Erol: Bürokratların bu tavrı kabul edilebilir bir durum değil 

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, AK Parti Elazığ Kadın Kolları'nın etkinliğine il bürokratların katılmasının doğru olmadığı gibi kabul edilebilir bir durumda olmadığını ifade etti. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Elazığ Kadın kolları tarafından Güneykent Mahallesi’nde “mahalle buluşmaları” adı altında etkinlik düzenlendi. AK Parti Kadın Kolları tarafından düzenlenen etkinliğe Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü ile Elazığ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdüründe katılım sağladı. Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, bürokratların bir parti etkinliğine katılmasının yanlış olduğunu ve bunun kabul edilebilir bir durum olmadığını söyledi. 

Erol, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “İl bürokratlarının milletvekilleri ile bir araya gelmesi, konuları ve sorunları tespit etmesi ve bunlara çözüm bulması gayet doğaldır. Ama AK Parti İl Başkanının sosyal medya paylaşımında görüldüğü gibi kadın kollarının etkinliğine veya toplantısına il bürokratlarının katılması doğru olmadığı gibi kabul edilemez bir durumdur. Bürokratların bu konularda daha hassas davranmasını ve enerjilerini şehrin sorunlarını tespit ederek çözüm bulma noktasına yoğunlaştırmalarını bekliyoruz.” dedi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN