Başkan Özdoğan'dan, yerel esnafa destek çağrısı

Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, Ramazan Ayında hayırseverlerin ramazan kolilerini yerel esnaftan yapmasını isteyerek yerel esnafın ülkemizin bacasız sanayisi olduğunu söyledi.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

“RAMAZAN KOLİLERİNİ YEREL ESNAFTAN YAPALIM”

Başkan Özdoğan; “Ramazan ayına sayılı günler kaldı. Hayırseverlerimiz her ramazan ayında olduğu gibi bu ramazan ayında da ramazan kolileri yaptıracaktır. Ben buradan hayırseverlerimize seslenmek istiyorum. Ramazan kolilerini ulusal marketlerde yaptıracaklarına yerel esnafımızdan yaptırsınlar. Yerel esnafımıza destek çıkmakta bir hayırdır bence. Yerel esnafımızın şuanda desteğe ihtiyacı var. Ramazan kolilerini esnaflarımız çok rahatlıkla hazırlayabilir. İşadamlarımız ve hayırsever vatandaşlarımız şu çağrımıza duyarsız kalmayacaktır inşallah.” Dedi.

“BAĞ-KUR PRİM GÜN SAYISI DÜŞÜRÜLSÜN, FAİZSİZ KREDİ VERİLSİN”

Özdoğan; “Bu süreçte Sayın Cumhurbaşkanımız Esnaflarımızın EYT Mağduriyetinin giderilmesi için 9 bin gün sayısını 7 bin 200’e düşürülmesi sözünü vermişti. Esnaflarımıza bir an önce yasalaşmasını ve bu mağduriyetinin giderilmesi talep etmektedir. Ayrıca Esnaflarımız faizsiz bir kredi verilmesi konusunda Sayın Cumhurbaşkanımızdan talepleri bulunmaktadır.’’ İfadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN