Başkan Yaşar: 24 Eylül'de Elazığ tarihi günlerinden birini yaşayacak 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Eylül ayı Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Ahmet Yaşar başkanlığında yapıldı. Başkan Yaşar, 24 Eylül Cumartesi günü TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun Elazığ'a gelmesinin önemli olduğunu vurguladı. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Eylül ayı Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Ahmet Yaşar başkanlığında yapıldı. Elazığ TSO Meclis Başkanı Ahmet Yaşar Meclis Toplantısının açılış konuşmasında, hizmet döneminde Elazığ TSO Meclisi ve tüm Yönetim Organlarında görev alan Oda üyelerine teşekkür etti.

YAŞAR: TARİHE GEÇEN HİZMETLERE İMZA ATMIŞTIR 

Başkan Yaşar, “1884 tarihinden günümüze toplum içerisinde hep kanaat önderi olarak gelmiş olan Odamız, bu hizmet döneminde tarihe geçen hizmetlere imza atmıştır. Ben öncelikle her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çünkü dünyanın, ülkemizin ve ilimizin en zor dönemine denk gelen bu hizmet dönemini Elazığ TSO’daki bu birlik, beraberlik, inanmışlık, şehrin geleceğine ışık tutan projeler ve kararlı duruşumuz ile hem Odanın hizmet kalitesini hem de iş dünyasının sürdürülebilirliğini sağlayarak bugüne geldik. İşte bu dönemin yapılan icraatlarının bir bakıma değerlendirileceği ve Sayın Genel Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nun teşrifleriyle düzenleyeceğimiz ‘Değer Katanlar Gecesi’ Elazığ adına tarihe geçecek bir gün olacaktır. Açılışların, temel atmaların, projelerin sunumları ile lansmanlarının yapılacağı gece ödül töreni ve gala yemeği ile sonuçlandırılacaktır. Tam gün dolu dolu geçecek olan programa tüm Meclisimizin eksiksiz olarak katılımını bekliyoruz” ifadelerinde bulundu.

Meclis Başkanı Yaşar, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile yapılacak olan ‘Elazığ Ekonomisine Değer Katanlar’ programı doğrultusunda, bir çok organizasyonunun yapılacağını belirterek program detayları hakkında Meclis Üyelerini bilgilendirdi. Başkan Yaşar tarafından yapılan bilgilendirmede; Dumandağ Kuran Kursu ve Camileri Yaşatma Vakfı Açılış Töreni, Elerji A.Ş. Biyogaz Tesisi Açılış Töreni , Elazığ Besi TDİ OSB Saha Ziyareti ve Tanıtımı , Elazığ Coğrafi İşaretli Ürünler Sergisi Açılışı, Elazığ Ataoğuz Yemekleri Sergisi, elazigburada.com.tr e-ticaret portalı standının ziyareti, Elazığ TB-Fırat Üniversitesi TAHAM İşbirliği Protokolü töreni, Yeşil Mutabakat Bölgesel Eylem Planı (Tarım ve Hayvancılık) Töreni, Elazığ TSO Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi Açılışı, Elazigburada.com.tr e-ticaret portalı Açılışı, Türk Patent ve Marka Kurumu Bilgilendirme Merkezi Açılışı, DAİB Elazığ Şubesi Açılışı, Elazığ TSO Akademi Açılışı yapılacağı ifade edildi. 

PROGRAM ÖDÜL TÖRENİ VE GALA YEMEĞİ İLE SONLANACAK 

Elazığ TSO Meclis Başkanı Ahmet Yaşar, Elazığ TSO ve Elazığ Ticaret Borsası işbirliğinde TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılacağı “Değer Katanlar Gecesi”nin ödül töreni ve gala yemeği ile son bulacağını belirtti. Yaşar, Elazığ ekonomisine değer katan Oda üyelerinden; Elazığ TB’de 30. Yılını Dolduran Üyeler, Elazığ TB Borsa Tescili Üstün Başarı Ödülü, Elazığ TSO En Fazla İhracat Yapan Üyeler, Elazığ TSO En Fazla İstihdam Sağlayan Üyeler, Elazığ TSO En Fazla Vergi Ödeyen Üyeler, Ekonomiye Değer Katanlar ve Elazığ TSO’da 50.Yılını Dolduran Üyelerin plaketle ödüllendirileceğini açıkladı. Toplantının Gündem Maddeleri arasında yer alan Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu’nun görüşülmesi ve serbest kürsü bölümünde Meclis Üyelerinin değerlendirmeleri ile sona erdi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN