Demirbağ, Dene-Yap Atölyesinde gençlerle buluştu

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi'nde bulunan Deneyap Atölyesi'ni ziyaret ederek, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’daki temaslarını sürdürdü. Milletvekili Demirbağ bu kapsamda, Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi Deneyap Atölyesi’nde incelemelerde bulundu. 

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ve Elazığ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ali Sait Çeçen’in de eşlik ettiği Milletvekili Demirbağ, DENEYAP Atölyesindeki çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı. 

Milletvekili Demirbağ, “Gençlerimizin, çocuklarımızın burada aldıkları eğitimlerle hem temel teknoloji yetkinlikleri, hem özel ilgi alanlarında derinleşme, hem de proje üretme kabiliyeti konuları gelişiyor.  Elazığ’ımızda çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik böyle bir atölyenin olması hepimizi sevindiriyor” dedi. Elazığ gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren de, DENEYAP Teknoloji Atölyesi’nin, öğrencilerin girişimcilik, yaratıcı düşünme, eleştirel düşünme, karmaşık problemleri çözme, etkili iletişim ve takım çalışması gibi becerileri kazanmalarına yönelik çalışmalarına devam ettiğini dile getirdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN