Elazığ'a 'Tuvalet' projesi!

Elazığ kamuoyu 31 Mart 2024 seçimlerine ve başkan adaylarının projelerine kilitlenmişken, Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın'ın alelacele kamuoyuna lanse ettiği projeler arasında yer alan bir projesi ilimizde adeta şok etkisi yarattı...

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Elazığ kamuoyu 31 Mart seçimlerine ve başkan adaylarının projelerine  kilitlenmişken, Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın’ın alelacele  kamuoyuna lanse ettiği projeler arasında yer alan ‘tuvalet projesi’ seçmen üzerindeki şok dalgasını sürdürüyor.

SİYASİ KARİYERİNE YAKIŞMADI

Akın’ın seçim vaatleri arasında yer alan ‘Şehrin kalabalık yerlerine WC yapma’ vaadi kentte şok etkisi yaşattı. Belediyelerin asli görevleri arasında yer alan bir hizmeti seçim vaadi olarak kamuoyuna sunması Akın’ın siyasi kariyerine yakışmadı. 

ISRARCI OLMASI TOPLUMDA CAN SIKIYOR

WC bir ihtiyaç ve eksiklik olarak görülebilir. Bir belediye başkan adayı bu ihtiyacı tespit edip, seçilmesi halinde bunu çözeceğini düşünebilir. Ancak kamuoyu, başkan adaylarından daha vizyoner, daha fantastik projeler beklerken, SP Adayı Akın’ın ‘WC’ projesini her platformda dillendirmesi ve bunu söylemekte ısrarcı olması can sıkıcı noktaya geldi.

KİMSE ANLAM VEREMİYOR!

Akın, önceki gün bir ziyarette yaptığı açıklamada, “Tüm pazarlara inşallah abdesthane, tuvalet” yapacağı ifadesini kullandı. Abdullah Akın’ın tuvalet sorununu çözme konusunu bu kadar gündeme getirmesine kimse anlam veremedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN