. 

ES Elazığspor Kulübü'nden Prof Açık'a teşekkür

ELAZIĞSPOR’DAN TEŞEKKÜR

Bordo- beyazlı kulüpten yapılan açıklamada; “18 Aralık Pazar günü İzmir’de oynadığımız Karşıyaka maçı konaklama giderlerimiz ELİKAD başkanı Sayın prof. Dr. Yasemin Açık tarafından karşılanmıştır. Her daim kulübümüzün yanında olan ve son olarak Karşıyaka maçı konaklama giderlerimizi karşılayan ELİKAD Başkanı Sayın Prof. Dr. Yasemin Açık’a teşekkür ederiz” sözlerine yer verildi. Öte yandan Elazığspor kulübü Karşıyaka maçının ulaşım giderlerini karşılayan iş insanı Abdullah Elban’a da ayrıca teşekkür etti.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN