Bahşi: Adil bölüşüm için 28 yıldır durmadan yürüdük 

Memur Sen 28. yaşını kutluyor. Memur Sen Elazığ İl Temsilcisi İbrahim Bahşi, 'Adil bölüşüm, insanca bir yaşam için 28 yıldır durmadan yürüdük' dedi. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Memur Sen 28. yaşını kutluyor. Memur Sen İl Temsilcisi İbrahim Bahşi, “adil bölüşüm, insanca bir yaşam için 28 yıldır durmadan yürüdük” dedi. 

Başkan Bahşi, “Adil bölüşüm ve insanca bir yaşam için 28 yıldır durmadan yürüdük. Kapitalizmin ve emperyalizmin çarpık düzeninin neden olduğu haksızlıklara, gelir dağılımındaki korkunç adaletsizliğe karşı emeğin yanında saf tutarak, mazlumların, mağdurların ve emek kesiminin sesini, sözünü yükselttik. YHS’nin kaldırılıp, GİH Sınıfı’na aktarılması için, bayram ikramiyesinin verilmesi için, kariyer ve liyakatin önemsenip, KPDK kararı gereği tüm kurumlarda Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavlarının periyodik olarak en fazla 3 yılda bir yapılması için, kamu görevlilerine kira yardımı verilmesi için mücadelemizi sürdürecek, kamu görevlilerimiz için ilk günkü heyecanla emek vermeye, ter akıtmaya devam edeceğiz” dedi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN