Başkan Alan: Seçimler 19 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek 

ETSO Başkanı İdris Alan TOBB Elazığ il kadın girişimciler kurulu ve genç girişimciler kurulu aday başvurularının tamamlandığını kaydetti. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Elazığ İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu için icra komitesi seçimleri 19 Ekim 2023 tarihinde gerçekleştirilecek. TOBB Elazığ İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu seçimlerine aday olmak isteyenler için başvuru süreci 22 Eylül 2023 tarihinde tamamlandı. 

Seçimler ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “TOBB Elazığ Genç Girişimciler ve Kadın Girişimciler Kurulu seçimleri, iş dünyasındaki genç ve kadın girişimcilerin temsilini sağlamak ve onların görüşlerini yansıtmak amacıyla düzenleniyor. Seçimlerin sonucunda belirlenecek icra komitesi, kentin girişimcilik ekosistemini destekleyerek yerel ekonomik kalkınmaya önemli katkılarda bulunmayı hedefliyor. 19 Ekim 2023 tarihinde gerçekleşecek seçimlerde birbirinden kıymetli adaylarımıza başarılar diliyorum” dedi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN