ELSAD Kadınları depremzedeler için seferber oldu

Elazığ Stratejik Araştırmalar Derneği Kadın Kolları Başkanı Tuba Erdoğan ve ekibi, depremin ilk anından itibaren depremzedeler için sefer oldu. Gıdadan kıyafete her türlü ihtiyaçlarından depremzedelerin yanında olduklarını belirten Başkan Erdoğan, hayırseverlerin desteğini beklediklerini söyledi.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Elazığ Stratejik Araştırmalar Derneği Kadın Kolları Başkan Tuba Erdoğan ve ekibi, depremin hemen ardından seferber oldular.

Deprem bölgelerine ilk saatlerde kısa sürede organize olup yardımlar gönderen Derneğin Kadın Kolları Üyeleri, şimdi de Elazığ’a sığınan depremzedeler için canla başla çalışıp, destek veriyorlar.

Derneğin Kadın Kolları Başkanı Tuba Erdoğan, hayırseverlerin desteklerini beklediklerini belirterek, Elazığ’a sığınan ailelerin gıda malzemeleri, ısıtıcı ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Başkan Erdoğan, hayırseverlerin kendilerine sosyal medya hesaplarından ulaşabileceklerini belirtti.

Erdoğan, gönderilecek olan kıyafetlerin sıfır olmasını istediklerini çünkü bazen ihtiyaç dışı malzemeler gönderildiğini kaydetti.

Üyelerine ait bir depoda malzemeleri depoladıklarını ifade eden Başkan Erdoğan, daha geniş bir alana ihtiyaçları olduğunu söyledi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN