CHP Elazığ Belediye Başkan Adayı belli oldu 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 31 Mart yerel seçimlerinde Elazığ dahil 6 ilin belediye başkan adaylarını açıkladı. İşte CHP'nin açıklanan belediye başkan adayları... 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

CHP Elazığ İl Başkanlığı görevinden istifa eden Avukat Coşkun Çağlar Duran Elazığ belediye başkan adayı oldu. Belediye başkan adaylarını açıklayan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran’a başarılar diledi. 

EROL: SIRT SIRTA VEREREK ELAZIĞ'I HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEĞİZ 

Milletvekili Erol açıklamasında “Uzun süre yol arkadaşlığı yaptığımız il başkanımız Av. Coşkun Çağlar Duran’ın Elazığ Belediye Başkanlık adaylığı resmileşmiştir. Kendisine başarılar diler, Elâzığ’a güzel hizmetler yapmanın uğraşı içinde sırt sırta vererek ilimizi hak ettiği yere getireceğimize söz veriyoruz!” dedi. 

DURAN: ELAZIĞ'DA YENİ BİR HİKAYE YAZMAYA İNANÇLI VE KARARLIYIZ 

Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran süreçle ilgili ilk değerlendirmesinde ise, "Parti meclis toplantımız sonucunda alınan karar doğrultusunda 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde Elazığ Belediye Başkan Adayı olduğumu tüm kamuoyuna duyurmak istiyorum. Başta Genel Başkanımız olmak üzere tüm Parti Meclis Üyelerimize ve Elazığ Milletvekilimiz Gürsel Erol'a teşekkür ediyorum. Belki çok da uzun bir süre önce partimizin Elazığ'da çok büyük zaferler elde edilmesi mümkün olarak görülmüyordu. Ancak son 2 seçimde ortaya konulan başarı takdire şayandır. Her seçimde ikiye katlanarak artırılan oylar ve yazılan başarı hikayesi bu seçimlerin de adeta fragmanıdır. Bizler Elazığ'da genel seçimlerin ardından hiç vakit kaybetmeden çalışmalara ilk başlayan parti olarak seçimler kadar gezilmedik, ayak basılmadık tek nokta bırakmayacağız. Elde edilen başarının üstüne ekleyerek giderek Elazığ'da yeni bir başarı hikayesi yazmaya inançlı ve kararlıyız." ifadelerine yer verdi.

 İŞTE CHP'NİN AÇIKLANAN DİĞER BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş Bursa Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın Bolu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN