Başkan Gürkan: Türk-Arap İş Zirvesi Elazığ adına verimli geçti 

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, Gaziantep'te gerçekleştirilen Uluslararası İş Forumu (IBF) 2. Türk-Arap İş Zirvesi'nin, Elazığ iş dünyasına olumlu etki yapacağına inandığını vurguladı. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Muhammed Fatih Akarsu

Gaziantep'te gerçekleştirilen Uluslararası İş Forumu (IBF) 2. Türk-Arap İş Zirvesi'ne katılan MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan Elazığ iş dünyasına olumlu etki yapacağına inandığını söyledi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Gürkan, "Uluslararası İş Forumu (IBF) 2. Türk-Arap İş Zirvesi, Gaziantep'te gerçekleştirildi. MÜSİAD'ımız, IBF 2. Türk-Arap İş Zirvesi kapsamında 1600'e yakın iş insanını Gaziantep'te bir araya getirdi. Program kapsamında gerçekleştirilen B2B görüşmeler, panel oturumları, şehir tanıtımları, ticaret fuarı ve iş toplantılarında yatırım ve ticaret fırsatları kapsamlı şekilde ele alındı. Biz de MÜSİAD Elazığ olarak zirvede yerimizi alarak hem Elazığ'ımızın yatırım potansiyelini anlattık hem de iş insanlarımızın yapmayı düşündüğü yatırımlarla ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Gayet verimli ve güzel bir program olduk. Bizler bu tür programları önemli birer fırsat olarak görüyoruz. İnşallah üyelerimize zirvenin ayrıntılarını detaylarıyla anlatacağız ve zirvenin Elazığ'a olumlu yansımasına öncülük edeceğiz. Ben programda emeği olan MÜSİAD Genel Başkanımız Sn. Mahmut Asmalı'ya ve Genel Merkez yöneticilerimize şükranlarımı sunuyor, zirvenin iş dünyamıza hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN